Skoči na vsebino

DERBI GPR125


poggy

Priporočene objave

pol je pa 50ccm cagiva :P (lih taka je bla). Ja to je google vn vrgu...  :devil:

ta star derbi pa ta stara cagiva mito 50 sta bila vbistvu ista samo drug ime je biu cez naliman .... sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn u. Kaj misliš da neznam poiskat slik na internetu. Rad bi videl slike njegovega Derbija.

ups... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nevem kok drugačn kokr je na netu že ne more bit sicer je pa reku da bodo slike sam da dobi digitalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj kolega mi je reku da je dal mašino od 125ccm Derbi na Aprilo RS 50. :? Pomoje mal nabija ker bi se mu geštel čist skrivu. Pa reku je da mu gre 190km/h. :lol1: Nevem no, men ga še ni pokazu sam eni v vasi govorijo da so že vidl. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha 190km/h pa zadi zobnik velikosti sprednjega :D

Kako da eni sami seb lažejo pa vsak dobr ve da motor sploh 50ccm ma taka prestavna razmerja da lahko na maksimumu doseže ene 110km/h razn će menjaš zobnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je tolk neumen, da bi dal mašino iz DERBIJA? A ga muči izgled :?

Jaz se opravičujem, ker sem oblubu slike, pa zgleda da dva tedna nau še nč, k grem na morje... Drugač sem pa danes naredu TESTE PRED KOMISIJO v prvo, tko da bo pol kmal izpit, pa se kej vidmo pol.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr sej je zadk lep sam nosilec za tablco je pa tok grd da bl ne more bit. Čist predolg .

to je pa res najmansa tezava od useh... "ziga zaga poje zaga" pa je problem resen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo fantje, se opravičujem ker me doooolg ni blo... (RAZNI PROBLEMI)!!! Posebej bi pozdravu Ghost Riderja, že ve za kaj... :)

Em, z DERBIJEM sem naredu 1000 km. Do zdaj je vse lepo laufalo, pr 400 km sem ga začel mal bol gont. Do 110 km/h kr lepo potegne, pol pa mal traja do 120.

To je moj prvi 125 ccm motor zato ne morm glih nekako govort o voznih lastnostih, ker nimam še tolk izlušenj z drugimi motorji. Lohk pa povem, da ga kar lepo polagam v ovinkih, in kar nekako mi paše pod ritjo.

Zdj je pa počas ratal en problem(pri 950 kilometrih...), na mestu ima premalo obratov in crkuje, pa ful zelo KADI, ko je mrzla mašina. (RES PREVEČ)

Tko, da gre drug teden na servis, pa še blokade bodo odstranil.

-Pa še en problem je... Plastika je mal postran gor našraufana, kar se najbolj vid po zadku. Upam, da mi bodo tud to znal zrihtat.

V torek imam IZPITNO VOŽNO, do sedaj je šlo vse V PRVO. :)

Pa se pol kej vidmo, upam!!!

Aja, slike rihtam sm rabu mi enga k ne vem kam nj jih naložim.

LP

Popravljeno . Popravil Frodo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje, se opravičujem ker me doooolg ni blo... (RAZNI PROBLEMI)!!! Posebej bi pozdravu Ghost Riderja, že ve za kaj...  :)

Em, z DERBIJEM sem naredu 1000 km. Do zdaj je vse lepo laufalo, pr 400 km sem ga začel mal bol gont. Do 110 km/h kr lepo potegne, pol pa mal traja do 120.

To je moj prvi 125 ccm motor zato ne morm glih nekako govort o voznih lastnostih, ker nimam še tolk izlušenj z drugimi motorji. Lohk pa povem, da ga kar lepo polagam v ovinkih, in kar nekako mi paše pod ritjo.

Zdj je pa počas ratal en problem(pri 950 kilometrih...), na mestu ima premalo obratov in crkuje, pa ful zelo KADI, ko je mrzla mašina. (RES PREVEČ)

Tko, da gre drug teden na servis, pa še blokade bodo odstranil.

-Pa še en problem je... Plastika je mal postran gor našraufana, kar se najbolj vid po zadku. Upam, da mi bodo tud to znal zrihtat.

V torek imam IZPITNO VOŽNO, do sedaj je šlo vse V PRVO.  :)

Pa se pol kej vidmo, upam!!!

Aja, slike rihtam sm rabu mi enga k ne vem kam nj jih naložim.

LP

nalož na mobisux, je zastonj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje, se opravičujem ker me doooolg ni blo... (RAZNI PROBLEMI)!!! Posebej bi pozdravu Ghost Riderja, že ve za kaj...  :)

Em, z DERBIJEM sem naredu 1000 km. Do zdaj je vse lepo laufalo, pr 400 km sem ga začel mal bol gont. Do 110 km/h kr lepo potegne, pol pa mal traja do 120.

To je moj prvi 125 ccm motor zato ne morm glih nekako govort o voznih lastnostih, ker nimam še tolk izlušenj z drugimi motorji. Lohk pa povem, da ga kar lepo polagam v ovinkih, in kar nekako mi paše pod ritjo.

Zdj je pa počas ratal en problem(pri 950 kilometrih...), na mestu ima premalo obratov in crkuje, pa ful zelo KADI, ko je mrzla mašina. (RES PREVEČ)

Tko, da gre drug teden na servis, pa še blokade bodo odstranil.

-Pa še en problem je... Plastika je mal postran gor našraufana, kar se najbolj vid po zadku. Upam, da mi bodo tud to znal zrihtat.

V torek imam IZPITNO VOŽNO, do sedaj je šlo vse V PRVO.  :)

Pa se pol kej vidmo, upam!!!

Aja, slike rihtam sm rabu mi enga k ne vem kam nj jih naložim.

LP

Najlažje bo če jih naložiš na shrani.si pa pol kopiraš sam link :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hvala lepa meneđer.... :004

Sj je že Ghost Rider večina povedal... Če koga še kj zanima nej kr praša... Aja, letos jih v SLO ni več.

Ajde

Popravljeno . Popravil Frodo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!