Skoči na vsebino

IŠČE SE IME !!


Priporočene objave

quote:

a še vedno nismo našli imena?

lp marijan

zgleda da še ne...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hair-a-kiri

---------

Bolje hladna plavolaska, kot topli brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep.......fakistance in podobne zmeraj.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

DOBRO JUTRO ICE!

pa kje si ti -cel svet te išče ti pa na forumu !?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

dober tek osama.

eheheheh ....ahem......ce se ne motim,se zgoraj napisano ime,kateremu je prispevek posvecen,NE izpise,temvec se vidijo samo zvezdice - vsaj pri meni v AUT.kako pa je to pri vas ne vem.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

eheheheh ....ahem......ce se ne motim,se zgoraj napisano ime,kateremu je prispevek posvecen,NE izpise,temvec se vidijo samo zvezdice - vsaj pri meni v AUT.kako pa je to pri vas ne vem.

Zvezdice tudi v SLO ce napises osama. CIA pa res rastura.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa zvezdic sploh ne napiše. Pa veste zakaj? Ker si jaz njegovo ime tolmačim kot o s a m a, ki je koren slovenske besede iz katere nastajajo pridevniki, pa tudi glagolske oblike - osamljen/osamiti, osamitev ! Pr tok neumnostih, k jih je naš prijatelj napisal, lahko napišem samo NOMEN EST OMEN. Čeprav izgleda, da se fant (upam) zadnje dni popravlja. Osamljeni, pa brez zamere !

Lojzi ma vas rad

Uredil - lojzi on 17/01/2002 10:35:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALI STE OPAZILI?

Pred časom (na 3. strani, mislm) sem se vprašal ali iz imena O s a m a dela zvezdice program, ki ga je inštaliral Šumeči Podatek ali pa to delajo kar CIIni serverji. Glej čudež - moji PRISPEVKI SO PREPROSTO IZBRISANI!

Ali se spomnite naših debat ob našem spoznavanju? Zadeve se odvijajo točno po mojih napovedih in kot vidite sem imel NADVSE PRAV!

O S A M A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O s a m a pazi, da ne te ne bodo drugič spremenili v Kranjski Janez.... sicer pa, misliš, da bi res Ciini ljudje prevajali iz vseh jezikov, pa potem brisali zadeve?? hmm... možno sicer je, ampak močno dvomim.

Sicer pa, kaj pa si si izbral tako ime.... Kranjski Janez je prav lepo ime!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osamljeni,ne delaj se vaznejsega kot nisi..... komu se pa ljubi tvoje literarne cvetke brisati....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE:

tudi meni se zdi skrajno butasto, ampak nekomu se ljubi. Tam na 3. strani sem se vprašal zakaj se pojavijo zvezdice , potem sem stvar izprobal in potem sem se vprašal ali je kriv NoiseData (ŠumečiPodatek) ali pa kar programi na serverjih.

To je sprožilo množično preverjanje kako se izpiše osama (glej: Desmo, Lojzi, Grrm, Pupa, Kekec 3).

No in sedaj tistih mojih prispevkov, ki so preverjanje sprožili ni več. To me niti ne moti prveč, AMPAK PROSIM NE IZ MENE DELAT IDIOTA. Na teh forumih vlada huda cenzura, pa pika. In to brez vsake potrebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osamljeni,kot receno ne delaj se vaznejsega kot nisi.kolikor se vidi,je bil zbrisan EN prispevek (dobro jutro ice...ce se ne motim) in ti sedaj delas drzavno afero iz necesa,kar je normalno za forum,da se prihrani prostor na serverju.

kopija tvojega prispevka je razvidna na 4.strani,potem smo pa zaceli razglabljati zakaj zvezdice.

sicer pa zakaj si nadanes tak nik? res ne znas drugace _provocirati_ ? postajas namrec ze malce dolgocasno tecen s tako primitivnimi poskusi zbujanja "interesa(?!)".ali imas ze kaksne konkretne predloge za pobolsanje foruma?

lp

ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!