Skoči na vsebino

Porsche carrera GT


miki

Priporočene objave

quote:

Sicer sem pa napisou,da je Porsche Konfekcija F pa .... - oglej si, pa boš vidu. Pa še enkrat, brez vojne, vsakdo ima lahko svoje mnenje!

Saj mas svoj prav, ampak "konfekcija" za Porsche je vseeno veliko prehud izraz ... saj ni toyota (pa nic zalega nisem mislil da se ne bo kak land cruiser/supra fan nadme spravil ) ... cetudi je VW v istem koncernu ... tudi porsche ima svojo zgodovino.

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha dečki , vse to je Ok ampak pri nas....nebi reko...ni avtobanov....drugače pa gre tu po obvoznici.....hahhaha....dokler se da pa gremo do konca......kje je pa TO ?????.......Because We're..Just Movin' 2 Fast...4 U...JP JP........

JP JP ALOHA !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...

no zdej k je ven prišel ga pa lahko res kupite :twisted:

najhujši avto kar je možn!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še ena neuporabna podmornica. :lol: Za tolko keša si raje kupim letalo...oziroma sej ga že mam....oni falcon od Drnovška. Tisto je itak moje, sej sem prispeval poleg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pa še tako med nami, poščijem se na lojtratne vozove imenovane Ferrari!!!!!!!. Pa ne okol govort!

Lep pozdrav izpod Pohorja. ROCKY

Kako moreš sploh primerjat avtomobilsko konfekcijo (Porsche) s praktično butično znamko? Sploh pa, ko boš enkrat od blizu pogledou enega in drugega, boš najbrž spremenu svoje mnenje !

Ej pa vsseno ne bi tukej odpirou vojne, kaj je boljš, Ferrari, Porsche, Masserati,Bugatti, Lotus ipd.

Lojzi ma vas rad

Saj je ferrari res mogoce buticen pa sploh pa oh samo cez porscah ga pa ni!

Ker izhaja iz ljudskega avta (hrosc) in se drzi tega koncepta ze od zacetka, pa se na pariz-dakar se lahko odpravi in zmaga, kar pa ferrariju ne bo uspelo kar tako!

PS:pa to ni nobena vojna!

Ma meni se že vsi skupaj držijo iste oblike, kar je že kr za bruhat počasi. Kot, da bi jim zmanjkalo domišljije. No GT se trudi, da bi opravičeval vse skupaj. Malo mu celo uspeva. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!