Skoči na vsebino

Volitve 2004


KeC

Priporočene objave

Ampak SLS JE bla na ablasti zadnjih 8 let  :?  Neki ne štima  :hmm:  :nono:

na koncu so jih šutirali !

:chase:

enim ne paše zgleda niti par mesecev opozicije !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste gledali danes na Slo 1 oddaje na aktualne teme volitev...škoda da je pahor pa jelinčič manjkal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal, Ropov Tonček je precej bedno izpadel, lapal je neumnosti in stalno isto govorim ... mu je celo voditeljica povedala da se že ponavjla :blink:

Jelinčič napovedal izboljšanje rezultata za "vsaj 30%" ob naslednjih volitvah. Komik ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj mi je šlo pa včeraj na jetra, ker je un trot (se ne spomnim priimka) z metuljčkom stalno zraven Janše stal ... ta se bo gotovo nekam zrinil, sposoben je pa nič ... podobno velja za Bajuka ... škoda ...

Ta se je že nekam zrinu; Dr. Miha Brejc, poslanec v EU, profesor na fakulteti za upravo, podpredsednik SDS........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal, Ropov Tonček je precej bedno izpadel, lapal je neumnosti in stalno isto govorim ... mu je celo voditeljica povedala da se že ponavjla :blink:

cyc,to je tvoja življenska zgodba-lapaš neumnosti,stalno se ponavljaš in tudi moderatorji to vedo...na koncu pa izpadeš precej beden (kar je še vedeno bolje kot ,da bi izpadel iz drvečega vlaka...) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem za enega ki je bil pri sls v parlamentu pa je rekel da glede na njegov "karakter" in "ambicije" ne more biti v opoziciji pa je kandidiral pri lds prišel v parlament a spet v opozicijo  :lol1:

Vili

:friend1: :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa našo, ki je trenutno v odhodu...

če misliš, da je bila ta vlada slaba boš kmalu imel priložnost spoznati, da je bila več kot odlična in uspešna, ker boš imel direktno primerjavo z debili iz "koalicije Slovenija" z neumnim Janšo na čelu... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša Manu ve vse in še več ! :OK:

samo po mojem skromnem mnenju je ta roba še enkrat na prodaj ! čeravno je za :SS a politika to prenese ! vprašanje kako bi okolica ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelinčič napovedal izboljšanje rezultata za "vsaj 30%" ob naslednjih volitvah. Komik ...  <_<

Kokr vem.....je tut za sedanje napovedal TOČEN porast glasov.....torej je VIZIONAR!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim tako. Enkrat smo domobrance že premagal, ko so bili na oblasti (1941 - 1945), nevem zakaj jih ne bi še enkrat. Upam samo, da v tem času ne bodo naredili veliko škode.

:devil: :devil: :devil: NAPREJ ZASTAVE SLAVE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš, da je bila ta vlada slaba boš kmalu imel priložnost spoznati, da je bila več kot odlična in uspešna, ker boš imel direktno primerjavo z debili iz "koalicije Slovenija" z neumnim Janšo na čelu... :grim

Upam, da smo se debilne vlade z ROParjem na čelu rešili vsaj za štiri leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mensezdi :blink: , da je naš AM napisu, da:'kdor se nazdnje smeje, se najslajše smeje'....in če me šesti čut ne vara :unsure: .....se bomo še sladko smejal ( vsaj eni ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim tako. Enkrat smo domobrance že premagal, ko so bili na oblasti (1941 - 1945)....

ves kdo so bili domobranci?

zakaj so bili ustanovljeni?

zakaj jih je povojni rezim oznacil za fasiste?

samo vprasam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kdo so bili domobranci?

zakaj so bili ustanovljeni?

zakaj jih je povojni rezim oznacil za fasiste?

samo vprasam....

Ice.... seveda vemo, kdo so bili domobranci........ Pa ti predlagam, da prideš na obisk k moji babici in dedku (stara sta 90. in 95. let, tako da sta bila dovolj stara, da sta bila takrat že aktivna), pa ti bosta onedva povedala, kdo so bili domobranci in zakaj je moral moj tadrug dedek, ki je že pokojen biti v Dahavu in Aušvicu..... čist tko..... btw......... :angry:

To so bili kristjanarji, ki so partizane v drek porivali, ker so se šli vojno znotraj vojne......... saj pravim, te na sestanek povabim, ti bosta povedala.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kolk nabiajte! Zdej ste še partizane in domobrance privlekli na plan. A ste mogoče opazili, da ne levica, ne "kao" desnica v svojih predvolilnih kampanijah ni omenjala ne enih in drugih. Če so to zmogli naši politiki, za katere pravte, da so itak debili, zakaj so se potem te partizani in domobranci pojavili tukaj v forumu :hmm:

Zdej pa še "ta pametne" sprašujem, kolk od vas dela v javni oz. državni upravi, da ste že prej in boste še sedaj lahko opazovali dogajanje in posledice volilnega izzida?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kdo so bili domobranci?

zakaj so bili ustanovljeni?

zakaj jih je povojni rezim oznacil za fasiste?

samo vprasam....

Včasih je dokaz največjega razumevanja, da ne razumeš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

naslov je volitve in rezultati !

je poštar iz Argentine že tukaj ?  :ph34r:

No hablo sloveeeen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš, da je bila ta vlada slaba boš kmalu imel priložnost spoznati, da je bila več kot odlična in uspešna, ker boš imel direktno primerjavo z debili iz "koalicije Slovenija" z neumnim Janšo na čelu... :grim

MOraš pa biti ful faca, da jih vse poznaš in veš, da so taki debili. Verjetno si šel vstran od njih, ker z norci se pameten ne druži in prepira. Že zato ne , ker se lahko zgodi, da drugi ne bi opazili razlike. :OK:

Tud Esmeralda je spregledala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mensezdi :blink: , da je naš AM napisu, da:'kdor se nazdnje smeje, se najslajše smeje'....in če me šesti čut ne vara :unsure: .....se bomo še sladko smejal ( vsaj eni  ;) )

Šesti čut zmagal: :OK:

Včeraj sem ze ful smejal..............Rousu

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolaboracionisti? Tisti, ki so prisegli Hitlerju?  :?

Urbi

delno pravilno.

prize question: zakaj so bili ustanovljeni? hint: domo branec.

se en _detajl_: koliko jih je bilo prostovoljcev in koliko jih je bilo "prosto voljno" vrinjenih/prisiljeno vclanjenih.

_detajl 2_: odstotek komunistov je bil sorazmerno zanemarljiv v primerjavi z udelezbo prebivalstva v NOB. iz lastnih internih pisanj KP med NOB je bila povdarjena ne vojna proti okupatorju temvec revolucija v/proti? narodu. rezultati so znani. vojna proti okupatorju je bila sicer izpostavljena kot prvi cilj NOB - predvsem v povojnih "ucbenikih", katere je pisal nam vsem znani U-citelj - vendar se vedno bolj dvomi o tem. itd. itn.

saj je debata cisto brez veze, samo ce se ze gre o necem razpravljati bi bilo lepo, da so vsaj vsa vecinoma splosno poznana dejstva omenjena: tako z ene kot z druge strani. ker je vecina ljudi se vedno stigmatiziranih od komunisticne partije in njenih sufiksov iz dobe pre-1990 se razvijejo "debilne" debate kot jo lahko spremljate na zadnjih straneh te teme.

in da me kdo ne pofarba z bilo kaksno politicno barvo.

nazaj k temi: se ze kaj ve kdo bo s kom kako....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!