Skoči na vsebino

SLO zakonodaja -


Broj Jedan

Priporočene objave

Bridka izkušnja z SLO zakonodajo me je navedla na misel, kako oblast izrablja

izkušnje iz hitlerjanske preteklosti.

V naši zakonodaji obstaja takozvana "zaščita prijavitelja", kar v praksi pomeni, da si

LAHKO VSAKDO IZMISLI KAR HOČE IN NAPIŠE LAŽNO OVADBO

na našo fenomenalno politzijo

katerikoli kretenoinspekciji (mestni, republiški)

in ples se začne

1 obdolženi mora brez vsake krivde dokazovati, da je nedolžen, ker je v nasprotnem primeru avtomatično kriv

2 obdolženi ne dobi v roke nikakršnega papirja (zapisniki, ovadba)

3 obdolženi NIMA PRAVICE zahtevati od organov maltretiranja imena prijavitelja oz. mu to organi maltretiranja ne smejo dati zaradi "zaščite prijavitelja"

4 organi maltretiranja niso dolžni sami zbrati podatkov in papirejv, ki leže po raznih državnih arhivih pred začetkom maltretiranja, ampak mora to delati nedolžno obdolženi

4 sicer lahko obdolženi vloži ovadbo za kaznivo dejanje "lažne ovadbe", vendar mu državni organi maltretiranja ne dajo nikakršnih dokazov za uspešno vodenje postopka

Imam soseda kateremu je to šport in na ta način jebe celo sosesko.

Vsi inspektoćići & pultzaji začnejo pogovor takole: " ... dubrdan .. blabla .. sy vemo da je norc, ampak po uradni dožnosti ... vas moramo jebat do mrtvega, da vm bo kri iz gobca tekla .." (to zadnje sem ys dodal)

To, dragi moji, je počel Gestapo v 2. vojni med gonjo proti Židom.

SLO LSD pa je pogruntal, da se mora folk gristi med sabo, da imajo onim svoj mir, ko kraaaadejo, da se kar kadi, čimveč je take zakonodaje, čim večji so zaostanki na sodiščih, manj se jim pod prste gleda.

:angry:

Peeesda,

pa ta Planet Opic ....

za

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam soseda kateremu je to šport in na ta način jebe celo sosesko.....

.

.

.

.

SLO LSD pa je pogruntal, da se mora folk gristi med sabo, da imajo onim svoj mir, ko kraaaadejo, da se kar kadi, čimveč je take zakonodaje, čim večji so zaostanki na sodiščih, manj se jim pod prste gleda.

:angry:

ajajaj pa saj so tvoji zmagali, kmalu bo vse boljše :blink: <_< :hmm:

sosed bo pa tudi tiho ker je sigurno pri LDS pa si zdaj ne bo več upal :grim

PS: z ostalim pa se strinjam, samo tvoj način razmišljanja................ :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jur, kaj pa če človek prijavi organizirano kriminalno združbo za katero je prepričan (in po nekem naključju tudi resnično v tem tudi deluje)? Naj jim lepo predajo njegove podatke in čakajo kaj bo z njim? Zadeva je dvorezen meč in ne tako enostransko obarvana kot ti z veseljem predstavljaš. Probaj najprej preden napišeš kakšne takšne stvari pogledati zadevo tudi iz druge perspektive. Mogoče si boš prišparal nekaj živcev, ustvarjalcem te strani pa nekaj prostora na trdih diskih.

Če se ne motim obstaja tudi nekaj čemur se reče kriva prijava, nisem pravnik tako da naj me kdo ki ima malo več izkušen popravi če sem se zmotil.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če lahko to on tebi dela...lahko to tudi ti njemu delaš...v temu je čar...in razlika med gestapotom...tako da bolj slabo primerjaš.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vi nič ne razumete! :kva2: to je SLO zakon, v SLO vse zakone dela in sprejema (oz. je do zdaj) LDS ker rabi krinko zato da vse pokrade, LDS = gestapo oziroma po potrebi KGB ali kakšna druga komunistična tvorba.

ergo - SLO zakon - LDS - LDS = gestapo - zakon = gestapo zakon

komaj čakam na novo vlado, bodo celi slovenski pravni red morali na novo napisati, da preprečijo LDS-u nadaljne kraje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, kul ...če je pa tko...imam pa yst eno osebo, ki mi je zagrenila življenje in jo bom jutri prijavila...in kam to pokličem?....upam, da je res, kar govoriš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he Pervy, obračanje po vetru? Nova vlada novi Pervy? :)

Ajdi blo to v totalnem hecu sej veš. Beer on me.

sarkazem moj dragi kec, sarkazem .) , ampak za pivo boš pa vseeno dal. :yea2:

buba ti samo to osebo prijavi in reči, da se otrokom pri šoli nespodobno razkazuje, tudi če policija ne bo našla dokazov ga bo lokalna linč-skupina obesla na prvo drevo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sarkazem moj dragi kec, sarkazem  .) , ampak za pivo boš pa vseeno dal.  :yea2:

buba ti samo to osebo prijavi in reči, da se otrokom pri šoli nespodobno razkazuje, tudi če policija ne bo našla dokazov ga bo lokalna linč-skupina obesla na prvo drevo  :devil:

ej, ne me hecat...resno jaz to govorim....pa ne iz maščevanja...ampak ker mi je gospod dohtar stomatologije zajebal lajf....vsaj še za 3 leta vnaprej....ja?...in nimam dokazov...ampak če lahk kr tko enga prijaviš, bom pa jst tud njega...praseeeeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, kul ...če je pa tko...imam pa yst eno osebo, ki mi je zagrenila življenje in jo bom jutri prijavila...in kam to pokličem?....upam, da je res, kar govoriš....

