Skoči na vsebino

DERBI GPR125


poggy

Priporočene objave

Dal sem ga na servis, odstranu mi je pa samo blokado na elektroniki. Neki je reku, ker je motor nov pa nima blokad tm k drugi motorji ponavad, da se bo pozanimal pa bo pol še druge odstanu. Gre mi pa okol 145, tm do 140 kr dobr vleče pol pa bl počas.....

Vozm se pa okol Trebnjega, pa tud km dlje bi se dal pridt sm med tednom ne k mam šolo.... :S

Se vidmo. Ajde!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha aja tržišče to je tm k so ponavad policaji če greš iz trebnj proti sevnc...kajne?

pa na mlinu je tut kr luštna gostilnca pa če se prov spomnem je tut ena fejst kelnarca not?

sorry :topic: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema! Lohk se dobiva na Mirni, pol greva pa skp v Trebnje, pa se pr Šeligatu pice najeva... Aja, pa še kdo drug je povablen...

Sm zmenmo se kdaj... :)

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tud se lahka prdruzim sam ne ta let k nimam vec registriranga motorcka lahka pa nasledn let sam i guess bo ze vecji v igri ce pa ne pa tud avto voz svoje poti :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saem našu tudi derbi varjanta naked...vse isto sam pač naked :D

post-291-1127730140_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz tud se lahka prdruzim sam ne ta let k nimam vec registriranga motorcka lahka pa nasledn let sam i guess bo ze vecji v igri ce pa ne pa tud avto voz svoje poti  :blush:

sam z večjim se ne boš z nami furala kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam z večjim se ne boš z nami furala kajne?

ZAkj se pa ne bi? Sej to ne pomen da ce gres na vecji motor da pa je en k ma 125ccm manj vreden in se zarad tega ne bi z njem vozila :doze: ne ne to pa ne...Itak da se bom :D valda sej se poznamo ane :D no z enimi :D ne se z usemi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saem našu tudi derbi varjanta naked...vse isto sam pač naked :D

poznamo... http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=9543&st=45

kr lep strojcek... (wannabe buell lightning) :nono:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha aja tržišče to je tm k so ponavad policaji če greš iz trebnj proti sevnc...kajne?

pa na mlinu je tut kr luštna gostilnca pa če se prov spomnem je tut ena fejst kelnarca not?

sorry :topic:  :oops:

Ja no... Zdj jih ni več tuk kukr včasih tko d lahk gremo u miri na en al pa dva pirčka :beer1: Kelnarce so pa luštne :D Včasih kakšn pirček da zastonj tko da se splača mal pogledat :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no... Zdj jih ni več tuk kukr včasih tko d lahk gremo u miri na en al pa dva pirčka :beer1:  Kelnarce so pa luštne  :D  Včasih kakšn pirček da zastonj tko da se splača mal pogledat  :OK:  :grim

zakon to bi se pa dal it :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon to bi se pa dal it :yea2:  :yea2:

Ei model stari to je delč veš, od mene k sm za vas dalč je še 10km naprej :P

Ja no qrba se zmenmo z eno turco sam tebe Frodo sploh se nism vidu on tha ROAD, pa sm se tm prepelu n-krat :hmm:

Aia pa vidu sm eno NSRko u Ivančni Gorici k ma na vizirju tko 3 nalepko, kdo ve kj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no... Zdj jih ni več tuk kukr včasih tko d lahk gremo u miri na en al pa dva pirčka :beer1:  Kelnarce so pa luštne  :D  Včasih kakšn pirček da zastonj tko da se splača mal pogledat  :OK:  :grim

ej sam a obstaja kkšna cesta do vas k ni avtocesta od grosuplga naprej? :?

sm že mal pozabu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam a obstaja kkšna cesta do vas k ni avtocesta od grosuplga naprej? :?

sm že mal pozabu .)

Ma ne mi MI s takimi no!!!Greš lepo po dunajski al pa če greš po obvoznci do Šentjakoba pa pol skos po ZASAVSKI u Litiji pa sam proti Gabrowki mim mene po mas pa direkt naprej Mirno po pa se mal u drugo smer Trebi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ups sm mislu bl tko če je kkšna cesta sploh ob avtocesti k vod to trebenj?

pač se ne furam dost po dolenjski ampak samo do litije O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei model stari to je delč veš, od mene k sm za vas dalč je še 10km naprej  :P

Ja no qrba se zmenmo z eno turco sam tebe Frodo sploh se nism vidu on tha ROAD, pa sm se tm prepelu n-krat  :hmm:

Aia pa vidu sm eno NSRko u Ivančni Gorici k ma na vizirju tko 3 nalepko, kdo ve kj??

če je pa sam 10 km od gabrovke naprej, pa ni problema! gremo lahko u Gabrovki na našo parcelo, pa mal zakamperamo pa nardimo en poknik, pol nasledn dan pa naprej!

da zaklučmo sezono

:oops: mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ups sm mislu bl tko če je kkšna cesta sploh ob avtocesti k vod to trebenj?

pač se ne furam dost po dolenjski ampak samo do litije O:-)

Seveda je! Sm tako pot že poskušal prevozit dokler nism zašel v eno qrčevo šumo!

No pač greš iz LJ do grosupel dol pa gledaš za Višnjo goro (če ti uspe pridt ceu čez višnjegorski klanec po makadamu si pol skor tkoj po tastari do Ivančne gorice, tm si pa tut skor tkoj do Trebnga :OK:

Ena možnost k sm jo tut hotu že probat je pa tut d greš u Grosuplem za KRKO, povej če boš kdaj šu tm pa kam se pride k js sm zašel na eno gozdno pot :lol1: (si pol predstavlaš kako sm js tm obračov motor :grrr )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je pa sam 10 km od gabrovke naprej, pa ni problema! gremo lahko u Gabrovki na našo parcelo, pa mal zakamperamo pa nardimo en poknik, pol nasledn dan pa naprej!

da zaklučmo sezono

:oops:  mal  :topic:

Ja walda d tm fotr na unmu hribu vid 20 motorjev :slap: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja walda d tm fotr na unmu hribu vid 20 motorjev  :slap:  :lol:

bomo na uno stran ceste zapelal, da ne bo vidu! :lol1:

pa briga te, če vid, itk bomo na naši parceli!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry nism lih useh 12 strani prebral ampak bol preletel, zato mam par vprašanj.

U bistvu me zanima kje bi se dal tega Derbija kupt( lahko tudi v tujini- Italiji ali Avstriji), če so ugodne cene seveda.

Poznate mogoče koga ki bi ga prodajal(rabljen)??

Pa še če veste za kakšne tuje strani kjer prodajajo motorje( podobno kot (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) itd.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!