Skoči na vsebino

Stiskanje mozoljev


Manu

Priporočene objave

Se mi zdi, da bi blo zanimivo slišat, kolikokrat na dan, ob kakšni priložnosti, kje in kakšne mozolje si stiskate/vam jih nekdo drug stiska...

Ali pri tem uživate, trpite neznosne bolečine, se vam gravža, uporabljate v ta namen papirnate robčke ali jih kar z nohti?

Kako se počutite po stiskanju, ste potešeni, naluknjani, utrujeni, bolj lepi in urejeni, izčrpani, srečni, potrti?

Ali to radi počnete predvsem na drugih ali izključno na sebi?

Vam drugi pustijo, da to počnete in zakaj ter ob kakšnih priložnostih?

Kaj počnete z izstisnjenimi mozolji, kje končajo, kakšni so ?

Kako hitro se vam spet pojavijo novi in ali vas to razveseli , razžalosti , spravi v bes ali ste indiferentni do tega pojava?

No ja, tok na kratko, kaj več boste pa verjetno sami povedali...

:rolleyes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predstavljaj si mozolj modre barve..

ki ga nežno objameš in stisneš..

in od samega veselja naredi :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo so ti časi že mimo :P Če bom pa kdaj dobo kakega na riti pa bom tebe poklical da vse skupaj pofotkaš in dodaš v svojo zbirko mozoljev :grim :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa kaj vse vas zanima :? ....toti še razmišlal nism o tem...ja zdej se bom pa poglobil v mozolje in ti jutr odgovoru al pa ti poslal pridelek :P .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr slutil sem, kdo je odprl to temo! :lol1:

Se je bla slutnja verjetno huda, težka in nepričakovana, še posebno ob dejstvu, ker piše zraven, kdo odpre kakšno temo :devil:

Zok, a ti ni všeč tema? :huh: :? :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam problematične kože zato iz ene pikice naredim hudiča in pol......no časi, ko sem prišla iz kopalnice kot iz Vietnama so pa vseeno mimo.

Se trudim in pustim pri miru, no al pa rečm: samo probam stisnt...če ne gre bom pustila...ne rata mi vedno odnehat.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu: hudo prevec casa, a?

Ja,

po nosu mi ni več zanimivo si vrtat,

kar tako nabijat tut ne,

sem pa na mozolje pomislna... O:-)

p.s.

Ma, saj veš, boljš to,kukr pa, da se o politiki menmo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E Manu...treba je začet resno....pol, da vidiš, ko enmu ravno to leži na duši...in pol prideeee doooog post o dotični zadevi...in nekomu je lažje pri srcu.

Še tako bizarna zadeva se nekomu zdi: ,,Lej točno to tudi mene teži...a vidiš nisem sam....zato se ne smete takoj norca delat...ker se uboga dušica ne bo upala odpret.

Ja, sej grem spat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prakticiramo redno, predvsem stiskam jaz mozoljčke na obrazu moje boljše 1/2, ki so posledica čokoladic. :naughty: No kakšen se pa tud pri meni uspe prebiti na plano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od same sreče v življenju se mi zadnje čase pojavljajo mazoljčki taki in drugačni. Predvsem pa jaz tak iz njih naredim, da mi ostanejo vidni še tedne po tem, ko sem si jih stisnila... verjetno je to posledica, da jih nikoli nisem res imela.... sem pa tja kak.

Drugače pa ima manijo jih stiskati. Noben mi ne sme pobegniti. Če ga sama ne morm, ker je recimo na hrbtu, to delo MORA opraviti nekdo drug. Bog ne daj pa, da mi kdo pokaže potrpljenje, da njemu stiskam.. potem je pa kuhan in pečen. Sem sposobna 3. ure sedeti in stiskati.... pa v bistvu ne vem zakaj, saj mi ni ravno prijetno tisto gledat....

.... hmmmm dobro vprašanje.... zakaj to tako rada počnem?? :hmm: :o

ma kdo odgovor?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gledaš kdaj kakšno poljudoznanstveno oddajo...o kakšnih primatih...kaj počno med prostim časom.... :xx: :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pupa:

Obstaja razlaga, da osebo k stiskanju mozoljev podzavestno vleče opazovanje, kako nekaj "leze ven" nekaj "brizga", je kot prispodoba moškega izliva semena. Spolno slo je nekaj prvinskega in močnega v nas, nekaj po čemer mnogokrat hrepenimo in dogaja se nam, da v vsakodnevnih stvareh, bodisi zaradi nepotešenosti ali pač zaradi vzburjenja, vidimo nadomestek za spolnost.

