Skoči na vsebino

DERBI GPR125


poggy

Priporočene objave

Mah KU... se vozim... Včerj ni blo elektrike zvečer, pa neurje je blo. TAVELK PROBLEM JE PA; DA MI NISO KLUCEV DAL ZRAVN, tko da lohk sm gor sedim pa gledam.... :(

Je reku, da jih bojo poslal, da jih bom danes dobu. Sm 150 km, so rekl da ga morm ufuravat. :hmm:

Sj bom povedal kako je, ko ga zapeljem. Aja, pa probal bom fotke zrihtat, sm morm digitalca dobit, k svojga sem zjebal....

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni 150km kr mal mal za upeljevat mašino, še pr skuterjih je vsaj 500km da se mašina vsaj mal ulavfa! :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dj ti tole raj še enkrat praši , da navš motorja kuj novga kej zajebal ker men bi se bl logičen zdel 1500km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Utekanje bata naj bi blo 500km minimalno. Dober je pa saj 1000km nardit, bol počasi, pa probat mal z obrati varirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jih bos itq naredu tulk...

dej ze dob digitalca frodič. pa ko ti prpelejo kluc jih steri u pič... materno! :angry2:

ka pa izpit ? si ze sploh zaceu delat? mah sej ni vazn... ko ga dobis mors prijit u cele do GHOST RIDERYA da vid to čudo, kr nasi umetniki ga se kr niso dobl :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, 1000 km naj bi blo za aprilio...

...pa tud 1500 ne skodi.. :D

...ampak men se ne da pr 6k rpm vozit, ce vem d zmore 2x vec, in utekanje navadno traja max 250 km... :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, raje mal več kot premalo ker ti bo žal, unmu pa ni za zaupat 150km nardiš u dveh urah... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei a bi lahko prosm dubu naslov od zastopnika P.G.V. u ljubljani, k bom kupu tega derbija sigurno... pa link od pgvja tut prosm hvala. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, sami nek serekeši, zakaj pa mal ne poiščeš sam? Najdi.si najde sigurno kaj, ne bodi tako len .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ti morm povedat, da je bil ta DERBI k sem ga jaz dobil zadni v Sloveniji, verzije NUDE pa letos sploh ni blo. Vseen praši jih če majo namen še kaj nabavlat za letos, drugač pa drug let... :)

Ajde

P.S. Poglej na www.pvg.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA!!!!    :004

A ma morda kdo še kakšen nasvet kako čim bolj zdravo ufurat motor?

Ajd

Sej so ti že dali nasvete. 1000km ga bolj pazi. Pa čim bolj v obratih varieraj :OK: Ne ga pa navit do 12000 takoj na začetku.

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je pa 50ccm cagiva :P (lih taka je bla). Ja to je google vn vrgu... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz mam sfuk..... digitalca, zato čakam na vikend k uleti bratrtanec. Pol bom pa probal nekam zloadat te slike.

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!