Skoči na vsebino

DERBI GPR125


poggy

Priporočene objave

probaj nekak prit do frodota. sva sošolca oz. on je v paralelki, pa se je nekaj menu, da misli prodat. ne vem...nimam številke, probaj prek pm-jev oz. maila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh sj sm mu že reku pa tud msn mi je dau tko da se bova zmenila, sam je reku da ga bo šele jesen prodav

tnx usen

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Lep pozdrav

Mene zanima če se splača kupit tega derbija oz. če se ga sploh še da kje dobit. Vem da ga je nekaj časa nazaj imel en s tega foruma pa je tudi napisal da se ga ne splača kupovat ker je kvaliteta na nuli. Zdaj pa če kdo ve kaj več o tem derbiju al pa da ga je celo meu nej napiše kaj več.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Lep pozdrav

Mene zanima če se splača kupit tega derbija oz. če se ga sploh še da kje dobit. Vem da ga je nekaj časa nazaj imel en s tega foruma pa je tudi napisal da se ga ne splača kupovat ker je kvaliteta na nuli. Zdaj pa če kdo ve kaj več o tem derbiju al pa da ga je celo meu nej napiše kaj več.

Hvala

Tudi mene zanima ce se da kje v Celju ali pa Ljubljani dobiti Derbi GPR 50 Nude?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Fantje, motor je lep, kvaliteta je dobra (Frodo, imel si smolo, shit happens :closedeyes: ) in je velika konkurenca ostalim 125kam, še posebi zdej, ko so ta model prenovil!

Ker je kar nekaj povpraševanja po Nudu, odgovorov pa malo, sem se odločil da vam bo poisku par stvari o njem:

Mašino ima isto kot racing verzija, se pravi:

Engine Single cylinder 2 stroke Bore x stroke 56 x 50,68 mm Cylinder capacity 124,76 cc Fuel system Carburettor Ø28 Cooling system Liquid Starting system Electric Compression ratio 12,5:1 Fuel Unleaded Petrol Lubrication system Oil pump Ignition Electronic CDI Primary transmission Gear assembly Clutch Multi-plate Gearbox 6 speed Front suspension Ø40 mm upside-down fork. 110 mm. travel Rear suspension Monoshock. 110 mm travel Front brake Ø300 mm. Disc Rear brake Ø180 mm. Disc Tyres Front: 110/70x17” Rear: 140/70x17” Battery 12V 9Ah Maximum lenght 2.024 mm Maximum height 1.160 mm Maximum width 720 mm Wheelbase 1.355 mm Fuel tank 13 L Oil tank 1,5 L.

Nekaj slik:

derbi.jpg

DSC00734.JPG

9.jpg

03012009152pw8.jpg

03012009160ji7.jpg

03012009150wd8.jpg

2009-01-19_16-05-14_19012009465.jpg

613814_b_d019f2a485742351.jpg

Nekdo je v tej temi dejal, da ni veliko rezervnih delov in materiala da bi ga sfriziru. To se mi je zdelo zelo čudno, zato sm malo googlu in našu VELIK delov: Klik

Ta cela spletna stran je sam za derbi gpr (predlagam da previrite maske :naughty: ).

Še par posnetkov na youtubu:

Evo, upam da sm vam mal pomagu s tem postom .)

Lp, Žiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je pa kaj cena teh motorjev ? Pa a jih sploh imajo kje v sloveniji ?

Ja, majo jih v Sloveniji, mel so jih že 2006, sam se ne govori dosti o njih. Drugače je pa Derbi pod okriljem Piaggia, tak da bi jih znal met tam ko Piaggie prodajajo, treba previrit. Drugače sm pa na netu najdu link:Klik

Evo ga, v Celju maš:

BPS d.o.o. Mariborska 89 3000 Celje Tel: 03/ 491 48 00 Fax: 03/ 541 16 64

V ljubljani pa:

Piaggio Center Celovška 40 1000 Ljubljana Tel: 01 / 439 69 00 Fax: 01 /439 69 05

Sej, drugač jih je pa še velik v Slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, majo jih v Sloveniji, mel so jih že 2006, sam se ne govori dosti o njih. Drugače je pa Derbi pod okriljem Piaggia, tak da bi jih znal met tam ko Piaggie prodajajo, treba previrit. Drugače sm pa na netu najdu link:Klik

Evo ga, v Celju maš:

BPS d.o.o. Mariborska 89 3000 Celje Tel: 03/ 491 48 00 Fax: 03/ 541 16 64

V ljubljani pa:

Piaggio Center Celovška 40 1000 Ljubljana Tel: 01 / 439 69 00 Fax: 01 /439 69 05

Sej, drugač jih je pa še velik v Slo.

Zanimimvo....Kaj pa kej cene ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

i kaj se to zdej realno da kje nabavit??.......Kaj pa mogoče bi se dalo kaj rabljeno nabavit naprimr da rečem v krškem v motoHit če bi lahk kaj iz italije prpelau???

Sm tak govorim o športni 4-taktni izvedbi da nebi blo pomote.

Kak bi se pa obnesel v primerjavi z Yamaho yzf 125 zato ker pa papiru se mi zdi derbi boljši pa opremi kaj vi menite ??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i kaj se to zdej realno da kje nabavit??.......Kaj pa mogoče bi se dalo kaj rabljeno nabavit naprimr da rečem v krškem v motoHit če bi lahk kaj iz italije prpelau???

Sm tak govorim o športni 4-taktni izvedbi da nebi blo pomote.

Kak bi se pa obnesel v primerjavi z Yamaho yzf 125 zato ker pa papiru se mi zdi derbi boljši pa opremi kaj vi menite ??

lp

pred kratkim se je en 2005 ( 2 takt ) prodajau na a.netu. Super moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kak drug komentar ?

Ja, da to ni 4t. To je 2t, torej je precej hitrejši od yamahe. Pa tega ne dobiš več, ker so jih nehal delat, sam še 50 kubične delajo.

Za 4taktnega športaka pa dvomim da se ga da rabljenga dobit, kr je še kr nov (ni pa kake vlke razlike v hitrosti). Pa nasploh kej od Derbijev pri nam dobit je sranje, se ne da.

Popravljeno . Popravil soldier456
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!