Skoči na vsebino

kako so hrvatje prijazni...


golnar

Priporočene objave

Ja pa kaj.... samo kažejo svojo primitivnost.... sicer pa si poglej malo naše forume, kako pljuvajo čez Hrvate.... noben ni čisto nič drugačen od drugega......

Zato se bom izogibala tej temi, da ne padem sama nivo, kot ga kažejo tako Slovenci, kot Hrvati. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodovinsko dejstvo je, da so Hrvati Slovenci, ki govorijo srbsko. Torej naši bratje. Oboji smo verni katoliki, papežu vdani, ne pa tako kot ti pravoslavni zajebani Srbi, ki se odvračajo od edinega predstavnika boga na zemlji, kar pomeni, da niti samega boga ne spoštujejo.

Se opravičujem, sem kot naše Slovenke. Skoraj polovica jih je poročenih z južnjaki, le redke pa s Švabi. Imam rajši kateregakoli južnjaka kot pa kateregakoli Švaba. Bog mi odpusti grehe!

Sklepam, da to velja za celoten narod slovenski. Tovariš Milan Kučan ima kar tri sestre poročene s Srbi in ima bratranca Zorana Jankovića. Janez Drnovšek je po narodnosti Albanec, Šiptar, ki ga je posvojila družina Drnovškovih iz Zasavja, pripeljala pa ga je v Slovenijo, ko je bil star tri mesece. Bivši predsednik parlamenta Rigelnik je poročen s Črnogorka Živano, slavni gobec Jelko Kacin je sin Hrvata iz Varaždina. Janez Kopač je poročen s Hrvatico. Tudi materi Toneta Partljiča in Jožefa Školjca sta Hrvatici. Mati Igorja Bavčarja pa je Srbkinja. Mati Jaše Zlobca je pravtako Srbkinja, oče spomenke Hribar pa je Črnogorec. Zmago Jelinčič pa je Hrvat, rojen v Poreču.

Pa mi zdaj vi Slovenci povejte, kaj bi mi brez južnjakov, ki so nam priborili demokrcijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodovinsko dejstvo je, da so Hrvati Slovenci, ki govorijo srbsko. Torej naši bratje. Oboji smo verni katoliki, papežu vdani, ne pa tako kot ti pravoslavni zajebani Srbi, ki se odvračajo od edinega predstavnika boga na zemlji, kar pomeni, da niti samega boga ne spoštujejo.

Se opravičujem, sem kot naše Slovenke. Skoraj polovica jih je poročenih z južnjaki, le redke pa s Švabi. Imam rajši kateregakoli južnjaka kot pa kateregakoli Švaba. Bog mi odpusti grehe!

Sklepam, da to velja za celoten narod slovenski. Tovariš Milan Kučan ima kar tri sestre poročene s Srbi in ima bratranca Zorana Jankovića. Janez Drnovšek je po narodnosti Albanec, Šiptar, ki ga je posvojila družina Drnovškovih iz Zasavja, pripeljala pa ga je v Slovenijo, ko je bil star tri mesece. Bivši predsednik parlamenta Rigelnik je poročen s Črnogorka Živano, slavni gobec Jelko Kacin je sin Hrvata iz Varaždina. Janez Kopač je poročen s Hrvatico. Tudi materi Toneta Partljiča in Jožefa Školjca sta Hrvatici. Mati Igorja Bavčarja pa je Srbkinja. Mati Jaše Zlobca je pravtako Srbkinja, oče spomenke Hribar pa je Črnogorec. Zmago Jelinčič pa je Hrvat, rojen v Poreču.

Pa mi zdaj vi Slovenci povejte, kaj bi mi brez južnjakov, ki so nam priborili demokrcijo?

"prijatelj" komunist...

sem čistokrvni slovenec in tvoje govorenje mi je dvignilo tlak!!

ogromno imam prijateljev, od bosancev do srbov in podobno...

najboljši prijatelji so bili in vedno bodo srbi!

hrvati so pa največje p... na tem svetu...

kar se pa tiče bogov,vsakmu tisto v kar želi verjet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"prijatelj" komunist...

sem čistokrvni slovenec in tvoje govorenje mi je dvignilo tlak!!

ogromno imam prijateljev, od bosancev do srbov in podobno...

najboljši prijatelji so bili in vedno bodo srbi!

hrvati so pa največje p... na tem svetu...

kar se pa tiče bogov,vsakmu tisto v kar želi verjet...

najboljši prijatelji so bili in vedno bodo srbi!

Poplnoma se strinjam s tabo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši prijatelji so bili in vedno bodo srbi!

to je res...za nas...med tem ko si vsi ostali balkanski narodi enako kot mi o hrvatih mislimo(da so največje pizde na tem svetu) o nas...torej da smo mi največje pizde na svetu.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in ko bo leta 2525 v Slovenskem Poročevalcu pisalo:

Srbi, Hrvati in Slovenci spet v eni državi

...bo en mladi, nadebudni moderator MotoMarsa - zaklenil to temo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodovinsko dejstvo je, da so Hrvati Slovenci, ki govorijo srbsko. Torej naši bratje. Oboji smo verni katoliki, papežu vdani, ne pa tako kot ti pravoslavni zajebani Srbi, ki se odvračajo od edinega predstavnika boga na zemlji, kar pomeni, da niti samega boga ne spoštujejo.

Se opravičujem, sem kot naše Slovenke. Skoraj polovica jih je poročenih z južnjaki, le redke pa s Švabi. Imam rajši kateregakoli južnjaka kot pa kateregakoli Švaba. Bog mi odpusti grehe!

Sklepam, da to velja za celoten narod slovenski. Tovariš Milan Kučan ima kar tri sestre poročene s Srbi in ima bratranca Zorana Jankovića. Janez Drnovšek je po narodnosti Albanec, Šiptar, ki ga je posvojila družina Drnovškovih iz Zasavja, pripeljala pa ga je v Slovenijo, ko je bil star tri mesece. Bivši predsednik parlamenta Rigelnik je poročen s Črnogorka Živano, slavni gobec Jelko Kacin je sin Hrvata iz Varaždina. Janez Kopač je poročen s Hrvatico. Tudi materi Toneta Partljiča in Jožefa Školjca sta Hrvatici. Mati Igorja Bavčarja pa je Srbkinja. Mati Jaše Zlobca je pravtako Srbkinja, oče spomenke Hribar pa je Črnogorec. Zmago Jelinčič pa je Hrvat, rojen v Poreču.

Pa mi zdaj vi Slovenci povejte, kaj bi mi brez južnjakov, ki so nam priborili demokrcijo?

Pri vsem tem mi je najbolj "všeč": Zgodovinsko dejstvo je, da so Hrvati Slovenci, ki govorijo srbsko.

Pa ti prjatu nimaš niti tolk pik, kolk imaš št. noge.

Ta forum od motosveta pa res svašta prenese ! :SS :SS :SS

Dej se mal umir al pa najdi Kruseta, ziher bosta kakšno konstruktivno rekla, al bo pa vsaj eden od vaju ene par dni malo bolj zadržan !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo mi največje pizde na svetu.... .)

sam o sebi trdiš, da si največja pizda na svetu? You said it ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi dala ti bom cvet ( je to tut od Ambroževe :hmm: )

Noup, od Eve Sršen.

Deklica je stanovala v neposredni bližini kraja, kjer so tekla leta mojega otroštva. Nikoli ni bila extra priljubljena med fantki.

Zgleda da cvet ni bil fuxija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!