Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Notranjska


Priporočene objave

Žio!

Le pridi pridi, sam pazi, da ne zamete prej .)

:ninja: Je že kej novga pred hišo parkirano :ninja:

lp

Ni še...je pa na poti....sem že zelo blizu :D moram še prekvalifikacijo izpita narest...tm v roku 14 dni naj bi blo...tko pravjo no...sej se vidmo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tovariši in tovarišiče :rolleyes: , še pomnite kakšno stran nazaj, ko je bla v igri skupna furca, se bomo samo po tej temi vozili ali bomo tudi kakšno skupaj po asfaltu zakrožili :whistle: .

Kaj pravite za ta vikend, mogoče naslednji, ... med tednom :kva1: ,da bi nas šlo le čim več bolše bo...

Naj u butalah motorji zarohnijo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend ne morem.. mam vaje z Gasilci.

Nasljednji vikend pa komot :D :OK:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovariši in tovarišiče :rolleyes: , še pomnite kakšno stran nazaj, ko je bla v igri skupna furca, se bomo samo po tej temi vozili ali bomo tudi kakšno skupaj po asfaltu zakrožili :whistle: .

Kaj pravite za ta vikend, mogoče naslednji, ... med tednom :kva1: ,da bi nas šlo le čim več bolše bo...

Naj u butalah motorji zarohnijo :lol:

naj hromi naj buči nij omeva po butalah in okol :headbang:

če bo nedelja lepa se lahko dobimo pred debelim barom na kafjeti, pol jo pa mahnemo kamor se dogovorimo :kva1:

kaj pravte (idrija-tolmin-gorica-pol pa nazaj v prekrasne butalee)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend se mogoče pa celo jaz pridružim :D Če mi bo le ratalo sestavt moped do tarkat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

če bo nedelja lepa se lahko dobimo pred debelim barom na kafjeti, pol jo pa mahnemo kamor se dogovorimo :kva1:

kaj pravte (idrija-tolmin-gorica-pol pa nazaj v prekrasne butalee)

Kok že v reklami pravijo : Meni je prav :)

Ima kdo kakšno drugo turco v mislih?

Ta vikend se mogoče pa celo jaz pridružim :D Če mi bo le ratalo sestavt moped do tarkat :)

Kako kej napreduje sestavljanje, danes sva se srecala, vendar na 4 kolesih :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor se ravno v temle trenutku farba pri majstru :) Je šele danes prišla barva. Tako da jutri še zalepim feltne, da poštrihamo obroč in rob na rdeče, da bodo lepo dvobarvne, potem še lak čez in fertik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!!!Evo me...čakam vreme in skupno turco :010 sam povejte k bo da si splaneram :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!!!Evo me...čakam vreme in skupno turco :010 sam povejte k bo da si splaneram :grim

snoopy... velik sreče z novim motorjem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy... velik sreče z novim motorjem :OK:

jz ti tud želim srečno in varno vožnjo aja pa orgazmično tud :OK:

Ja ja...to bo zanimivo poletje :OK:

mimogrede sanda...menjava blaga še velja?sladoled za nalepko MS?? :)

PS:za orgazmično "vožnjo" pa upam da bo poskrbljena na drugačen način :devil:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda velja

drgač pa če se že po rakeku voziš na vse zgodaj

no vsaj mislim da si bil ti pred avtostilom okrog pol 10h,sem te mislila že na kofe povabit pa nisem bila prepričana,čeprav sem takoj nate pomislila k sm vidla suzuko z eno čudno targo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm bil ja :P ...sm šu naročit par stvari...kaj je tisto-eno čudno targo....kaj s tem misleš?

Drugič pa le reč..sicer pa dns nism mel cajta.. učenje pa šola...bo za vikend več(po tem ko nardim servis :) )

No sj se kj vidmo...

Kam pol gremo u nedeljo na furco??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr mam dobr čud da vas kr tako prepoznam

glede targe nisem vidla a je blo mb al nm zarad tega sem tud posumla da si ti

za furo pa se je treba zment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto k je cof predlagal, bi bla glih pravšnja. Kok vam pa kej ura odgovarja, glede na to, da je nedelja za sobotnim vecerom, predlagam ne kakšne zgodnje ure :whistle: ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto k je cof predlagal, bi bla glih pravšnja. Kok vam pa kej ura odgovarja, glede na to, da je nedelja za sobotnim vecerom, predlagam ne kakšne zgodnje ure :whistle: ...

LP

Rana ura, zlata ura :P

Ura mi je čist vseen kdaj je...sam da se pele...lohka pa se gremo kopat na morje....me zanima kok junakov bi blo u vodi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rana ura, zlata ura :P

Ura mi je čist vseen kdaj je...sam da se pele...lohka pa se gremo kopat na morje....me zanima kok junakov bi blo u vodi :lol1:

Morm priznat, da mi tale pregovor prou nic ne diši :grrr

Mogoče bi se našla pa kakšna junakinja :naughty: in z njo posledično kakšen junak.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pregovor je pa čist fajn...predvsem zato ker če bomo res zgodni se lahko še na motorju umivam v rosi :lol1:

Se pravi si se kot junak že prijavil?!! :kva2: junakinjo ti pa že najdemo...flaška piva tut šteje ane... :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!