Skoči na vsebino

Volitve 2004


KeC

Priporočene objave

Neutemeljne diskvalifikacije in vrednostne sodbe povejo največ o avtorju.

Mislim, da Resnica, ki je produkt črednega nagona in bljejanja črede ni argument. :)

:OK: Osebno mnenje je pa kategorija,ki je zlata vredna in dobrodošla. :OK:

Menjava na oblasti je nujno potrebna za higieno vladanja.

Zanimiva je ugotovitev: če bi selektorja SLO nogometne reprezentance iskali kje za gostilniškim šankom, da bi že zdavnaj bili svetovni prvaki.

Verjamem in spoštujem nesebično dobronamernost in skrb forumašev za prihodnost SLO. (dokler me ne prepričajo v nasprotno) :lol1:

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cyc: in kaj ima organizacija TO veze z vodenjem države ... potemtakem je lahko vsak obrambni minister hkrati tudi premier ...  :hmm: ... vojaška diktatura ... odlično ... :o

Pa dobro, kaj ti je, imaš vročino? Kdo pa pravi da je kaka povezava. Ampak pupa je kar pavšalno napisala da je "nesposoben". Sploh pa, ti si kot vse kaže tudi univerzalni strokovnjak za vse ...

Ko sem pa na TV gledal rajanje SDS-a me je pa res začelo skrbeti kaj bo iz vsega skupaj ratalo. Kakšna kmetija ... dobesedno. In teli bojo zdaj vladali. Upam, da jim je jasno, da politika ni vaška veselica.  :hmm:

Seveda. Pokazali so najbolj debilne primerke - in take bi lahko dobili na shodu čisto vsake stranke. Da so pa pokazali ravno take cvetke pa seveda tudi ni naključje, kenede <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že rekel, tako je ljudstvo izvolilo,, sodil pa jih bom po dejanjih. Pa tudi 100 dni časa jim dam (od volitev naprej) do prvega komentarja.

Če bodo rezultati oz. način dela šli na bolje jih bom pohvalil, čepprav sem po prepričanju malo na nasprotni strani.

Če mi bodo njihovi rezultati in način dela po dveh letih vladanja celo všeč pa so celo pridobili novega volivca...

Pa pustimo to!

Ne morem namreč mimo razpredanja enega od največjih poznavalcev in udeležencev bližnje in daljne zgodovine....

Tovariša Cyca namreč....

Tovariš Edi je umrl, njegov duh ostaja, oz. se celo reinkarnira....

Toliko zmerjanja drugače mislečih, toliko podcenjevanja in nebuloznih izjav glede stranke sivih panterjev (DESUS)..... ne vem.... kaj naj rečem....

Pa samo naj ti slučajno ne uide, da so bile to floskule, primerjave,itd....

Tudi izjava , o predstavnikih manjšin: po tvoje sta LIPETA.....

Izjava vredna Hitlerja, Stalina,Šešlja,..... (Jelinčič, Haider in njima podobni, se malo bolj kulturno izražajo!!!!!!!)

Cyc, potem se pa še v enem od prejšnjih postov "nevedno" sprašuješ, zakaj mislimo , da ste desnica!?!?!?

Poleg po tvoje: manjšinskih lipetov, butastih, trapastih, itd upokojencev, so tu še sovraštvo do drugačemislečih (kljub tvojim floskulam, da samo debatiraš in izmenjuješ mnenja, ob tem pa , ne daj bog, da bi ti komu kaj zameril),, do vašega sovraštva oz. širjenja nestrpnosti do vseh, ki ne verujejo krščansko (primer:đamija), do nestrpnosti do "neavtohtonih Slovencev" (primer : ROMI), s katerimi se njihovi najbolj upravičeni kritiki (sosedje) že nekako začenjajo razumeti in sporazumevati, ti, pa jih zavonjaš samo pri vašem vikendu (zgrajenem brez kreditov op.p.),je tu šeprecej stvari, zaradi katerih te mirne duše uvrstim med desničarje.

Pa ne vem, zakaj bi te bilo tega sram.

Cyc, saj to je samo politično prepričanje. To naj bi bilo pa tako in tako vsakega človeka osebna stvar...

vsaj tako si ti pravil v enem od postov...

Pa lep pozdrav in vso srečo novi vladi. Upam, da bo postala tudi moja ...

