Skoči na vsebino

Človečkanje


Manu

Priporočene objave

Ja pa taščo..tako kot mdveda ali leva...koža in cela glava z odprtim gobcem na tleh, v jezik bi si pa čevlje brisal, kot en predpražnik.

Jest bi imela sicer raj koga druzga (v bistvu bi imela vsaka soba svoj ,,predpražnik,,) ker tašča mi nič noče.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutlich! Pa še način lova je tud treba definirat. ... Pa za najlepše pripravljeno trofejo. .) :P

ys predlagam

macolo

nč ni treba "auslezvat"

& takoj lahko zašiješ

polhovko, kot trofejo

:devil:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človečka se lahko tudi pri nas doma. Sam noben nima jajc za ravbšicat! :devil:

pri nas ne...sam so pa bila plemena lovcev na glave, kjer je bil približek tako imenovanemu človečkanju...za kaj so mast uporabljali ne vem...trofeje pa vem da so skrbo razkazovali....

tako da izraz človečkanje niti ni toliko napačen ali izmišljen...ne vem pa če so tisti head hunterji imeli obrede pijančevanja in brezskrbnega seksa ob tej tradiciji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tako da izraz človečkanje niti ni toliko napačen ali izmišljen...ne vem pa če so tisti head hunterji imeli obrede pijančevanja in brezskrbnega seksa ob tej tradiciji....

Heh, dvomim, predvsem če niso želeli sami postati plen drugemu head hunterskem plemenu :hmm:

Pa kakorkoli se že komu to zdi odvratno, so mi taki head hunterji zelo simpatični. Mnogo bolj kot današnji politiki, fini in poškrobljeni, ki delajo svinjarije brez primere in pokole nedolžnih tako človečkov kot drugih višje razvitih vrst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kakorkoli se že komu to zdi odvratno, so mi taki head hunterji zelo simpatični.

verjetno bi spremenil mnenje ko bi se znašel kot potencialni kandidat za njihovo zbirko trofej.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno bi spremenil mnenje ko bi se znašel kot potencialni kandidat za njihovo zbirko trofej.... .)

Ah, jebat ga! Verjetno bi odpel svojo ritualno pesem smrti in se vrgel v krvavi boj. Poceni se že ne bi dal.

Veš, malo mimo je ocenjevati te prvinstvene zadeve z današnjimi očmi civiliziranega pokvarjenca. Smrt je tako kot rojstvo sestavni in neizbežen del življenja. Naš strah pred njo pa le posledica padca na glavo. (Spet lahko le Ježka citiram in ugatavljam, da je imel dec 100X prav!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strah pred smrtjo...je privzgojen za družbeno dobro...kako bi nas držali na vajeti če se ne bi bali umreti (tudi 30 let v čuzi ima to lastnost, da ko prideš ven nimaš več dosti časa za življenje)?

Bi bilo pa zanimivo gledati, ko bi se kak star medo odločil, da je treba ostati fit in da on že ne bo takohitro umru, in bi jedel le še korenje in tako ,,zdravo prehrano,, in redno joggal po gozdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi nas držali na vajeti če se ne bi bali umreti

vprašanje je če bi nas sploh lahko držali na vajeti če bi prišlo do tega fenomena...

a ni glih strah pred kaznijo oz. smrtjo neka vrsta omejitev pri družbenem obnašanju....

če maš smrtno kazen(kar povzroči strah pred smrtjo) mogoče bolj omejuješ nekoga kot če jo nimaš...ker ga je strah umreti mogoče dejanje noče storiti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strah pred smrtjo...je privzgojen za družbeno dobro...

:lol1:

Ti Linčica, ti ... kako znaš zapeljevati desce tukile

:yea2: :004

"strah pred smrtjo privzgojen"

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

še velikega jejgerja si zapeljala, da je pozabu, da je to

nagon, katerga ma vsaka najmanjša glista

:lol1:

desciratajočisttrapastiprpuncipress

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strah pred smrtjo...je privzgojen za družbeno dobro...kako bi nas držali na vajeti če se ne bi bali umreti (tudi 30 let v čuzi ima to lastnost, da ko prideš ven nimaš več dosti časa za življenje)?

mene ni strah smrti oz. umrtja ... ampak me je strah neobstoja ...

Predvidevam, da je za večino, ki radi živimo, tako.

just my 5 cents ... B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa ni strah neobstoja

ker če ne obstajam,

me tudi strah ne more biti

&

zakaj bi se sedaj sekiral zaradi nečesa,

zaradi česar se potem NE BOM (niti mogel)

dejstvo - strah me je umiranja kot

faze, kjer doživljaš maxi neugodje, bolečine ...

pravzaprav dolgega umiranja na tak način

potem pa blaženi niiiič, neskončniii miiiir

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se smrti tiče je pri njej najbolj grozno če je počasna in boleča, sama grozljivost postopka pa lahko naknadno vpliva le na žive opazovalce

ne pomnim da bi "tisti ki nas imajo na vajetih" :lol1: uporabljali strah pred smrtjo kot svoj boj za vzdrževanje oblasti, tak boj bijejo ogrožene manjšine, je pa povzet po starem načinu zagotavljanja oblasti

za večino ljudi v našem socialnem razredu je eksistenca ne življenjskega ampak doseganje standardnega obstoja v družbi, kjer se nahaja

mislim da se na tem svetu poje največ človeških živcev, pa še zmeri ne vem kakšnega okusa so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi ni strah smrti....edino kakšnega počasnega umiranja, nepokretnosti, da bi bil kot rastlinca par let priklenjen na posteljo...brr...me kar zmrazi ko pomislim na kaj takega :unsure: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strah pred smrtjo (če smo že tle): NE, niti malo, me je pa strah kako bom do te faze pršu... Rajš šus u glavo kukr se vlečt kje brez nog kšne pol ure in d ni nobenga zravn d bi pomagu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..še posebej pa bi rad, da tvojo "mast" uporabi za zdravilne namene in si jo razmaže po svojem licu....a ne.... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..še posebej pa bi rad, da tvojo "mast" uporabi za zdravilne namene in si jo razmaže po svojem licu....a ne.... :naughty:  :naughty:

To je baje dobro za lepo polt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sami psihoti tu not... :doze:

yea, a ni hudo, ksi ti edin normaln ...

a se počutš kt u norišnci, kenede?

booooooooogiiiii Zok

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Ti Linčica, ti ... kako znaš zapeljevati desce tukile

:yea2: :004

"strah pred smrtjo privzgojen"

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

še velikega jejgerja si zapeljala, da je pozabu, da je to

nagon, katerga ma vsaka najmanjša glista

:lol1:

desciratajočisttrapastiprpuncipress

Samo eno besedico prosim:

Muslimani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur

Že pri ljudeh je dojemanje smrti močno različno...bolj je razvit svet večji je strah pred smrtjo in tudi prizadetost (žalost) bližnjih je večja.

Pri živalih je varovanje osebka samo dokler ne odraste..potem ni več nobenih ,,To ni zdravo, pazi to in pazi ono,,. Srne se ne selijo v drug gozd, ker je v tem kjer so volk. Ko bežijo tečejo za življenje ne pred smrtjo.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!