Skoči na vsebino

Superman je umrl...


Teya

Priporočene objave

Z veliko žalostjo sem prebrala, da je v 52 letu umrl Christopher Reeve :cry: . Vsi smo ga najbolje poznali kot vsemogočnega Supermana. Po jahalni nesreči je ostal paraliziran... in takrat pokazal vsem, da je resnično Superman - takšen, tapravi... Več si preberite tukaj ---->

___________:(__________

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Groza RAA............tole ni bilo smešno btw....... :SS

Sicer pa to samo pove, da smo vsi le ljudje... in da se lahko zgodi vsakemu....

sicer pa... res škoda ja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič bat.. saj je superman.. :doze: nekajkrat bo poletel nazaj v kontra smeri zemlje in bo spet vse ok... :huh:

drugače pa.. p.v.m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je umrla Marica Firbec iz Sp. Vučejebine 8...... 1111 Kjerkoliže. :(

Zresnite se že vendar. Ljudje umirajo vsak dan v Iraku, Palestini, Egiptu..........Vseh je enako škoda, vsi si ne/zaslužijo našo pozornost.

Kakšen supermen vendar.

Pa LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je umrla Marica Firbec iz Sp. Vučejebine 8...... 1111 Kjerkoliže.  :(

Zresnite se že vendar. Ljudje umirajo vsak dan v Iraku, Palestini, Egiptu..........Vseh je enako škoda, vsi si ne/zaslužijo našo pozornost.

Kakšen supermen vendar.

Pa LP Cvetoo.

ni doma iz Sp. Vučejebine8, ampak iz SP. VUKOJEBINE 8.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je umrla Marica Firbec iz Sp. Vučejebine 8...... 1111 Kjerkoliže.  :(

Zresnite se že vendar. Ljudje umirajo vsak dan v Iraku, Palestini, Egiptu..........Vseh je enako škoda, vsi si ne/zaslužijo našo pozornost.

Kakšen supermen vendar.

Pa LP Cvetoo.

Natanko tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je pač takšno da nas vse to enkrat čaka! Razlika je samo v tem da ene prej druge pač poznej, drgač pa bil je dober v vlogi Super dedca!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je umrla Marica Firbec iz Sp. Vučejebine 8...... 1111 Kjerkoliže.  :(

Zresnite se že vendar. Ljudje umirajo vsak dan v Iraku, Palestini, Egiptu..........Vseh je enako škoda, vsi si ne/zaslužijo našo pozornost.

Kakšen supermen vendar.

Pa LP Cvetoo.

Dragi Cvetoo!

Ko je meni umrl oče, se je zame zrušil svet, ti pa si najbrž takrat bral cajtng na wc-ju (prispodoba - ne zamerit). Razumi vendar, da ljudje različno dojemamo dogodke. Zate je to brezveze in vredu je tako, ampak meni in mogoče še kateremu pa ni ČISTO vseeno (vseeno bom živela naprej ;)).

Jaz spoštujem tvoje občutke, ti pa daj moje in "shut the hell up!" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem, za vsakim človkom pa res ne morš jokat, kam pa bi potem pršli. Sej ne rečem škoda deca pa še u redu je bil in se boril do konca. Imel je upanje, ........

Mene osebno bolj prizadane npr. kakšna taka stvar:

Po poročanju izraelskih medijev je izraelska vojaška policija uvedla preiskavo proti nekemu izraelskemu častniku zaradi kršenja pravil ob posredovanju, pri čemer je pred enim tednom umrla neka palestinska šolarka. Moški naj bi v mestu Rafah proti nekemu 13-letnemu dekletu, ki se mu je zdela sumljiva, sprožil več nabojev, ko je že padla na tla, pa je vanjo izstrelil še dodatne naboje.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko rečem, da je bil dober igralec :OK: bomo pa gledali še kakšen njegov film, ko bo kakšna njegova obletnica :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko rečem, da je bil dober igralec :OK: bomo pa gledali še kakšen njegov film, ko bo kakšna njegova obletnica :notworthy:

Ja, tako kot Ne joči, Peter. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pač take novice vedno izkoristite da pokažete kak blazno ste pametni... :SS

... eni pa, kako čustveni so ...

pa saj z nobenimi ni nič narobe. eni si pač bolj k srcu ženejo, kot drugi... mene je tudi presenetilo... globoko nekje sem si želel, da bi ta človek enkrat spet shodil... jebiga, mu ni bilo dano ... ampak je pa pač edini, ki je dejansko letel po nebu brez letala. .. to pa tut nekaj šteje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ AREA

In med katere sodiš sam?

@Teya

Saj spoštujem tvoja čustva. Zakaj misliš, da jih ne? Mar zato, ker tule opozarjam na dejstvo, da smo pred teto s koso vsi enaki ali morda zato ker se mi pač zdi butasto, da cmeriš za tipom, ki si ga videla parkrat na TV ali v kinu. :?

Sory Teya, ampak meni se res bolj smilijo žrtve nesmiselnih (je katera sploh smiselna :hmm: ) vojn in terorizma.

Pa ne zameri ker vidim svet drugače.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Cvetoo

1. niti najmanj se ne cmerim. Pač... zelo (duhovno) močan človek, ki so ga mnogi s podobnimi težavami imeli za vzor je umrl. Negiben je premikal gore s tem, da je s svojim vplivom spodbujal nove raziskave o možnostih popravila pretrgane hrbtenjače (stem reaserch) in dejansko po svoji nesreči naredil največ svojih dosežkov. (več o tem v članku, ki sem ga pripela v prvi objavi).

2. Mislim na spoštovanje v smislu da se ne pokakaš v temo s samoumevnimi opozorili o naši smrtnosti in podobnim. In da, če ti ni mar do vsebine teme (in valjda imaš vso pravico do tega), pač kak komentar ZAVESTNO izpustiš (ko bi ti vedel kolikokrat jaz to naredim;)).

In še enkrat... zaradi tega dejstva e bom umrla, sem mu pa res (tako kot je rekel Sym) tudi jaz želela da bi enkrat shodil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Negiben je premikal gore s tem, da je s svojim vplivom spodbujal nove raziskave o možnostih popravila pretrgane hrbtenjače (stem reaserch) in dejansko po svoji nesreči naredil največ svojih dosežkov.

denar = vpliv

nič denar(ja) = nič vpliv(a)

Je bil kaj boljši od tistega tetraplegika v SLO, ki se bori (za preživetje) z zajamčenim dohodkom, ali pa socialno pomočjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, mi je pa enkrat moj prijatelj v podobni situaciji (nesreča z motorjem) z žarom v očeh pripovedoval o "Supermanu", da je s svojo voljo začel sam dihat in ogromno napredoval, čeprav so ga vsi že odpisali... Zaradi TEGA je meni bil pri srcu. Ljudem je dajal upanje. In njegova smrt... no, nekak to upanje...kaj pa jaz vem, niti nočem napisat, zato mi je hudo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK Teya, ZAVESTNO odhajam iz te teme. Z istomišljeniki se je kajpada lažje pogovarjati.

In še opravičilo vsem, ki boste brali moje poste na to temo in jih razumeli kot osebno žaljitev, ker ste priklenjeni na invalidski voziček. Sem le mišljenja, da smo v medmrežju povsem enaki.

KLONK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!