Skoči na vsebino

Porsche carrera GT


miki

Priporočene objave

NJAMI....

V matični tovarni so po obsežni raziskavi dali zeleno luč za začetek proizvodnje študijskega vozila Carrera GT, ki je kar nekaj časa buril duhove. Model na proizvodnjo linijo postavljen v začetku prihodnjega leta, na tržišču pa ga lahko pričakujemo šest mesecev kasneje. Za začetek bodo nemci izdelali le tisoč primerkov, za nadaljno proizvodnjo pa se bodo odločali kasneje.

VIR AVTOMANIA

Uredil - miki on 10/01/2002 14:36:27

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mama mija kaki lepotec da mi je taki v garaži pol nebi mel cajta niti sekunde da nakladam po forumu

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, preveč časa že vzame forum.... ampak ko pride poletje, bo pa s forumom "konec"...

Eheheheh.... a ne, samo hecam se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko bom velik bom Tomlje!!

Jaz pa Walter Rohrl (umlauti ne delajo)...

Sex is not the answer. Sex is the question. "YES" is the answer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mama mija kaki lepotec da mi je taki v garaži pol nebi mel cajta niti sekunde da nakladam po forumu

Grobnik, 1:39.317

Vprašanje če bi ga imel v garaži. Bi potreboval še kakšnega sponzorja(petrolinporscheslovenijapress)

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJE FS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekleta in fantje, a ste brali v sobotne Delu prilogo na kolesih? Tam je ta zverinica zelo dobro opisana.

Ampak jaz še vedno ostajam skeptičen:

Ali je vse to res vredno cene, katera naj bi bila med 85 in 110 mio SIT?

lp Easyrider

Uredil - easyrider on 14/01/2002 13:31:21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, če ti jih toliko na teden ali pa na mesec kapne v proračun.

To so relativne zadeve. Žal smo mi na spodnjem delu te relativnosti. Ali pa tudi ne, tisto žal, namreč.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se izjasnim vsem motosvetovcem. Porsche je edino vozilo za katerim se Rocky ozre,(motorji so spet druga stvar). Ker je videt, da sem bolj skromne sorte od vas večine, bi bil več kot zadovoljen že s Porsche Boxterjem.

Pa še tako med nami, poščijem se na lojtratne vozove imenovane Ferrari!!!!!!!. Pa ne okol govort!

Lep pozdrav izpod Pohorja. ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa še tako med nami, poščijem se na lojtratne vozove imenovane Ferrari!!!!!!!. Pa ne okol govort!

Lep pozdrav izpod Pohorja. ROCKY

Kako moreš sploh primerjat avtomobilsko konfekcijo (Porsche) s praktično butično znamko? Sploh pa, ko boš enkrat od blizu pogledou enega in drugega, boš najbrž spremenu svoje mnenje !

Ej pa vsseno ne bi tukej odpirou vojne, kaj je boljš, Ferrari, Porsche, Masserati,Bugatti, Lotus ipd.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

lojz,zakaj pa ne mores primerjat porsa s ferarijem?

Sašo, odpri motorni pokrov, pa dobr poglej, pa vsed se v enga in drucga (priznam Ferrarija še nisem peljou), pa še zvok primerjej. Sicer sem pa napisou,da je Porsche Konfekcija F pa .... - oglej si, pa boš vidu. Pa še enkrat, brez vojne, vsakdo ima lahko svoje mnenje!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nobene vojne ne bo,samo meni se ta pors gt zdi isti rang ku kak ferari,pa tud cena je podobna!ma ce ti povem po resnici se nisem se peljal ne z enim ne z drugim.edino z marcedesom od nasga direktorja sem se pelu.lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pa še tako med nami, poščijem se na lojtratne vozove imenovane Ferrari!!!!!!!. Pa ne okol govort!

Lep pozdrav izpod Pohorja. ROCKY

Kako moreš sploh primerjat avtomobilsko konfekcijo (Porsche) s praktično butično znamko? Sploh pa, ko boš enkrat od blizu pogledou enega in drugega, boš najbrž spremenu svoje mnenje !

Ej pa vsseno ne bi tukej odpirou vojne, kaj je boljš, Ferrari, Porsche, Masserati,Bugatti, Lotus ipd.

Lojzi ma vas rad

Saj je ferrari res mogoce buticen pa sploh pa oh samo cez porscah ga pa ni!

Ker izhaja iz ljudskega avta (hrosc) in se drzi tega koncepta ze od zacetka, pa se na pariz-dakar se lahko odpravi in zmaga, kar pa ferrariju ne bo uspelo kar tako!

PS:pa to ni nobena vojna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Loooooooooojziiiiiii,

pa sej si ti zaceu s tistim :kako moreš primerjati.....

Sej ne da bi hotu kej podžigat...

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče je sramota da je sploh nekdo omenil Ferrari v temi s takim naslovom. Naslednja primerjava bo najbrž kar med BMW in Ducati motocikli...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kako moreš sploh primerjat avtomobilsko konfekcijo (Porsche) s praktično butično znamko? Sploh pa, ko boš enkrat od blizu pogledou enega in drugega, boš najbrž spremenu svoje mnenje !

Lojzi!!

A tole slucajno name leti? Na tak nacin sm zadnjic primerjal ducati - japonce

In kaka reakcija je sledila ...! Pa ne da bi imel kaj proti 900RR in podobnimi stroji, se zdalec ne, rekel sem samo, da imajo ducatiji svoj sarm in zvok

--

Andraz, cyc

Uredil - cyc on 22/01/2002 00:35:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!