Skoči na vsebino

nujno! iz Izole v Ljubljano danes (start cca 16h)?


SiR

Priporočene objave

Torej,

prjatlca rabi danes nujno prevoz z avtomobilom iz Izole v Ljubljano, start iz Izole naj bi bil med 15. in 16. uro .... Jeba je, ker ne bo ujela vlaka verjetno. Je zelo prijazna in luštna.

Če ima kdo kakršnokoli varianto, naj mi pošlje PM. Sprejmejo se osebna vozila, tovornjaki ali kaki kombiji odpadejo... Motorji pa tudi ..

No, LP in TNX,

Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,

prjatlca rabi danes nujno prevoz z avtomobilom iz Izole v Ljubljano, start iz Izole naj bi bil med 15. in 16. uro .... Jeba je, ker ne bo ujela vlaka verjetno. Je zelo prijazna in luštna.

Če ima kdo kakršnokoli varianto, naj mi pošlje PM. Sprejmejo se osebna vozila, tovornjaki ali kaki kombiji odpadejo... Motorji pa tudi ..

No, LP in TNX,

Sym

AVTOBUS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vse pod 4,5 m dolzine (osebni avto, kozu, ne tvoj drog :devil: ), pod 200 KM in seveda dizel ne sme biti. preferirano se avtomatska klimatska naprava, minibar in DVD sistem. butler ni pogoj, bi bilo pa lepo.

sifra: smomalzbricni. :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk luštna? A je kakšna slika, da vidim....če imam kakšne opravke na primorskem koncu...hehe...

Če bo slika kul....lahko tudi najdemo kakašen opravek na morju, a ne? :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...se mi dozdeva, da če bi bilo hitro, bi lahko še dnevnico ujel...pa mi roji po glavi, da bi moral nekaj v Kopru postorit...ah ne...Izoli... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ko smo že pri tem - gre za dostavo paketa, namenjenega meni, v moje roke ;)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ko smo že pri tem - gre za dostavo paketa, namenjenega meni, v moje roke ;)

:D

A je pol problem kriterija objekta prevoza? :lol1: :yea2: Sej prou, Sym, kr na drago jo navad, se bo pol bolj potrudla, ko bo za svoje tolarčke delala ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz negotovih virov sem izvedel,da je mogla na štop in ji je ustavil zavaljen grd kosmat kamjonar :D kurc,dol je pa vseen pršla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ko smo že pri tem - gre za dostavo paketa, namenjenega meni, v moje roke ;)

:D

Jih malo za nos vlečeš .)

Gre za dostavo paketa?

Lahko da dobiš ti kakšen predmet v paketu, ki je ženskega spola in ima zate estetsko vrednost (npr. tista čelada) in si jo naročil/kupil prepozno, tako da bo šele naslednji dan šla na pošto(vlak ali karkoli že).

Gre za tovrstno "ono" ali je res deklič iz mesa, krvi in kosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paketek je potem vendarle, kljub operacijam, uspešno uskladil termine in sedel na vlak, prlezu v Ljubljano, dostava uspešna. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej ni več razloga, da je tema odprta... :rolleyes:

Seveda je razlog;

sym nam bo povedal, kako je paket odprl in kaj je blo not :D

Symus :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!