Skoči na vsebino

Odstranitev katalizatorja pri gileri runner 125ccm


enrique

Priporočene objave

Danes sem odnesel na popravilo izpuh za Gilero Runner 125ccm da mi ga popeskajo in pa prebarvajo.Pa sem si omislil da bi odstranil še katalizator iz izpuha saj predvidevam da je v njem saj piše na izpuhu CATALIZED.Zdej me pa zanima v katerem delu se nahaja da sporočim to mojstru?Pa še to me zanima ali ima kdo to narejeno pa kolk mu več gre in kolk več ropota?Hvala za vse odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za zacetek bi verjetno pomagal ce bi povedu al mas 2T al 4T masino.. :hmm: ...drugace se pa katalizator navadno nahaja v dusilcu (tako satovje - ne mors zgresit). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peskanje barvanje in odstranjevanje dušilca te bosta najbrž prišla enako kot nov športni lep izpuh + veselje ob novem izpuhu ;)

No ja cena ravno ni ista ampak bi jest na njegovem mestu vseen kupu resonanci izpuh. Bo stvar vsaj zrihtana kot mora bit. Sej vsi resonancni izpuhi tud niso tolk dragi kupis pac kako bolj X firmo bo pa se zmeri boljs kot pa origin :OK: al.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peskanje barvanje in odstranjevanje dušilca te bosta najbrž prišla enako kot nov športni lep izpuh + veselje ob novem izpuhu ;)

Akhm nov izpuh za tak motor je takoj 60k kar te rezanje dušilca in varjenje nazaj ter barvanje ne pride niti 5k <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!