Skoči na vsebino

Avstrijska vinjeta


Gregs

Priporočene objave

Gregs in Teya! Vama dam jaz tistih 2.000 SIT za vinjeto. Poglejta kakšno nabijanje je ratalo zaradi ušivih 2.000 SIT.

Ma eni ne bodo nikoli dojeli, da jim narišeš... :wacko:

Nabijaj, Tadej, nabijaj! :yea2: Po možnosti svojo drago...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu jebote ! počeli smo da se vređamo !?!?! :o

grem raje ! :P kar nekam....

Ne it, ne it..... zdej bo kdo koga v pleksus boksnu pa bo pol čez ograjo se vrgu, pa bo spet... :010 :010 :010

Ne it, zlato, evo ti :beer1: , tvoje dolge noge stegn, pa glej dalje.... :) :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem... pa še pojebem te zraven... se bom žrtvoval... potem boš mogoče manj pasja...  :stupid:

Oj, srce ...GEGI..tega filmčka pa ne boš videl....z ali brez vinjete.

Kdo jebe mene...to pa odeločam jest in sem pri tem še bolj pasja in ,,en vinjeta fehtar,, tudi pod točko razno ne pride v poštev...no way man....nimam dost, sam vse kar imam si kupim sama in tako mi vedno ostane ponos in kupljena vinjeta v žepu.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma eni ne bodo nikoli dojeli, da jim narišeš... :wacko:

S svojo "glupo" pametjo sem pač dojel, da si škrtuh in da se pustiš prostituirat po forumu za celih 2.000 SIT.

Sem pač tako dojel. Začni risat....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he he...

Lina, u kill me! :D Prav fino sem se nasmejala nad tvojim postom. Obvladaš... ;)

No pa da še nekaj v kontekstu teme napišem.

Glede na to da vinjeta velja celih 10 dni, jo vedno prav narahlo zalepim na šipo in jo kasneje vedno shranim in omenim prijateljem da jo imam. Res da je to na štajerskem bolj aktualno (pot v Avstrijo namreč) ampak če bi jo vrgla vstran, bi me bolelo srce. Za ene 2 jurja ni nič, meni pa je to kr nekaj. Z veseljem dam (vinjeto seveda) in z veseljem jo vzamem od koga, ki je ne potrebuje več.

Sicer pa vsak dela kakor hoče in nihče vas ne želi prepričati v kaj drugega.

PEACE TO THE WORLD!!! PA NAHRANIMO LAČNE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo kasneje vedno shranim in omenim prijateljem da jo

Omeniš prijateljem in če jo prijatelji imajo, to omenijo tebi. In prav je tako!

Veliko bolje kot pa javni poziv na forumu, na katerem je prijavljeno 4.138 članov.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Najvecja napaka je bila to, da je mislil, da je omenil prijateljem in motosvetovskim znancem.

Valjda da VSI na forumu to niso oz. se nimajo za "znanca".

Je pa res, da bi lahko bili tisti, ki to niso, bili malo manj zaljivi.

PEACE ON EARTH!!! DENAR REVEZEM!!!! RESIMO KITE!!!!!

Popravljeno . Popravil Teya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne it, zlato, evo ti :beer1: ,

in žoga se je za kratko umirila in pristala na travnati površini, kjer jo je prisebno na sredini igrišča ustavil naš trenutno najboljši nogometaš Mile in jo takoj z bliskovito hitrostjo podal na levo stran do Čeha ki je uspešno preigral še enega naspotnega igralca in drugega nadaljuje po levi strani ... podaja na rob šestnajmesterskega prostora... do Ervina ali jo bo zadel, strel z glavo in ..... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teya, Gregs,

Motosvet pač ni primerno mesto za iskanje rabljene vinjete saj nas 95% ne pozna uporabe vinjete na ta način. Jaz grem v A z avtom vedno za en teden ali pa z motorjem po tastarih cestah za kakšno popoldne ali dopoldne ... :o ... a sem čudn, če nisem vedel, da si nekateri podajate vinjete sem in tja ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in tudi če bi bil primerno mesto je najbrž treba upoštevat, da je momentalno najbolj travmatičen čas - čas zagona delovnih obveznosti s polno paro, čas po polni luni, čas naročanja kurilnega olja, izpuščanja zraka iz radiatorjev in ker je sonca manj, je tudi D vitamina manj, spolni hormoni so v upadanju - travme, travme in še enkrat travme...

Pa vsi nekam preveč "normalni", racionalni za kakršnokoli uporabo drog. Življenje pa brzi naprej in se prav zahrbtno hihita v pest (polno pisanih tablet)....hehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......

Vse je res.

Sem se bila malo prej vprašala, za koji k***c se mi je treba vtikat v avstrijsko vinjeto, ka se me čisto nič ne tiče... in sem ugotovila, da se vtikam v to iz enega smaega razloga - dobila sem menstruacijo. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW gvegi....... ups, prdon, Dr. Gregs seveda :devil: ...... give me a shout when you´re ´ere. B)

Zagotovo dobiš poziv... B) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je z vijetami v Avstriji, ampak na Madžarskem ti prodajalec na potrdilo o nakupu napiše tudi registrsko številko vozila. in ob pregledu ti lahko, kljub temu da imaš nalimano vinjetko rečejo še za to potrdilo. Kaj sledi v primeru, da se potrilo ne glasi na pravo registrsko vemo vsi :fight2: $$$$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v AUT na racun/potrdilo nakupa ne pisejo reg. stevilk. lahko pa zahtevajo, da pokazes to potrdilo. v slucaju, da ga nimas -> kazen mozna.

na vsak nacin je potrebno imeti s seboj obrobni ostanek (tisti nosilni del vinjete, kamor je prilepljena ob nakupu). brez tega se (lahko) smatra vinjeta kot neveljavna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v AUT na racun/potrdilo nakupa ne pisejo reg. stevilk. lahko pa zahtevajo, da pokazes to potrdilo. v slucaju, da ga nimas -> kazen mozna.

na vsak nacin je potrebno imeti s seboj obrobni ostanek (tisti nosilni del vinjete, kamor je prilepljena ob nakupu). brez tega se (lahko) smatra vinjeta kot neveljavna!

A je tole v zakonu ali le "dobra praksa"? Ker jaz ponavadi vse take ostanke zabrišem v smeti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlog pa je po moje v tem, da se tako preprečuje ponarejanje vinjet?!

Ker naredit tako nalepko ni noben problem, vendar pa je malo težje dokazati njen izvor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niti ne. je bil letos cel cirkus, ko so na uradnih prodajalnih mestih prodajali ponaredke. :lol1:

odrezek je potrebno obdrzati zaradi dokaza, da je bila vinjeta kupljena nekje (na odrezku so razne cifre) in ne strgana s kaksne sipe. vsaj uradna razlaga je taksna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!