Skoči na vsebino

DERBI GPR125


poggy

Priporočene objave

Mi vsaj nau treba vsazga soseda 100krat pelat. Sm, razen če je moj sosed, kako bi reku... TOPEL.... :angry2:

Eh, bomo kmal vidl kako se ta stvar fura. :D

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz. Jutr ga plačamo, pol pa rabjo dva dni da mi ga prpelejo. Sm jaz šele delam na izpitu, tko da se nam glih ne vem kam daleč fural. Sm bo pa tud izpit kmal, tko da...

Če me bo pa kdo obiskal bom dal pa še za pir. :OK:

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz. Jutr ga plačamo, pol pa rabjo dva dni da mi ga prpelejo. Sm jaz šele delam na izpitu, tko da se nam glih ne vem kam daleč fural. Sm bo pa tud izpit kmal, tko da...

Če me bo pa kdo obiskal bom dal pa še za pir.  :OK:

Ajd

no če nimaš še izpita lah daš pa nam za eno preizkušnjo vožnjo!!! :OK:

pa sej jst pol ne bi pil!!

iz kje si(mah sej je itak slovenija mejhna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Np. Ta teden enkrat ga dobim. Oni bi radi kr 10k za prevoz, pa ga bom šel sam nekako iskat. Če me ne bo kj zajebal grem v torek ponj...

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dj k ga dobiš ma da ga mal pofotkaš pa gor prlepš pa pol se lahkoo zmenmo za kšno furo d mi mal tole vidmo od bliz!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ne jest msm mitota.... sam slisou sm da za derbija obstaja 170 pa me zanima ce je to tut ze v sloveniji. firbc pac B)

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj vem kaj si hotu povedat. In pač, vsak jo vidi po svoje. Men APRILIA ni posebej všeč, morda je kej močnejša, sm ne vem kolk pa tud ne more bit razlike.

A si že vidu DERBIJA v živo? No, men je bil pač všeč in kaj čmo, še 2 uri pa bo.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!