Skoči na vsebino

Človečkanje


Manu

Priporočene objave

Glede na to, da je prišel čas človečkanja odpiram ta topic, da malo spregovorimo še o teh prebivalcih , ki so tako opevani v tem letnem času. Sama obožujem človečkanje in prepičana sem, da je tudi med vami veliko podobnih meni zato z besedo na dan, da zvemo še kej o človečkarskih navadah motoristov.

Zanima pa me tudi, če mogoče kdo ve kakšna je prodajna vrednost človečkove masti? To pa bi rada vedela zato, ker sem se pred nekaj dnevi pogovarjala z kolegom, ki naj bi poznal nekega avstrijca, ki to mast odkupuje in jo ceni 1000 evrov po litru. Kljub temu, da je ta mast resnično zelo priznana in cenjena se mi ta znesek zdi kar malce velik in moja radovednost mi ne da miru, da ne bi malo povprašala kaj je dejansko na tej stvari.

LP, Manu

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na liposukciji bom definitivno več iztržila jaz. :D

Vidim, da se je tema "polhanje" bolj prijela kot tema "človečkanje"... :o

Le zakaj? :hmm: :?

Ah ja, pozabljam, da tam govorimo o živalih.... :ph34r:

...ki ne znajo uporabljati interneta

niti pisalnega stroja

še svinčnika in papirja ne..........

Še dobr, da sem ljud. :yea2:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je izraz človečkanje ponavadi povezan s 3 dnevnim rajanjem po gozdu,plašenjem človečkinj, pijančevanjem in seksualnim eksperimentiranjem med udeleženci...ulov je le simbolen...po 3 dneh človečkanja ponavadi prinesejo 3 človečke ...pa še takrat sta 2 našopana..... :blink:

tako da.....morda je kje kaj drugače..... :hmm:

Pr nas je isto- - s tem da je "ulov" star že kar ene 7 let... , množična seksualna eksperimentiranja pa so (žal) že preteklost (verjetno od zadnjega resničnega ulova ...pa ne povezat "živ" ulov z množičnim seksualnim eksperimentiranjem,ne.. )

Človečkanje v pravem pomenu besede izumira že kar nekaj časa. :yea2:

samo še en razlog za na veliko. skor tko, kot bi rekel "..gremo se ga nabutat, k lih dež pada..."

Sicer pa tud sam nisem ravno navdušen nad "skalpiranjem" in ostalim "obdelovanjem" človečkov. (obdelovanje - s področja mesarstva!)

:hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da pride do mojega posta... :lol1:

sicer pa mam tud jest ene 5litrov masti za prodat. ker gre za večjo količino, bi jo ponudil kar na dražbo ali kar borzo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, jest se prjavlam za človečkanje :OK: . Sem spacializirana za polharje in lovce :BUA: . Samo mi ni tok za trofeje, ker se mi bogu hvala ni treba dokazovati drugim .... bi raje naredila kak pepelnik al pa obešalnik iz kosti, mast bi uporabili polhi za impregnacijo kožuščkov, meso pa bi raztalala risom in volkovom. Glede na to, da imajo dotični človečki bolj gnilo dušo, bi znali pogostiti tude kake mrhovinarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kat....

vedno boš lahko predsednica Človečkarskega društva. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

p.s.

Pa da ne boš tvoji Niki pravljic o tem pravila. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pa ne ..... majo starejši (no bolj dušnozreli :P) prednost

Niki pa ni treba takih pravlc pravt, ker že ve da so živalce plidne in da se je treba ljudov bat :D

hmm a se men pozna da sm dons spet reaktivirana u službiiiii :hmm: :cry: ???

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes, pozno ponoči oz. zgodaj zgodaj zjutro grem človečkat. Upam na vsaj enga tapravga človečnjaka d ga poknem. Če kdo rabi mast mu prodam po 517EUR na kilo (ne L), za kožo za tepih in lase za nardit peličo se lahko tudi zmenmo. Js rabim sam lobanjo :afro1: d dam notr lučko, k bo hmali Halloween :yea2:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi na Krojcfeld Jakobovo bolezen. Ob morebitnem konzumiranju človeških možganov je verjetnost okužbe veliko višja kot ob konzumiranju govejih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi na Krojcfeld Jakobovo bolezen. Ob morebitnem konzumiranju človeških možganov je verjetnost okužbe veliko višja kot ob konzumiranju govejih.

dobro, se bom držal :grim Hvala za opozorilo, ma vseeno preden konzumiram tako sluzasto jed, jo dobro prepečem. Največkrat na žaru-na oglju, pa še lepo diši če dodaš vejčko rožmarina :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si tut v temi "Polhanje" to napisal? :hmm:

nisem. ker nimam s polhi nic. in niti nisem sel brat. sem pa clovek (oz. vsaj zdi se mi da sem nek hibrid med clovekom in se necim). zivali se ubija za prezivetje. ker smo ljudje v osnovi vsejedci. ljudi se ubija zaradi psihicnih motenj. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........................preden konzumiram tako sluzasto jed, jo dobro prepečem. Največkrat na žaru-na oglju, pa še lepo diši če dodaš vejčko rožmarina :naughty:

Proti BSE ne pomaga nobeno pečebnje, pa če vse skupaj zažgeš. Zadeva ni temperaturno uničljiva, ker je to prion ki je po kemični sestavi popolnoma enak zdravemu, samo optično je malo drugače zasukan.

Alla

P.S. Pa dober tek .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja če morda ne veste, baje je trenutno najboljše lovišče v Iraku :ph34r:

Zakaj bi pa v Irak hodili?

Človečka se lahko tudi pri nas doma. Sam noben nima jajc za ravbšicat! :devil:

Oh, jaa, tale tema naj bi bila nekakšna satirična kritika polhanja?

Ljubice drage, kdaj se boste navadili, da živimo na zemlji, v naravi in da so domači ljubljenčki (pets) le posledica človeške sprijenosti in potrebe po posestvovanju in nadvladi nad nečem naravnim, svobodnim, lepim. In to sedaj zaradi svoje "civiliziranosti" prenašamo nad divja in svobodna bitja.

Tisti, ki ste ujeti v "civilizirano" razmišljanje in emocije, narave ne znate dojemati v njeni osnovi. In, da, če v satiri zadanete bistvo in predlagate še človečkanje, saj niste nič novega pogruntali. Ljudje se človečkamo odkar obstajamo, intenzivno pa odkar smo civilizirani. Problem je le v tem, ker ne dosegamo potrebne kvote odlova in smo se čezmerno razmnožili.

Ergo, predlagam intenzivnejše človečkanje, najbolje bi bilo izpeljati kar popolni odstrel. :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče še predlog glede sezone lova? A kr čez cel let potegnemo? :D

Absolutlich! Pa še način lova je tud treba definirat. :hmm:

Eh, sej tle itak ni omejitve, dajmo domišliji prosto pot. Mogoče naredimo celo natečaj za najbolj izvirno uplenjenega človečknika. Pa za najlepše pripravljeno trofejo. .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za trofejo bi bila idealna mlada družinica! Oči, mami, pa dva majhna otročička. Bi jo postavil zraven kamina, vmes med nagačeno pando in planinskim orlom. Pa mal planik bi natrgal, da bi zadevo lepo okrasil. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!