Skoči na vsebino

DERBI GPR125


poggy

Priporočene objave

:hmm: nevem ce je tko simpl... http://www.bikez.com/brand/derbi_motorcycles.php

glej letnike pa fotke... kot prvo delajo same skuterje (pa tud supermoto :kva2: ), kot drugo ma pa najstarejsi letnico 03! al je s tem pejđom kej narobe, al so pa komi zdj zacel mau bl zares... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A ma mogoče kdo kašna poznanstva, da bi mi tale avspuh prerezal pa pogledal kaj je notr? K ne vem, če se mi splača čez 40 jurjev dat za novga. :)

Hvala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pridi do mojga soseda v Ilirsko Bistrco(oz. Harije) pa ti bomo mi nardili, zašvasali pa na autogen(plin), dau mu boš 2 jurja in bo...

Če se ti pa da sm hodt je pa druga stvar!

Drgač kak avtoklepar ti bo naredu k majo ponavadi vsi autogen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdej je pa cajt, da se začnem mal s tem motorjem ukvarjat spet... Na enem forumu sem prebral, da z novim auspuhom itak nam nč naredu, tko da bo treba tega žagat... Zdej, če tist za Ilirsko Bistrico še velja, bi kr tja pršu. Če ne bom kje bližje kaj najdu... A mogoče še kdo ve kje so še blokade? Al pa kaj bi lohk spremenu, da bi mal pridobu na moči?

HVALA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z derbija sicer nism čist sigurn sam z izpuhom bi mogu kej pridobit ker blokade so skor povsod v izpuhih... Edin če je že zdj nimaš... Kok maš maksimalno vrtlajejev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena blokada na elektroniki je že odstranjena, vrti se do 10.000 nekje, pol pa zgubi na moči... :? 11,12 pa 13 so pa že rdeči...

Popravljeno . Popravil Frodo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to še vedno ni uredu mogu bi se vrtet tja do 12k rpm... kaj pa na netu nisi nč najdu? Aja pa kokr vem bolši izpuh da vsakem motorju vsaj malo več moči vprašanje pa res kako bi blo na derbiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, menda ni velik več moči zarad krivin, ker so že na tem menda idealne krivine. Sm je pa menda polno blokad v tem... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lei ti, najbols d das dol plastike pa pogledas ce mas med cilindom pa izpuhom, ksno ploscico, kjer bi pršu notr kšn izpušni ventil, če nimaš nč je pa možno da imaš v izpuhu katalizator (samo ne vem koliko se to pozna pri moči), pol boš mogu izpuh prežagat in ven pobrat to! (za ven pobrat pomoje ni kakšnega sranja, je pa dela bilo saj pri meni za kak dan da sm use skupi pol tut nazaj dobu :OK: ) AIA ta katalizator se pa nahaja v naširšem delu izpuha in je navadna cev dolga prb 20cm, z premerom skoraj celega premera izpuha tm 7cm!

Za nadalnje informacije se lohka dobiva na Sajenicah :D

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, menda ni velik več moči zarad krivin, ker so že na tem menda idealne krivine. Sm je pa menda polno blokad v tem... .)

Pri NSR je poleg izpuha, blokada med krivino in cilindrom (tista ploščica na sliki). Odpri pa poglej, mogoče imaš isto.

41991blokade1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegov tehta 5kil več kot drugi GPRi.

Poglej na net, oz. lahko tudi na drugo stran te teme.

PS: zaradi takih in podobnih vprašanj potem rata 200 strani nakladanja, kot se lahko vidi npr. v temi o RS, mito,...

Dokler ta še ni nabijane o krneki se lahko vsaj to malo pazi.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grilzz ima prav...

izmenjajta si msn ali pa se zmenta po PM-ju...drugač smo pa vsi offtopic :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem airbox odpru. Zdej mi pa med vožno mal cuka, mislm skus ga morm met na visokih obratih drugač ne gre... Pomoje je treba sm frgazr naštimat, al je kj druzga narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!