Skoči na vsebino

IŠČE SE IME !!


Priporočene objave

quote:

ali imas ze kaksne konkretne predloge za pobolsanje foruma?

lp

ice

Imam jaz en predlog :

Da se vsi preimenujemo v talibane (taliban1, taliban2,....talibann)potem po teoriji gospoda Osame g. Šumeči ne bo imel nobenega dela in bo mašinerija od CIie red samodejno delala.

Vrhovni taliban g. O s a m a bo pa neizmerno užival.

lp RAN

Uredil - RAN on 22/01/2002 11:33:59

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sicer pa zakaj si nadanes tak nik? res ne znas drugace _provocirati_ ?

Pusti ga, mislim da ima čisto pravico svobodno izbirati nadimek

...aja pa piše se nick

-----------------------

prodam zavese za windows 98!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SORRY ICE

ampak tukaj ga pa serješ. Ni bil zbrisan tisti DOBRO JUTRO ICE in ne skušam se delati pomembnega. Kakor reagiraš izgleda, da imaš pri brisanju kot moderator sam prste vmes.

Moram reči, da načenjaš svoj ugled, ki si ga tudi pri meni v veliki meri užival. Ne delam se pomembnega, ampak se sprašujem kdo in zakaj briše prispevke. Ti pa mi odgovarjaš z eno partijsko kritiko in da sem kobajagi revček, ki se hoče delati pomemben. To so nizki udarci in spominjajo na postopke kakršnih smo bili vajeni v enih drugih časih. Kaj vse si ne boš zmislil rajši, kot da bi priznal, da je eden vaših zbrisal prispevke. V ZSSR so retuširali slike in ljudje so z njih čez leta kar zginevali. Če je kdo na to opozoril so ga strpali u ludnico. Se misliš res spustiti na tak nivo ICE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sicer pa zakaj si nadanes tak nik? res ne znas drugace _provocirati_ ?

najbolje da vrzete ven spisek prepovedanih nickov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osamljeni,ce jih je bilo vec zbrisanih ....hmmm.....ker izgleda,da jih nobeden razen tebe ne pogresa.... ne vem no..... aja BTW v "Kr´neki" nimam cistilskih pravic.

preden koga.... ahh... forget it..... RTFL,osama,that´s all.

@ miki: zaradi mene si lahko vsak izbere kar si hoce,samo si pac mora biti na jasnem,ce in kaksne konsekvence iz njegovega izbora sledijo.meni osebno dol visi,kako se kdo imenuje.svoje si pa menda lahko mislim zraven,ali ne? ahem ....nik ali nick,slovensko ali anglesko ....vazno da se razumemo.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ICE,

tudi jaz ne pogrešam tistih prispevkov. Samo sprašujem se kako in zakaj se jih briše. Kdo b iz zakaj bdi nad dušnim mirom svojih ovčic (kar je v bistvu podcenjujoče). To me zanima in to sem se spraševal in to iz čisto principelnih razlogov. Očitno to, da se prispevki brišejo, nikogar ne moti, kar kaže, da folk v osnovi nima pojma o svojih pravicah, o pojmu demokracija itd., oziroma o tem ne razmišlja. Torej ne gre za prispevke ampak za princip. Drugačna mnenja se je cenzuriralo v komunizmu, tako sem vsaj mislu.

Sicer bi bila pa to tema za en nov forum, še vedno pa nimamo imena za frizerski saloon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Seveda ICE,

tudi jaz ne pogrešam tistih prispevkov. Samo sprašujem se kako in zakaj se jih briše. Kdo b iz zakaj bdi nad dušnim mirom svojih ovčic (kar je v bistvu podcenjujoče). To me zanima in to sem se spraševal in to iz čisto principelnih razlogov. Očitno to, da se prispevki brišejo, nikogar ne moti, kar kaže, da folk v osnovi nima pojma o svojih pravicah, o pojmu demokracija itd., oziroma o tem ne razmišlja. Torej ne gre za prispevke ampak za princip. Drugačna mnenja se je cenzuriralo v komunizmu, tako sem vsaj mislu.

Sicer bi bila pa to tema za en nov forum, še vedno pa nimamo imena za frizerski saloon.

Osama Vivisekcija je nova tema zate !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry Ice, ampak tu se ne strinjam čisto s tabo. O s a m e dolgo ni bilo gor in ko je prišel, je pač dal mnenje o imenu. In če so se res zbrisali njegovi prispevki (ali pa samo eden), ima vso pravico vprašati (v kolikor ni sam izbrisal), kdo mu je to izbrisal... in glede na to, da se njegovo ime izpisuje v zvizdicah, se lahko sprašuje, če to res ni za tem kaka večja organizacija, npr. Cia!

Dejstvo je, da delaš zamero do njega že od prej.... in mu sploh ne pustiš, da bi probal od začetka z drugačnim načinom... to se mi pa ne zdi fer. Sicer pa, delaj kakor hočeš, noben ne more nobenemu govoriti, kako naj kaj počne!

