Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Notranjska


Priporočene objave

Živjo notranjci!!

Neki me zanima, a gre mogoče kdo z gorenjci na otvoritveno vožnjo do pirana??

In kak ste kej drugače? Jst sam čakam, kdaj bom lahko šla na kakšno daljšo furo, k logatca imam že dost.

A obstaja kakšna možnost, čist mičkana mogoče, da bi imeli tudi notranjci skupinsko vožnjo za otvoritev sezone?? Al preveč zahtevam oziroma si domišljam?? :blush:

Popravljeno . Popravil Polona N.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo notranjci!!

Neki me zanima, a gre mogoče kdo z gorenjci na otvoritveno vožnjo do pirana??

In kak ste kej drugače? Jst sam čakam, kdaj bom lahko šla na kakšno daljšo furo, k logatca imam že dost.

A obstaja kakšna možnost, čist mičkana mogoče, da bi imeli tudi notranjci skupinsko vožnjo za otvoritev sezone?? Al preveč zahtevam oziroma si domišljam?? :blush:

Jaz bom svoj motor registriral šele proti koncu Aprila meseca.Se bomo pa kaj dogovorili za kakšno"furco" ni problema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem bi šu pa žal še nimam motorčka :cry: ...drgač pa če boste km šli pa da bom že "opremljen" sm zravn B) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem.Robija zdj ni več,kompare je pa bl tko no...prej ne k ja. Lunca sploh ni problem(čeprov ne hodim dost po gostilnah :D ).

Kje pa je drgač letos blagoslov notranjcev???Lani je bil kr uspešen ane??Je blo kr dost motoristov :OK: ?

JUU-HU!!! Robi je (menda, Tonči tak' pravi) potrdil, da bo izvedel krst. Predvideni datum je NEDELJA, 29. aprila 2007 AD pred cerkvijo Sv. Nikolaja v Dolnjem Logatcu. Nadaljevanje pa seveda v Lunci... Spletna stran je v pripravi (naj mi kdo pošlje kake fotke, potopise, itd... )

Mi je pa bilo všeč, da je sinočnje potopisno predavanje v Lun'co privabilo toliko publike. Pohvalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leto je naokoli in v našem kraju se pripravljamo na drugo srečanje motoristov, ki bo v soboto 26. in nedeljo 27. maja 2007.

Srečanje organizira novoustanovljena moto sekcija KELTI, ki deluje pod okriljem društva Dakša - Špic. Društvo adrenalinskih, kulturnih in športnih aktivnosti Sladki Vrh.

Zakaj ime Kelti? Predvsem iz razloga, ker so bili Kelti v naših krajih naseljeni okoli 3. stoletja pred našim štetjem, kar dokazuje veliko število gomil in ostalih Keltskih najdb.

V preteklosti je bilo znan rek. Kamor so prišli Kelti, so ljudje vpili: bežimo Kelti gredo.

Danes je drugače. Pred nami, vam ne bo potrebno bežati. Samo ne se zajebavati z nami. :D

Dogajanje se bo odvijalo v neposredni bližini reke Mure. Če nam bo uspelo bo to mednarodno srečanje motoristov, saj imamo namen povabiti tudi motoriste iz sosednjega Murecka. ( Cmurek)

V tem primeru bi panoramska vožnja potekala po Sloveniji in Avstriji.

Čez dan prirejamo ekipno tekmovanje v raftingu, ribolovu z vrbovimi palicami in Paint Ballu. Seveda vse za neko simbolično ceno. Ker je v neposredni bližini dogajanja tudi prenovljeni plovni Brod čez reko Muro, splavljen že v 19. stoletju, se boste lahko brezplačno popeljali z njim v Avstrijo na pivo.

Brod na Muri je kulturni spomenik posebne vrste, saj se kot prevozno sredstvo ohranja že več desetletij.

V preteklosti so ga uporabljali lastniki zemljišč za prevoz poljščin in lesa. Kot glavno prevozno sredstvo pa ga je uporabljala tudi Paloma za svoje tovarniške namene.

Danes je edinstveni mednarodni mejni prehod. Uporabljajo ga predvsem turisti, saj preko Broda vodijo naveze mednarodnih kolesarskih poti in pešpoti. Ob reki Muri pa se lahko sprehodimo tudi po keltski poti, na kateri najdemo ostanke keltske naselbine - gomile.

Poskrbljeno bo tudi za glazbo, pijačo, jedačo in *umetnostno* plesalko. Na samem mestu dogajanja pa bo tudi poskrbljeno za camp prenočitev z brezplačnim zajterkom.

Za vse ostalo boste naknadno obveščeni.

Vabljeni :yea1:

post-9142-1173095078_thumb.jpg

post-9142-1173095102_thumb.jpg

post-9142-1173095119_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUU-HU!!! Robi je (menda, Tonči tak' pravi) potrdil, da bo izvedel krst. Predvideni datum je NEDELJA, 29. aprila 2007 AD pred cerkvijo Sv. Nikolaja v Dolnjem Logatcu. Nadaljevanje pa seveda v Lunci... Spletna stran je v pripravi (naj mi kdo pošlje kake fotke, potopise, itd... )

Mi je pa bilo všeč, da je sinočnje potopisno predavanje v Lun'co privabilo toliko publike. Pohvalno.

To je pa res super slišat :OK: upam da do takrat dobim že motorček...lani sem krstil samo svojo betico->pa se je vseeno splačalo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res super slišat :OK: upam da do takrat dobim že motorček...lani sem krstil samo svojo betico->pa se je vseeno splačalo :grim

Sam da se je splačalo.... :D

A ima kdo ta vikend v načrtu vožnjo do obale?? Sama lih ne mislem it.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti vremenarji ne morejo napovedati za 1 dan v naprej, ne pa za cel teden....

Upam da bo lep vreme.... oziroma si močno želim, da bi bil......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem.Robija zdj ni več,kompare je pa bl tko no...prej ne k ja. Lunca sploh ni problem(čeprov ne hodim dost po gostilnah :D ).

Kje pa je drgač letos blagoslov notranjcev???Lani je bil kr uspešen ane??Je blo kr dost motoristov :OK: ?

baje pride Robi požegnat, tko prav Toni :yea1:

Popravljeno . Popravil lukec 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je videt na vremeski sliki.. se ne obeta glih sonce :BUA: Upam da bojo zapihali ugodni vetrovi, pa bo šlo hitro vse slabo vreme mimo :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!