Skoči na vsebino

Stiskanje mozoljev


Manu

Priporočene objave

mazolji me načeloma sploh ne motijo in jim ne posvečam pozornosti, izjeme so tisti na obrazu, ki kar sevajo (ta velki....na srečo jih ni veliko) in pa tisti na zadnjici, ki me žulijo - take ponavad čimprej stisnem.....je pa znala moja bivša ljuba po več ur sedeti na mojem hrbtu in mi stiskati oz. praskati mazolje....še zdaj ne vem zakaj ji je bilo to v veselje, namreč sama sebi si jih ni stiskala :?

Najbolj me pa živcirajo tisti v ušesu ker potem mi slušalka od walkmana not ne stoji :music3:

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja bivša je tudi imela neizmerno veselje prčkati po mojem obrazu in po hrbtu...zdaj ko sem sam pa priznam,da poleg ostalega pogrešam tudi to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sodi vseh po sebi

Jaz jih nikomur ne stiskam...nimam želje pa tut mozoljev ni....torej???

To o tej primerjavi navad nekaterih žensk(večine) z navadami primatov sem pa gledala, se mi zdi da na Sex Scent, naj bi šlo za zbliževanje, za povezanost in hierarhično lestvico...v bistvu nič slabega...saj si del narave--al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zdaj ko sem sam pa priznam,da poleg ostalega pogrešam tudi to...

:huh: :(

To si pa tako zelo lepo otožno nežno povedal. :huh:

:friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih nikomur ne stiskam...nimam želje pa tut mozoljev ni....torej???

To o tej primerjavi navad nekaterih žensk(večine) z navadami primatov sem pa gledala, se mi zdi da na Sex Scent, naj bi šlo za zbliževanje, za povezanost in hierarhično lestvico...v bistvu nič slabega...saj si del narave--al ne?

ah Linček.... ma smo se samo hejcaliiiiiii :kva2:

Ne ne, se popolnoma strinjam s tabo in potem sem ravno zaradi tega razglabljala s svojim prijateljem zakaj hudiča to ženske počnemo in se je gospodič zamislil in ugotovil, da je tudi njegova ljubica to rada počela in bog ne daj, da je bil slabe volje in da mu ni bilo do tega, ker sta se obvezno skregala.

In ja.... verjetno je to povezano s samo željo po bližini, tudi verjetno po hierarhični lestici itd..... samo priznala pa tega nikol ne bom :lol: :P .)

Je pa res zanimivo to razmišljati, ker jaz tudi enega moškega ne poznam, ki bi imel take želje. Vsaj ne tako močne, kot jih imamo me - tiste, ki jih pač imamo.

Torej, tiste k stiskate mazolje ste prave babe v vseh pogledih. Tanartaboljše samice daleč naokoli - aja jst sem pol tut :yea2: :kva2:

malo za šalo malo za res.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja.... verjetno je to povezano s samo željo po bližini...

V bistvu, če priznam, je bil ( že nekoliko vnaprej določen cilj zastavljene raziskave (posipamsespepelompress)) mogoče prav želja, da nekdo napiše prav to. In ker mi taka razlaga (trenutno) najbolj ustreza, bom od zdaj naprej z velikim veseljem čakala, da se moj najdražji :004 ( ko se bo zvečer, utrujen od spremljanja boksa, biljarda in sumo borcev na SAT, Odmevov in poljudnoznanstvenih oddaj na TVSLO1, fucbala na TVSLO2 itd....) obrne na trebuh,me ljubeče pogleda in reče : " Muci, a pogledaš, če imam slučajno kak mozoljček na hrbtu?" To je potemtakem dokaz, da me ima rad, da potrebuje mojo bližino, da mi zaupa in da mi po svoje celo dela uslugo, da lahko s prstki, ovitimi v dišeče paloma robčke, praskam po hrbtu in se trudim najti kak mozoljček... :rolleyes: O:-)

Ampak če jih pa ni.... :huh: :( :?

:wub: :wub: :004 :004 :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, tiste k stiskate mazolje ste prave babe v vseh pogledih. Tanartaboljše samice daleč naokoli - aja jst sem pol tut 

Jst sm potemtakem tut prava "baba" :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak če jih pa ni.... :huh: :( :?

Ma tih bod ženska... sej nau vedu.. ti sam prtiski pa stiski........ :kva2: :yea2: :D

jst bi use nardila, da'b bla taprava baba .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta,no ja če te res zanima in če glih mam včasih kak problem z mazolji je prvo kot prvo da ga ne pustim nikomur stisnt sploh matki ne k je obsedena s stiskanjem,no pol pa se ga probam lotit tako da ga namažem z moško kolonsko vodo to ga lepo posuši in dokaj hitro zgine,če je pa res velik oz ogromen pol pa me žre tolk časa da ga stisnem pol pa neki časa kri teče pa me hul nervira in ko se frasta zaceli jo ponovno odtržem pa spet kri in tako traja dle časa kot če ga nebi stral,da izgine seveda,ma cela študija ti rečem

ej manu kaj maš verjetno tamale v puberteti pol pa jim zihr mazole stiskaš,in zdej nas sprašuješ da boš vidla če si normalna al ne .)

no drgač ga pa jaz tud rada stisnem svojmu dragemu da ga mal trpinčim tko na diplomatski način :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem al nisem izpostavla, da zna bit to problem? :xx:

Ki je hitro rešljiv......

Za manjšo odškodnino pripeljem obilico robe tudi na dom :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so najlepši tisti "razprskavajuči"

ki ponavadi končajo na špeglu v kopalnic... :rolleyes:

Najgrši so pa tisti "neskončni"

ki se iztiskajo kot zobna pasta... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!