Skoči na vsebino

rabim nasvet- čim prej


dr.looney

Priporočene objave

danes so nam poškodovali psa.

zgodilo se je pa takole: moja mama je šla k sosedi na oisk naš kuža pa z njo.

s sosedo sta bili zunaj, ko se je naš kuža oddalji od mame približno 50 ali malo več metrov. v tem trenutku pa pride nasproti en moški prav tako s psom. naš kuža pa veselo proti njima . ni kazal agresivnega vedenja. v tistem trenutku ta moški pograbi kamen in ga vrže v našega psa s tako silo , da ga zbije po tleh.

kuža ima globoko rano pod očesom. :angry: :angry:

rabim nasvet . pravzaprav pravni nasvet. vem da je kazen okrog 100.000 ,sit če ni pes privezan. to mi je povedal policist. prav tako pa je kazen za povzročitev poškodb živalim.

mene predvsem zanima kako dolgo se lahko to zavleče. imam mogoče kdo izkušnje s tem?

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tko je, zavlece se lahko full pa tud vprasanje kaj bi kej dosegla, ker navsezadnje mora bit pes privezan un lahko rece da se je branu itd...

Najbols da ga poklices mu reces lej dej tok pa tok denarja za zdravnika da ga je porihtal oz. grem v tozbo. Poleg tega je najbols da gres kr k njemu in mu v obraz poves da taki ljudje vseeno ce nebi imeli zivali oz. cesar kol..ker ce drugi zivali naredi to ker je, bo tudi svoji enkrat...skratka DEBIL

Lp, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poklič še društvo za zaščito živali. Če tip meče kamne vsepovprek v vsako žival, ki se mu približa, potem že nima rad živali. In kot je reku Rock: Če ravna tudi s svojimi na podoben način, potem bi mu jih bilo treba odvzeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tko je, zavlece se lahko full pa tud vprasanje kaj bi kej dosegla, ker navsezadnje mora bit pes privezan un lahko rece da se je branu itd...

Najbols da ga poklices mu reces  lej dej tok pa tok denarja za zdravnika da ga je porihtal oz. grem v tozbo. Poleg tega je najbols da gres kr k njemu in mu v obraz poves da taki ljudje vseeno ce nebi imeli zivali oz. cesar kol..ker ce drugi zivali naredi to ker je, bo tudi svoji enkrat...skratka DEBIL

Lp, Rock

bomo videli jutri,kaj bo ko peljemo našega kužija k veterinaju.

rada bi pač imele čim več informacij, da se odločim kaj storiti.

vsekakor jo ne bo odnesel kar tako.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš priče, lahko marsikaj ...

če jih nimaš, ne moreš nič - razen gwerilskih akcij:

granitne kocke v roke pa zbombardirat tipa&njegovga psa

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovore spremljaj tudi:

mojpes net

mojpes com

mojpes com2

Kar se tiče poškodovanja psa pa tole. Jaz bi najprej poklicala policijo. Nato pa društvo za zaščito živali.

Aja kazen za odvezanega psa je vsaj po mojih informacijah bistveno nižja od 100.000 SIT. Tako velik znesek ti lahko naloži le sodnik za prekrške, če tvoj pres dejansko ogroža (napad) človeka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprican sem, da tu nimas kaj naredit, tvoj kuza ni bil na povodcu, torej ni bil pod kontrolo! Uni se je lahko ustrasil in se branil, tako, da tu lahko prijavis, lahko poskusis ne vem kaj vendar niti moralno niti materijalno te nebo podprl nihce, zal!, Ce bi se to zgodilo v primeru, da je tvoj pes bil na povodcu, bi bila situacija cisto drugacna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustmo hece....resnično neprimerno obnašanje...sram ga naj bo :fight2:

Čeprav uprašanje kok ma tak človk sploh vesti!!!

Narediš pa lahko verjetno malo kaj glede nato, da ni bil na povodcu in si lahko člouk namisli bogvej kaj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa. Če ga poznaš, mu razbij avto.

Nič razbijat.....kupi Purpen pa v auspuh z njim......uuuuu bo jezn,k bo vse po spisku rikl!!

Drgač pa.....mislm,da sodno ne bo nekekga uspeha.....še za ljudi se ne iztoži pravične denarne odškodnine,kaj šele za psa!!!! Žal!!!! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na lep sončen dan mu enostavno položi paradižnik na streho avtomobila...ne boš verjel kako močno kislino ima ta zelenjava :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes smo obiskali vetrinarja, našemu kužiju ni hujšega . dobil je eno injekcijo. veterinar je bil ful prijazen pa še računal ni nič.

kar se pa tega brutalnega človeka tiče se mu pa glih ne morem kej veliko tu je bil na obisku pri hčeri tako da kakšne gverilske akcije ne pridejo v poštev. tip drgač stanuje v kranju.

prijavila pa ga bom društvu proti mučenju živali.

glavno je da je z našmu kužiju vse ok.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prijavila pa ga bom društvu proti mučenju živali.

druzga ti tudi ne ostane. Oba sta nardila napako, s tem da njegova je uber svinjarija kar je naredu :angry: Tvoj pes ima d je na povodcu, pa če je agresiven al ne. Tak je zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

granitne kocke v roke pa zbombardirat tipa&njegovga psa

:ph34r:

Dobro zastopim, da zbombardirat lastnika, samo pesek pa res ni nič kriv če je njegov lastnik kreten :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dr.looney -a ste se pol sploh kaj menil s tem človekom, a se je kaj zagovarjal, da se je bal da go bo vaš pes napadel? A imaš kakšno tako pasmo psa, ki zastrašujoče deluje na ljudi? Mogoče ga je pa kdaj že napadel kakšen spuščen pes in je to naredil iz strahu pred napadom?

Vsekakor pa je to kar je naredu nesprejemljivo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj pes ima d je na povodcu, pa če je agresiven al ne. Tak je zakon

a se da ta zakon prebrat kje na internetu slučajno? nisem vedel da je to z zakonom določeno, kakšna je pa kazen?

dejanje tega človeka pa raje ne bom komentiral. če bi se to meni zgodilo bi bil verjetno že v zaporu, ker bi ga ubil...

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@dr.looney -a ste se pol sploh kaj menil s tem človekom, a se je kaj zagovarjal, da se je bal da go bo vaš pes napadel? A imaš kakšno tako pasmo psa, ki zastrašujoče deluje na ljudi? Mogoče ga je pa kdaj že napadel kakšen spuščen pes in je to naredil iz strahu pred napadom?

Vsekakor pa je to kar je naredu nesprejemljivo :angry:

pes je nemški ovčar star tri leta in ni kazal nikakršnih znakov agresije,prav nasprotno, ko ga je mami poklicala je pes obstal in v tistem trenutku je v njega priletel kamen.

naš pes ni nikolim privezan ali pa zaprt v boksu. zato je tudi popolnoma miroljuben. stanujemo na takem območju kjer ni veliko hiš in imajo tudi sosedje spuščene pse. in še nikoli ni bilo problemov. ne z našim ne s sosedovimi psi.

pa imamo psa pri hiši od kar jest pomnim.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!