Skoči na vsebino

Volitve 2004


KeC

Priporočene objave

Po 96,81 % preštetih glasov na volitvah za DZ vodi SDS s 29,15 % glasov, sledijo pa ji LDS (22,84 %), ZLSD (10,20 %), NSi (8,81 %), SLS (6,84 %), SNS (6,33 %) ter DeSUS (4,02). Preračunano v poslanske mandate to pomeni - SDS 29, LDS 23, ZLSD 10, NSi 9, SLS 7, SNS 6, DeSUS 4 ter 2 za narodne skupnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, narod je izbral!

Pa , da vidimo...

Kakih 100 dni po formiranju vlade se bom pa kaj s komentarjem oglasil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj bom pa prvič po dolgem času spet pozorno spremljal sestavljanje vlade. bo zanimivo :naughty:

PS: samo da mi kakega biznismena podobnika ne privlečejo spet na plan. :hmm: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

PS: samo da mi kakega biznismena podobnika ne privlečejo spet na plan. :hmm: :wacko:

Je bil ze prisoten ob Jorasovem incidentu na HR-SLO meji. :D

Je imel mobitel prislonjen na uho, tako da ni mogel kaj dosti pomagati bratu na tleh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo da mi kakega biznismena podobnika ne privlečejo spet na plan. :hmm: :wacko:

Neeee, seveda ti ga ne bojo, TEBI privlekli na dan....

Bemtiš, ane... presenečenje.... :hmm: :yea2:

Življenje je lepo..... če ga živiš... tako kot ponuja se samo... ne da ti ga .....

:) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da je trapasti DeSUS spet notri :wacko: Butasta stranka, to je mogoče samo pri nas, drugje so druge stranke za upokojence dovolj dobre :D In tista dva manjšinska lipeta - samo za probleme sta, če ju ne bi bilo zdajle sploh ne bi bil problem sestavit vlade.

Tako bo pa zgleda tisti klovn od SNS jeziček na tehtnici <_<

P.S.: itaq bodo našli še kakega "puckota", pa bo Ropov Tonček še 4 leta ...

Popravljeno . Popravil cyc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da je trapasti DeSUS spet notri :wacko: Butasta stranka, to je mogoče samo pri nas, drugje so druge stranke za upokojence dovolj dobre :D In tista dva manjšinska lipeta - samo za probleme sta, če ju ne bi bilo zdajle sploh ne bi bil problem sestavit vlade.

Tako bo pa zgleda tisti klovn od SNS jeziček na tehtnici <_<

P.S.: itaq bodo našli še kakega "puckota", pa bo Ropov Tonček še 4 leta ...

Ajajajaj. Pucko? Hm kaj pa Rupel. Tako kot je folk ki je po Pucku zlival gnojnico je bil pa ob zadnjem primeru kar lepo tiho in ne bev ne mev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah se pustu sprovocirat že navsezgodaj zjutraj. Boli me. Pa debatrial ne bom več tukaj razen v redkih izjemah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kje kakšen neuradni seznam poslancev? Toplak je nekaj obljubljal, da bodo na njegovi strani že rezultati, pa je bila to očitna zgolj predvolilna obljuba <_<

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kje kakšen neuradni seznam poslancev? Toplak je nekaj obljubljal, da bodo na njegovi strani že rezultati, pa je bila to očitna zgolj predvolilna obljuba <_<

En delček objavljen na temi LDS :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

A že kdo ve,za kdaj so razpisane naknadne...predčasne volitve????? :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajajajaj. Pucko? Hm kaj pa Rupel. Tako kot je folk ki je po Pucku zlival gnojnico je bil pa ob zadnjem primeru kar lepo tiho in ne bev ne mev.

To je drugo, so ga sami ven vrgli ... kaj si pa mislim o Ruplovih trajnih namenih je pa druga stvar ... Če se spomniš: "pucko" se je zgodil takoj po volitvah in povzročil da je vladala dejansko manjšina - tisti ki so volili Puckota, niti slučajno niso volili za LDS ... Če gre kdo tik pred volitvami drugam oz. ga celo ven zabrišejo pa ... hja, hvala bogu da pred volitvami, ne po njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En delček objavljen na temi LDS :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

A že kdo ve,za kdaj so razpisane naknadne...predčasne volitve????? :kva2: :kva2: :kva2:

Jap. Novembra.

2008 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volilna udelezba = koliko % ??

ok, belay that. sem nasel: Do 19:00 je glasovalo skupaj 986.481 volivcev, to je 60,49 %. kar ok cifra, se mi zdi. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volilna udelezba = koliko % ??

ok, belay that. sem nasel: Do 19:00 je glasovalo skupaj 986.481 volivcev, to je 60,49 %. kar ok cifra, se mi zdi. B)

Mah. A ni bla pred 4 leti okol 73% udeležba? Vedno swabš. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjša zanimivost.......od kolega,ki je kao pomagal pri volitvah

Udeležba 72%

Neveljavni 3 kom.....od tega en obkrožil 3 kandidate, en obkrožil 0 kandidatov, en napisal KURBE!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kje kakšen neuradni seznam poslancev? Toplak je nekaj obljubljal, da bodo na njegovi strani že rezultati, pa je bila to očitna zgolj predvolilna obljuba <_<

nekdo naj spremeni naslov v Volitve (in ne lapsusno voltive)

drugače pa nekaj rezultatov (in če se komu da kalkulirat), ki povedo marsikaj..

http://www.volitve.gov.si/dz2004/index.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjša zanimivost.......od kolega,ki je kao pomagal pri volitvah

Udeležba 72%

Neveljavni 3 kom.....od tega en obkrožil 3 kandidate, en obkrožil 0 kandidatov, en napisal KURBE!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

en napisal KURBE!!!!! :lol1: :lol1:

cyc ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo naj spremeni naslov v Volitve (in ne lapsusno voltive)

Jao da me mama (prof. slovenščine) vidi :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prpravmo se na verouk v šolah in te scene..pa to je še najmanjši problem..predčasne volitve nam ne ginejo..skregal se bodo že za ministrske stovčke in okrog mandatarja..ja kolalicija v naprej sestavljena, jej, jej..še sami niso verjeli, da lahko zmagajo, pojma nimajo kako in kaj naprej..kdor je poslušal intervjuje včeraj zvečer, ve o čem govorim..

Pa da ne bo pomote,.. sem za spremembe, vendar na boljše, ne na slabše..

Lp,T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je narobe z veroukom v solah - dokler je izbirni predmet? Ne vidim problema. Jaz ga ne bi imel, ampak me itaq nihče ne bi silil. Če ga kdo če imet, naj izvoli ... :)

Včerajšnje izjave pa - kaj pa naj rečejo če vsi sprašujejo bedarije tipa kako se počutite kot zmagovalec, zraven pa niti nima večine ker je zaradi onih manjšinskih lipetov lih pol-pol razmerje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!