Pa brez zamere, sem samo podala svoje mnenje!!

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

noben ne more nobenemu govoriti, kako naj kaj počne!

I want some more!!

Kako bom pa vedel kaj ti je všeč, če mi ne boš povedala kaj naj počnem?

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zaradi mene si lahko vsak izbere kar si hoce,samo si pac mora biti na jasnem,ce in kaksne konsekvence iz njegovega izbora sledijo.meni osebno dol visi,kako se kdo imenuje.svoje si pa menda lahko mislim zraven,ali ne?

to ze kdo kdaj prebral? se komu zdi znano?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

noben ne more nobenemu govoriti, kako naj kaj počne!

I want some more!!

Kako bom pa vedel kaj ti je všeč, če mi ne boš povedala kaj naj počnem?

lp RAN

Se strinjam Ran, samo trenutno neumesna izjava!!

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

zaradi mene si lahko vsak izbere kar si hoce,samo si pac mora biti na jasnem,ce in kaksne konsekvence iz njegovega izbora sledijo.meni osebno dol visi,kako se kdo imenuje.svoje si pa menda lahko mislim zraven,ali ne?

to ze kdo kdaj prebral? se komu zdi znano?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Nisem govorila o izboru imena O s a m a..... ampak o imenu frizeraja..... čisto tako BTW!!

Tu je dal O s a m a svoje mnenje!!

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nisem govorila o izboru imena O s a m a..... ampak o imenu frizeraja..... čisto tako BTW!!

Tu je dal O s a m a svoje mnenje!!

ja,ok....in jaz svojega potem ne smem izustiti? kaj se zdaj sploh gremo okoli mnenj.... forum je zato,da se pise noter .....da se nekaj pac brise je del foruma.ali mislite,da lastnih prispevkov ne brisem?

mislim,zdaj spet ena _politicna_ diskusija kdo lahko kdaj kaj zbrise .....ce ne pase v temo ali drugace izpada se brise.vsaj stari macki na forumu bi to lahko ze pocasi pokapirali; in da se v splosnih temah cim manj brise bi tudi ze lahko vecina pogruntala.

ali pa enostavna resitev: vsak pobrise po parih dneh svoje blodnje za seboj,pa ne bo treba moderatorjev.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice jaz kot ena izmed najstarejših "mačk" se precej dobro zavedam smisla brisanja... nikoli nisem temu ugovarjala in se tudi jaz strinjam s tem.... o tem s tabo niti ne bi diskutirala....

Vse kar sem hotela reči je, da mu daj kako možnost, da mu lahko normalno, kot vsem ostalim razložiš zadeve in da ne vzameš za napad vsako njegovo besedo, stavek, post! To je vse... s tem sem tudi jaz končala to diskusijo.... Smatram te pa tudi za tako pametnega, inteligentnega in razumevajočega, da razumeš, kaj sem hotela s tem povedati....

NEKAJ SI VSI ZAPOMNITE: če se pameten in neumen kregata predolgo časa, drugi ne ločijo razlike med njima...

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NEKAJ SI VSI ZAPOMNITE: če se pameten in neumen kregata predolgo časa, drugi ne ločijo razlike med njima...

Dobra misel.

Srbi pravijo podobno :

Nemoj da se praviš blesav, možeš takav i da ostaješ.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arguing on the Internet is like the special olympics. You may win, but you're still retarded.

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se strinjam Ran, samo trenutno neumesna izjava!!

Daj ne bodi tolk resna. A misliš če si z ICE-om nekaj dopovedujeta, pol se mora pa svet ustavt.

Sem mislil MOTOSVET.

Ni dolgo, ko si me na nekak malodane spisek dajala, sedaj pa hop po meni.

Dobrota je sirota, pa kakorkoli že stvar obrneš.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Se strinjam Ran, samo trenutno neumesna izjava!!

Daj ne bodi tolk resna. A misliš če si z ICE-om nekaj dopovedujeta, pol se mora pa svet ustavt.

Sem mislil MOTOSVET.

Ni dolgo, ko si me na nekak malodane spisek dajala, sedaj pa hop po meni.

Dobrota je sirota, pa kakorkoli že stvar obrneš.

lp RAN

opala seni moj tatek..... kaj misliš, da če pa prideš na spisek, potem bom pa kar tiho in ne povedala, kar mislim.... neee, saj to nima veze s spiskom....

No pa dosti o tem vsem..... kaj je sedaj z imenom... je izbran ali ne??

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok razumem.....sem absolutno pokvarjen.to smo sedaj resili.imas kaksen predlog kako to spremeniti? ali samo kritikastra igras in to je to? BTW z stalnim ponavljanjem povedanega ne poves nic novega.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE ICE,

ker nimaš absolutne oblasti.

Sicer pa nisem hotel težiti, ko je šla tema že mimo, ampak par dni nisem bil gor in nisem dobro pregledal vseh odzivov.

Torej pejmo nazaj k frizerskemu salonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!