Skoči na vsebino

kako so hrvatje prijazni...


golnar

Priporočene objave

:grim

Pridi dala ti bom cvet

Pa v remixu 40 years after je zdej naslov pridi dala bi ti spet.... le zakaj, le zakaj? :wacko: :doze: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi mi brez hrvatov? bi nam dolgčas blo verjetno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgodovinsko dejstvo je, da so Hrvati Slovenci, ki govorijo srbsko. Torej naši bratje. Oboji smo verni katoliki, papežu vdani, ne pa tako kot ti pravoslavni zajebani Srbi, ki se odvračajo od edinega predstavnika boga na zemlji, kar pomeni, da niti samega boga ne spoštujejo.

Se opravičujem, sem kot naše Slovenke. Skoraj polovica jih je poročenih z južnjaki, le redke pa s Švabi. Imam rajši kateregakoli južnjaka kot pa kateregakoli Švaba. Bog mi odpusti grehe!

Sklepam, da to velja za celoten narod slovenski. Tovariš Milan Kučan ima kar tri sestre poročene s Srbi in ima bratranca Zorana Jankovića. Janez Drnovšek je po narodnosti Albanec, Šiptar, ki ga je posvojila družina Drnovškovih iz Zasavja, pripeljala pa ga je v Slovenijo, ko je bil star tri mesece. Bivši predsednik parlamenta Rigelnik je poročen s Črnogorka Živano, slavni gobec Jelko Kacin je sin Hrvata iz Varaždina. Janez Kopač je poročen s Hrvatico. Tudi materi Toneta Partljiča in Jožefa Školjca sta Hrvatici. Mati Igorja Bavčarja pa je Srbkinja. Mati Jaše Zlobca je pravtako Srbkinja, oče spomenke Hribar pa je Črnogorec. Zmago Jelinčič pa je Hrvat, rojen v Poreču.

Pa mi zdaj vi Slovenci povejte, kaj bi mi brez južnjakov, ki so nam priborili demokrcijo?

Jao, jao pravi jugo nostalgik!!

Srbi so kul.Hrvati so kul.In tudi musliči so kul.Pa spet primitivni deli vseh teh narodnosti niso kul in basta!!!

Glede Nemcev pa samo to da pa Zie Germans so pa največji!!!, seveda po kvaliteti.

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govori se samo o hrvatih pa srbih pa muslimanih pa.....

Kaj pa hrvatice, srbkinje, muslimanke? :wub:

Volim, volim, volim, volim žene .....

P.S. skorajda pozabil makedonke :D :wub: :wub: :wub:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa hrvatice, srbkinje, muslimanke? :wub:

Volim, volim, volim, volim žene .....

P.S. skorajda pozabil makedonke :D :wub: :wub: :wub:

samo dokler te njen oce/stric/brat s pol soseske ne preganja po glavni cesti s srpi, kladivi, sekirami in kaksnim avtomatom. :devil:

right?! ...sure I´m right. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam o sebi trdiš, da si največja pizda na svetu? You said it ...

med tem ko si vsi ostali balkanski narodi....da smo mi največje pizde na svetu

a ti še narišem kaj sem reku.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo dokler te njen oce/stric/brat s pol soseske ne preganja po glavni cesti s srpi, kladivi, sekirami in kaksnim avtomatom. :devil:

right?! ...sure I´m right. :grim

Do sedaj so lepo na rakijo povabili pa smo se vse zmenli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!