Skoči na vsebino

Avstrijska vinjeta


Gregs

Priporočene objave

Oj!

Mimogrede: ali ima kdo avstrijsko vinjeto? Čez vikend grem v Graz, pa če je komu ostala in je ne potrebuje, jo pridem kam iskat... :D nameravam iti z avtom, ker grem po nakupih... tako da... avtomobilska vinjeta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš po nakupih...pol si pa še vinjeto kup.

Ne bi rekla da greš v bolnico koga obiskat.....a ja, dej mi plači cigarete....jest namreč za avto šparam? :blink: (resničen pripetljaj)

hecam se...več kot ne ti itak noben ne more rečt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem bil žleht!

Sem lepo napisu, da naj gre po stari cesti.

Se pač vozu od Ljubljane do Graza vsaj eno uro več...

Vinjeto namreč rabim sam, ker grem jutri v Stutgart...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgrešil si, da je Gregs napisal

pa če je komu ostala in je ne potrebuje

Torej, jaz jo potrebujem!

A ni Graz bližje, kot Stutgart?

Lohk pa se zmenva, pa ga jutri popoldne zapeljem do Graza (bom pač naredil malo večji krog) in ga poberem, ko se vračam v nedeljo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit tolk proklet žleht! :angry:

Bogi člowk vendar špara za Bahame... :cry:

Jap.....in tistih nekaj fičkov mu bo ziher zmankal za nakup avionske karte I.razreda.....sej se nekak ne spodobi,da damo pelješ na hanimun......in to v kakšnem trewl paketu.......

Gregs....mam,sem probal dol dobit,pa se je čist raztrgala......so jodlarji tko dobr naštudiral,da ni varjante ohraniti vseh delčkov.veljala je pa še do konca tedna.

Sorry....drugič jo bom čist na mal prpopal.Močno pa dvomim,da bo komurkoli uspelo to zadevo v celoti odpopat :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Mimogrede: ali ima kdo avstrijsko vinjeto? Čez vikend grem v Graz, pa če je komu ostala in je ne potrebuje, jo pridem kam iskat... :D nameravam iti z avtom, ker grem po nakupih... tako da... avtomobilska vinjeta...

????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....drugič jo bom čist na mal prpopal.Močno pa dvomim,da bo komurkoli uspelo to zadevo v celoti odpopat :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

... nope ... preden jo nalepiš, jo na lepljivi strani namaži z vazelinom ter potem pritisni na steklo ... tako jo lahko kadarkoli snameš in uporabiš kje drugje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinjeto namreč rabim sam, ker grem jutri v Stutgart...

Napise se Stuttgart. Prosim lepo spoštovanje do mojega rojstnega kraja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinjete za avstrijske ceste stanejo:

motorno kolo:

letna - ni na voljo

mesečna: 2.798 SIT

10- dnevna: 1.104 SIT

Avto (do 3.5t):

letna: 17.850 SIT

mesečna: 5.473 SIT

10- dnevna: 1.951

Kazen za ''neprilepljeno'' vinjeto je enaka kazni za vožnjo brez vinjete in sicer min. 400€. V tem primeru lahko pri policistu za namen nadaljevanja vožnje kupite z gotovino ali kreditno kartico vinjeto, ki velja samo do polnoči naslednjega dne in stane min. 120 €.

Vir informacij: AMZS

Popravljeno . Popravil Ervina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nope ... preden jo nalepiš, jo na lepljivi strani namaži z vazelinom ter potem pritisni na steklo ... tako jo lahko kadarkoli snameš in uporabiš kje drugje ...

Kul zadeva! B)

Yst sem že tuhtal, če bi kazalo celo šipo odmontirat, da bi jo lahko Gweksu posodil.

Pa ga bo itaq Gic peljal, tko da ni frke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabite, da ob nakupu prodajalec preluknja datum na vinjeti, ki potemtakem kasneje ni več uporabna ... !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nope ... preden jo nalepiš, jo na lepljivi strani namaži z vazelinom ter potem pritisni na steklo ... tako jo lahko kadarkoli snameš in uporabiš kje drugje ...

UUUUUUUUUUUUUUUUU

Tole si pa morjo vsi MS-etovci zapomnt.....

Ni vrag,da jo bo čez en teden spet kdo rabu.......

Predlagam,da organiziramo RENTA VINJETA!!!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabite, da ob nakupu prodajalec preluknja datum na vinjeti, ki potemtakem kasneje ni več uporabna ... !!

... yep ... se pa zato (recimo) 10 korenjakov odloči, da skupaj kupijo letno vinjeto in jo potem veselo prestavljajo iz avtomobila v avtomobil ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Mimogrede: ali ima kdo avstrijsko vinjeto? Čez vikend grem v Graz, pa če je komu ostala in je ne potrebuje, jo pridem kam iskat... :D nameravam iti z avtom, ker grem po nakupih... tako da... avtomobilska vinjeta...

:notworthy: :notworthy: si pa ŽID, ni kaj :notworthy: :notworthy:

PS jest ti jo prodam za 9/10 cene, sem bil samo en dan v A :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ste pa zleht, sej ni poanta v tem, da jo ne more kupit, gre za princip! Mi tu tud tako prakticiramo, vinjete si znanci dajemo drug drugemu, bolje da se nekdo pelje z njo, kot pa da mi potece na sipi! Ko jo kupis, plunes nanjo (hebem ti vinjetu) samo narahlo pripopas in ko si nazaj cez mejo jo lepo snames in napopas nazaj na original ciklostil, in hvala bogu, da jo nekomu das, ce je ne rabis vec...drugic pa kdo drug tebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ste pa zleht, sej ni poanta v tem, da jo ne more kupit, gre za princip! Mi tu tud tako prakticiramo, vinjete si znanci dajemo drug drugemu, bolje da se nekdo pelje z njo, kot pa da mi potece na sipi! Ko jo kupis, plunes nanjo (hebem ti vinjetu) samo narahlo pripopas in ko si nazaj cez mejo jo lepo snames in napopas nazaj na original ciklostil, in hvala bogu, da jo nekomu das, ce je ne rabis vec...drugic pa kdo drug tebi.

Shargo, lepo povedano... :notworthy:

To sem mislil, ne pa, da ne morem kupiti vinjete... Spet se pokaže kretenizem nekaterih MSjevcev... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš po nakupih...pol si pa še vinjeto kup.

Ne bi rekla da greš v bolnico koga obiskat.....a ja, dej mi plači cigarete....jest namreč za avto šparam? :blink: (resničen pripetljaj)

hecam se...več kot ne ti itak noben ne more rečt

Dobro, da se hecaš... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vinjete ne bi kupu?

Ka pa cestnino po SLO boš plaču? Al ti posodm ABC?

Pejt po stari cesti!

:BUA: Če se ne hecaš, si butl. Tako, po domače zapisano. A misliš, da ne zmorem plačati?! Samo če jo kdo ima in je ne rabi, jo lahko da. Saj sem jaz tudi že komu dal, pa vem, da je tisti na drugi strani lahko brez težav preživel, če bi si jo kupil.

Ajme, ajem imajo eni ozko glavo... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!