Skoči na vsebino

Ford Fiesta


Mačica

Priporočene objave

Kupila sem Fiesto letnik 91. Drugače je zgleda vse OK, edino zjutrja, ko jo poskušam spravit z mesta trokira. Dokler teče v leru oz. na mestu je še OK, ko pa je treba zadevo z mesta spravit, pa crkne. Pa še potem nekaj časa nima prave moči, dokler se pač ne ogreje.

Kakšen predlog kaj naj naredim, razen, da jo k mehaniku peljem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupila sem Fiesto letnik 91. Drugače je zgleda vse OK, edino zjutrja, ko jo poskušam spravit z mesta trokira. Dokler teče v leru oz. na mestu je še OK, ko pa je treba zadevo z mesta spravit, pa crkne. Pa še potem nekaj časa nima prave moči, dokler se pač ne ogreje.

Kakšen predlog kaj naj naredim, razen, da jo k mehaniku peljem?

Mačica poglej kable in svečke pa kapo razdelilnika odpni pa zbriši odznotraj verjetno je kondenz notri potem pa uporabi Wd in fino vse pošpricaj z Wd-jem tudi kapo razdelilnika odznotraj...ta WD je včasih res neverjetno zdravilo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslušej Tadeja....hladen motor ima prešibko mešanico bencina.... je pa odvisno, mislim, da imaš še uplinjač...spet odvisno, ali ti "zaug" (čok po slovensko) deluje na termostat ali je ročen...

Mislim tisto, sam ne me k mehaniku pošiljat...a ti misliš, da bomo tole kar po web-u popravli, al kaj? A ti k zobarju tod preko web-a hodiš? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim tisto, sam ne me k mehaniku pošiljat...a ti misliš, da bomo tole kar po web-u popravli, al kaj? A ti k zobarju tod preko web-a hodiš?  :lol1:

Nisem napisala, da me ne k mehaniku pošiljat, temveč če je še kaka druga ideja razen da jo k mehaniku peljem. To namreč vem tudi sama, da jo lahko k mehaniku peljem.

Sicer pa hvala za vse namige :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot zgleda ima več fiest tak problem.kolegica more mrzlo mašino ful tiščat,da ji ne crkne,kar je seveda grozno :wacko: napaka:pokvarjen avtomatski čok .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera fiesta?

Imam 1.4i tut l91, pa pri vbrizgu ni teh problemov.

Une fergazer fieste majo pa ročni zaug, a ne?

Je pa normalno da mrzel fergazer avto obupno laufa ko je mrzel, čeprav je bolj verjetna okvara zauga.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!