LP Damjan

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj ko ni vec "levica" na oblasti pa jokate za njo?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ce se pravilno pomnim so taisti "jokavci" se pred kratkim krepko _popljuvavali_ toisto "levico". bi se enkrat ze odlocili in prosim postali dosledni. hvala. :)

p.s.: zastavasetudiobracakakorveterpihapress :devil: :devil: :devil: :P :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Kakšna kmetija ... dobesedno. In teli bojo zdaj vladali. Upam, da jim je jasno, da politika ni vaška veselica.  :hmm:

A nisi to za SLS govoru? :o

Sam prašam... ne me tepst. :kva2:

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konkretno nesposobnost očitaš človeku, ki je dokazal zelo veliko smisla za organizacijo, ko je bilo treba postaviti TO na noge ko je bilo treba braniti suverenost ... In potem da pride en(a) XY in očita kar nesposobnost ... hecno, a ni?

Look who's talking. :blink:

Si pa mojster, Syko, kdo je dajal v nič CELOTNO dosedanjo vlado, nesposobnost Ropa, Lahovnika & Co. ???!!! Pa da nisi bil slučajno ti? :huh: S čim se lahko pohvališ? Dosežki?

Da ne omenjam tvojih lipetov upokojenskih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Pokazali so najbolj debilne primerke - in take bi lahko dobili na shodu čisto vsake stranke. Da so pa pokazali ravno take cvetke pa seveda tudi ni naključje, kenede  <_<

Jasno. Itak je vse zrežirano vnaprej. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004

Afna moja.  :wub:

Jest ti bom kar en pir na glavo zlila. O:-)

Mislim, da bo bolj veseu, če mu ga boš U GLAVO, ne na glavo :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš..NAUČEN politik in tega levici res ni za očitati...

Jest verjamem, da se je JJ naučil marsičesa..in to na najtežji način, da svojga truda in časa v opoziciji ne bo šel zafurat na račun nekih uslug in da bo kot Alica v čudežni deželi...sej ve kaj pa kako se v politiki streže

Ne naučen, ampak izkušen ... je pač edini, ki se je v opozicijskih letih naučil, da revanšizem in aferaštvo v SLO pri ljudeh ne "palita" (k sreči).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi to za SLS govoru? :o

Sam prašam... ne me tepst. :kva2:

SDS ... ne skrbi ... .)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

:huh: :huh: :hmm: :huh:

A ne ve vsak zase najbolj kaj mu je prav.

Kdo bo narodu sodbo pisal ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem samo reči da so časi ko si je narod sodbo sam pisal že davno mimo. Zadeve se pač odvijajo čisto drugje. Želel bi si da bi si narod res pisal sodbo sam vendar žal temu ni tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z volitvami se participira pri oblasti.

Odloča o usodi svoji. Na posreden in neposreden način. Demokracija in z njo(tudi) pravna država, to omogočata.

Čas Velikega brata je v globalnem smislu minil.

Paranoja je, po mojem prepričanju, nepotrebna in iracionalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DRAGI VOLILCI

Kar ste izvolili,

to boste imeli.

Kar ste posadili,

to boste poželi.

KO nas boste v sili

štiri leta kleli,

češ da smo znoreli,

spomnite se, mili

volilci, da dobili

ste, kar ste hoteli.

spesnil Lovro Matič

Ravno primerna pesmica za našo novo oblast!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znalci ! dajte mi nekaj povedat ! je možno iz EU parlamenta odpoklicat svojega poslanca in ga nadomestiti ?!

Me zanima če je konkurenca Dimsiću en Lojz orgličar in če bi Metulček Brejc prihrumel spet na notranje !

No saj še zmeraj iščejo 46-tega in 47 pa 48 !? Baje se dva od Plemenitega nudita ?!

vem za enega ki je bil pri sls v parlamentu pa je rekel da glede na njegov "karakter" in "ambicije" ne more biti v opoziciji pa je kandidiral pri lds prišel v parlament a spet v opozicijo :lol1:

zmuzljiva je ta ablast .) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja priznam Pukšič, Jerovšek ne izgledata ravno Einsteina (pa tudi ta ni izgledal ravno genialno)....kakšna so dejstva pa ne vem...bo že JJ vedel, kdo je za kaj dober..če bo hotel ostati gor.

Kak ne veš kaka so dejstva!!!!???? Saj ni samo faca. Privoščila bi si kako interpelacijsko sejo in bi lahko slišala izjave Pukšiča in Jerovška!!!! Saj veš ono, ko je Jerovšek Persen označil za "mamile"..

Naj ponovim: Jao, jao!! :doze:

In dodam: smo se za to borili?!

Urbi

p.s.: Reci o Kebrovem obrazu kaj hočeš, ko boš sama končala medicino, neredila doktorat in postala strokovna direktorica KC. Pol pa se prijavi k besedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej smo ga pa najebal...

imeli bomo najbolj glupo vlado v svetu, no če odštejemo hrvaško! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!