Skoči na vsebino

Avstrijska vinjeta


Gregs

Priporočene objave

Vinjete za avstrijske ceste stanejo:

motorno kolo:

letna - ni na voljo

mesečna: 2.798 SIT

10- dnevna: 1.104 SIT

Avto (do 3.5t):

letna: 17.850 SIT

mesečna: 5.473 SIT

10- dnevna: 1.951

Kazen za ''neprilepljeno'' vinjeto je enaka kazni za vožnjo brez vinjete in sicer min. 400€. V tem primeru lahko pri policistu za namen nadaljevanja vožnje kupite z gotovino ali kreditno kartico vinjeto, ki velja samo do polnoči naslednjega dne in stane min. 120 €.

Vir informacij: AMZS

letne vinjete za motorna kolesa najbrz samo v SLO ne prodajajo - ali pa imam ponaredek napopan ne vilicah. :P

stane € 29.-.

kazni so malce drugacne. min kazen za voznjo brez vinjete je € 500 - 10.000.-, odvisno od "razpolozenja" uradne osebe, z moznostjo zaplembe vozila na licu mesta, dokler se ne poravna kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest eno imam, veljavno. Ampak jo v nedeljo rabim. Do takrat ti jo lahko posodim, po pogojem da jo ne nalepiš na steklo. Poznam foro kako in kaj. Sicer ti pa vsetujem da če že hočeš privarčevat 2.700 SIT potem pojdi po stari cesti. iz šentilja do Graza.

Lahko me kontaktiraš na PM.

Aja lokacija vinjete - Kranj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letne vinjete za motorna kolesa najbrz samo v SLO ne prodajajo - ali pa imam ponaredek napopan ne vilicah. :P

stane € 29.-.

kazni so malce drugacne. min kazen za voznjo brez vinjete je € 500 - 10.000.-, odvisno od "razpolozenja" uradne osebe, z moznostjo zaplembe vozila na licu mesta, dokler se ne poravna kazen.

To je iz podatkov AMZS-ja. Me je pa že DTW opomnil, da ne štima. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest eno imam, veljavno. Ampak jo v nedeljo rabim. Do takrat ti jo lahko posodim, po pogojem da jo ne nalepiš na steklo. Poznam foro kako in kaj. Sicer ti pa vsetujem da če že hočeš privarčevat 2.700 SIT potem pojdi po stari cesti. iz šentilja do Graza.

Hvala za ponudbo... mislim, da ne bom zaradi tega hodil v Kranj, pa še prepričan nisem, da bom do nedelje nazaj, ker bova s Teyo prespala v SB.

Vem, da se da po stari cesti, šel že nekajkrat... tudi po avtocesti sem šel... nekajkrat... Ni, da bi se ob tla metal, če ne dobim, ampak paše pa, če lahko kakšnega jurčka več zapravim na dobri večerji... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabite, da ob nakupu prodajalec preluknja datum na vinjeti, ki potemtakem kasneje ni več uporabna ... !!

Ma kaki, brez problema se da dobit nepreluknjane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry....drugič jo bom čist na mal prpopal.Močno pa dvomim,da bo komurkoli uspelo to zadevo v celoti odpopat :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

ne rabiš ne vazelina, ne "špukca" :D

vinjeto samo potapkaj na lepljivi strani po hlačah ali kakšnem drugem tekstilu....da se mikro smetke gor pripopajo...pa se ne bo zalimala na šipo B)

tud mi si vinjete kar naprej sposojamo....zakaj pa ne?! cena vinjete za uporabo avtoceste do Graza je itak previsoka :unsure: po stari cesti se pa tako hudičevo vleče :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsak ima svojo ceno...eni se dajo jebat že za 1951 sit.....toliko o kretenizmu nekaterih MS-cov. Ja jest jo imam, živim pa v Vuzmentincih. Pridi iskat...če me slučajno ne bo doma pridi naslednji dan. Imam pa še nekaj evrov za prodat in bodi mi prijatel in jih odkupi po 260---sej veš rabim denar za nove rokavice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po stari cesti se pa tako hudičevo vleče :wacko:

obstajajo tri alternative namesto stare ceste in AC. in so casovno samo 5-10min daljse od AC. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo tri alternative namesto stare ceste in AC. in so casovno samo 5-10min daljse od AC. :)

ali pa hitrejše (če si v kakšen Cruising Missile Mode-u)...

sicer pa.. ne vem, zakaj tako zelo zelo prakticirate avtoceste.. meni so povsem :grrr ...

sicer pa 100 ljudi, 100 čudi..

(100žensk200zizpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa.. ne vem, zakaj tako zelo zelo prakticirate avtoceste.. meni so povsem :grrr ...

vcasih je potrebno "na brzino" ( :devil: :naughty: ) do kaksnega klienta. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vcasih je potrebno "na brzino" ( :devil: :naughty: ) do kaksnega klienta. :grim

se strinjam.. tudi sam včasih zaidem na AC v takšnih primerih, ampak se mi zdi, da 97% slovencev (ledeno hladni A-rezidenti izvzeti) ne gre v Avstrijo, da bi se jim kam (službeno) mudilo..

sicer pa moj izbruh spljoh ni tema te debate ;) nadaljujte brez mene, na moji eni in edini Route 69 ni vinjet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsak ima svojo ceno...eni se dajo jebat že za 1951 sit.....toliko o kretenizmu nekaterih MS-cov. Ja jest jo imam, živim pa v Vuzmentincih. Pridi iskat...če me slučajno ne bo doma pridi naslednji dan. Imam pa še nekaj evrov za prodat in bodi mi prijatel in jih odkupi po 260---sej veš rabim denar za nove rokavice.

Prihaja PMS??? :naughty:

MOJE SOŽALJE! Vem kak je to! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj znanec hodi obcasno v graz po dele z mopijem, pravi, da se ni sel po stari cesti, da ga nebi radar ujel, no sedaj je previdnejsi...ampak opazi pa pravi, da ga vedno :hmm:

Tudi ni vinjeta tko draga napram strafu, ce tko pogledamo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če samo pomislim, kako ste lahko tako dolgo preživeli brez mene ...  :rolleyes:

Blo je težko, mučno, neugodno...ampak vidš, nekako smo se prefurali čez vsa ta leta brez tebe.... :yea2: lepo te je videt, upam, da odzdej bolj pogosto

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsak ima svojo ceno...eni se dajo jebat že za 1951 sit.....toliko o kretenizmu nekaterih MS-cov. Ja jest jo imam, živim pa v Vuzmentincih. Pridi iskat...če me slučajno ne bo doma pridi naslednji dan. Imam pa še nekaj evrov za prodat in bodi mi prijatel in jih odkupi po 260---sej veš rabim denar za nove rokavice.

Pridem... pa še pojebem te zraven... se bom žrtvoval... potem boš mogoče manj pasja... :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej povej...jest namreč nikoli ne boleham za PMS in če ti verjameš kaj ti razne ,,Povej mi Cathleen,, govore...me ne meci v isti koš. :grrr

Katrin je.. bodi dosledna..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....naaaaa plaaaanniiiiiincahhhh sonceceeeeeeeeee siiiiiiiijjeeeeeeeeeeeeeee.....

:lol1:

Mit oder ohne? Vignette, natűrlich ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!