Skoči na vsebino

Dobra novica


Priporočene objave

quote:Sicer pa, enkrat sem prebrala, ko je Barbwire napisala, da pride čas, ko se moraš malo umakniti, pogledati na zadevo iz daljine, potem pa spet napoči čas in se vrneš... nekaj takega... edinokrat, ko se z njo strinjam!!

... ja uletis nazaj noter... in si BUMBEMBINGBONGTRESBOM... velika atrakcija, uzivas ko te "vlecejo po zobeh" in se pocutis odlicno, ker te zaradi tega, ker si se vrnil, vsi na full "obozujejo".

Pupa ne me narobe razumet. To, da si se vrnila, je lepo. Za Barb... no comment.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Viragica, če on smatra,da to škoduje delu, ga nikakor ne bi mogla prepričati... sicer je pa tudi sam motorist, pa ni navdušen nad takimi in drugačnimi internetnimi druženji.

Sicer pa, bodi prepričana, da niti pod razno ni bil moj namen mojega vmika ta, da ko bom prišla nazaj, mi bodo vsi vzklikali in ne vem kaj še..... ne sodi ljudi po sebi!!

Drugače pa hvala!

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Sicer pa, bodi prepričana, da niti pod razno ni bil moj namen mojega vmika ta, da ko bom prišla nazaj, mi bodo vsi vzklikali in ne vem kaj še..... ne sodi ljudi po sebi!!

quote:Pupa ne me narobe razumet. To, da si se vrnila, je lepo. Za Barb... no comment.

A je bolj jasno? Al morem narisat?

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKA NOVINKA!!!!!!!!!!!!

Vam bom dala novinko!!!!!!!!!!!!!!!

NO NAJ VAM BO, K STE ŽE GLIH VI, PA JAZ SEM CARICA RATALA... ITD..... SAM FANTJE: JAZ HOČEM BIT SPET CARICA!!!!!!!!

I want some more!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jejjejjejjejjejjejjejjejjejjejjejjejjejjejjejjejjejjejjejjej... umer se mal no... sej bo bols... od takih izpadov mozolji rastejo...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal vahti mirki svoje zivce!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

KAKA NOVINKA!!!!!!!!!!!!

Vam bom dala novinko!!!!!!!!!!!!!!!

NO NAJ VAM BO, K STE ŽE GLIH VI, PA JAZ SEM CARICA RATALA... ITD..... SAM FANTJE: JAZ HOČEM BIT SPET CARICA!!!!!!!!

ma sto se deres..... SEX MODERATORKA .......UUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAA

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo svetovno ime kdorkoli se je spomnil ali pa tak to pač more bit KAPO DOL! Pa še en lep pozdrav upam da so bile kremšnite OK, domov prispela OK, sicer ne vem kak ker sem celo pot spal HEHEHEHEHE.

Grobnik, 1:39.317

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ti to, sam štiri dni me ni bilo, Pupa pa kar sex moderatorka postala. Nekam sumlivo mi ti lezeš po hierarhični lestvici. Ma da ti ne kaj z vodilnimi foruma svir..

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Na letalo brez piercinga

28.03.08 13:47

Teksačanka je bila na letališču prisiljena, da si odstrani piercing iz bradavice.

37-letna Mandi Hamlin pravi, da jo je varnostno osebje prisililo, da si je odstranila piercing iz bradavice. "Te izkušnje ne privoščim nikomur. To je bila nočna mora in nihče si ne zasluži takšne obravnave," je dejala Hamlinova, ki so jo varnostniki ustavili, potem ko je brez težav prišla čez detektor kovin. Zapletlo se je pri ročnem detektorju, ki se je oglašal okoli njenih dojk. Hamlinova je razložila, da ima prebodeno bradavico, osebje pa je zahtevalo, da mora nakit odstraniti. Z majhnimi kleščami so jo napotili za zaveso, da si odstrani piercing. Po boleči proceduri in ponovnem pregledu so jo spustili na letalo, čeprav je imela še en piercing tudi v popku. Ta pa za varnostnike, kot kaže, ni bil tako pomemben. (RBD, 24ur)

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!