Iz tega je sklepati, da mora biti Pupa dobra v postelji, ker živi z mislijo na spolnost. Upam, da ne le z mislijo.

:P :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo odgovor?? :?

No viš, ženska, ravno zato sem odprla to temo - v hudi vnemi poiskati odgovor na ta dokaj pomembna, a s strani ljudstva nemalokrat po krivici zapostavljena vprašanja.... :)

p.s.

Tist na pm-ju pa jasno, da velja. Če ne ne bi rekla. :rolleyes: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tega je sklepati, da mora biti Pupa dobra v postelji, ker živi z mislijo na spolnost. Upam, da ne le z mislijo.

:P :wub:

tole se mi je pa dopadlo..... :blush

no evo Manu..... premisli, mogoče pa je kaj na tem, kar je leon rekel..... on že ve, k je vedno poln ljubezni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aaa, da so to mozolji :hmm: jaz sem pa mislil, da se tko majoneza goji :( , vcas smo kr prdrli z zobotrebcem, pa kr koj kruh not namakali, pa, ce je bla se kaksna salama je bila takoj malica... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da bi blo zanimivo slišat, kolikokrat na dan, ob kakšni priložnosti, kje in kakšne mozolje si stiskate/vam jih nekdo drug stiska...

Ali pri tem uživate, trpite neznosne bolečine, se vam gravža, uporabljate v ta namen papirnate robčke ali jih kar z nohti?

Kako se počutite po stiskanju, ste potešeni, naluknjani, utrujeni, bolj lepi in urejeni, izčrpani, srečni, potrti?

Ali to radi počnete predvsem na drugih ali izključno na sebi?

Vam drugi pustijo, da to počnete in zakaj ter ob kakšnih priložnostih?

Kaj počnete z izstisnjenimi mozolji, kje končajo, kakšni so ?

Kako hitro se vam spet pojavijo novi in ali vas to razveseli , razžalosti , spravi v bes ali ste indiferentni do tega pojava?

No ja, tok na kratko, kaj več boste pa verjetno sami povedali...

:rolleyes: O:-)

evo:

1.Ponavad tamala meni vsaj 1xtedensko ob priliki kadar sva skupaj in se mal "stiskava" :D

2. Večinoma uživam(uživava), ponavad kar nasuho, če pa preveč šprica pa mal z robčki obriševa.

3.jaz se počutim večinoma zabuhel, povsem mehak/zrelaxiran in seveda cca 40dag lažji

4. Predvsem uporabljava to kombinacijo- ona mene. Včasih tud jest njo če se ravno pojavi potreba po tem, al pa kar samega sebe, če nje ni zraven, ona pa verjetno samo sebe, če mene ni zraven...

5. Ker sva s tamalo resen par, take aktivnosti izvajava izključno drug na drugemu.

6. Ponavadi končajo kje v kakšnem robčku al pa izginejo neznano kam...

7. to tazadnje...

8. evo. zdej grem pa pogledat, če je spet kaj za iztisnt...

pa lep večer še naprej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. Ker sva s tamalo resen par, take aktivnosti izvajava izključno drug na drugemu.

a res...potem jo še nisi prevaral.....pri stiskanju mozoljev mislim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od same sreče v življenju se mi zadnje čase pojavljajo mazoljčki taki in drugačni. Predvsem pa jaz tak iz njih naredim, da mi ostanejo vidni še tedne po tem, ko sem si jih stisnila... verjetno je to posledica, da jih nikoli nisem res imela.... sem pa tja kak.

Drugače pa ima manijo jih stiskati. Noben mi ne sme pobegniti. Če ga sama ne morm, ker je recimo na hrbtu, to delo MORA opraviti nekdo drug. Bog ne daj pa, da mi kdo pokaže potrpljenje, da njemu stiskam.. potem je pa kuhan in pečen. Sem sposobna 3. ure sedeti in stiskati.... pa v bistvu ne vem zakaj, saj mi ni ravno prijetno tisto gledat....

.... hmmmm dobro vprašanje.... zakaj to tako rada počnem?? :hmm: :o

ma kdo odgovor?? :?

@pupa.... pa jaz ne bi znala tega bolje povedat...misli mi bereš... :D

@manu... v svojo raziskavo lahko kar pupin odgovor še za mene šteješ... :D :P

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!