Ni res. V zakonu so navedene tudi kazni za lažno prijavo oz. zlonamerno prijavo. Piše pa tudi, da imaš pravico v tem primeru, če gre za lažno prijavo, zahtevati odškodnino za vse storjene krivice itd.

Torej, zakon je že v redu napisan, kako ga pa izvajajo je pa druga stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1  Jur, kaj pa če človek prijavi organizirano kriminalno združbo za katero je prepričan (in po nekem naključju tudi resnično v tem tudi deluje)? Naj jim lepo predajo njegove podatke in čakajo kaj bo z njim? Zadeva je dvorezen meč in ne tako enostransko obarvana kot ti z veseljem predstavljaš.

2  Probaj najprej preden napišeš kakšne takšne stvari pogledati zadevo tudi iz druge perspektive. Mogoče si boš prišparal nekaj živcev, ustvarjalcem te strani pa nekaj prostora na trdih diskih.

3  Če se ne motim obstaja tudi nekaj čemur se reče kriva prijava, nisem pravnik tako da naj me kdo ki ima malo več izkušen popravi če sem se zmotil.

1 se strinjam - ampak to je zaščita prič v težkih kaznivih dejanjih (!!!),

ne pa prijavljanje MOL inšpekcijam, rep. inšpekcijam, politziji (!!!) zaradi kao neodkidanega snega pred nejegovo (!!) hišo ...

mater treba je imeti neko toleranco ne pa vse počez v isti koš - saj ni JurčekburčekzbratovBabnikove kriminalna morilska združa

:ph34r:

2 halooo, a si ti tut mal čez les, al kaj - tko kot naši zakonodajalci, za katere smo vsi državljani apriori kriminalci, dokler ne dokažemo svoje nedolžnosti

:fight2:

za ustvarjalce teh strani pa ne skrbi - smo stari znanci in smo preživeli marsikaj hudega skupaj na MSju - pa bomo tudi to

3 čitajjovonanovo: tč. 4 prvi post

:angry:

sorry - še vedno sem jezen kot 300hudičev

NR. 1 :devil: NR. 2 :devil: Nr. 3 :devil: ... ... Nr. 300 :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res. V zakonu so navedene tudi kazni za lažno prijavo oz. zlonamerno prijavo. Piše pa tudi, da imaš pravico v tem primeru, če gre za lažno prijavo, zahtevati odškodnino za vse storjene krivice itd.

Torej, zakon je že v redu napisan, kako ga pa izvajajo je pa druga stran.

torej ravno to je problem - izvajanje

in sedaj

sem pisal na ministrstvo za pravosodje (odd za zaščito osebnih podatkov)

in jih vprašal:

- kaj naj naredim

- ali so inšpektorji in politzaji sokrivi v kaznivem dejanju "krive ovadbe", ker mi nočejo povedati oziroma prikrivajo ime izvršilca kaznivega dejanja krive ovadbe

- ali so inšpektorji in politzaji sokrivi v kaznivem dejanju, ker prikrivajo dokaze (dokumente in prijave), ki so predmet kaznivega dejanja krive ovadbe

me prav zanima, kaj bodo naši pravniški veleumi

odgovorili na vprašanja laika

:hmm:

če jutri ne dobim odgovora

bom kazensko ovadil vse - peesda, celo bando banditovsko inšpektorskopoltzisko, potem pa naj

qrci&pizde

probajo to, kako je biti ovaden - samo, da jih ys ne bom ovadil po nedolžnem

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obisk republiškega inšpektorja,

katerega pošlje hudobni sosed - prijava za "črno gradnjo" - predmet: parkirni prostor pred hišo, katerega je Komunalno podjetje naredilo po vseh načrtih in z vsemi dovoljenji pred 25 (!!) leti

:SS  :SS  :SS

po dveh urah pregledovanja dokumentov, katere hranim edino ys v celem naselju, lažna ovadba ovržena

peeesda, a nimajo drugega dela kot obravnavati prijave senilnodementnih starcev

:fight2:

Gradbeni inšpektor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ KeC - Ministrstvo za okolje, prostor & energy - gospa glavna inšpektorica Bojana Pohar

&

@ Ervina - gradbeni inšpektor gopspod Rus Izrok uslužbenec gornjega ministrstva, ki je sam izjavil, da gre za pritisk njegove zgoraj navedene šefice, in da prakirni prostori niso domena gradbene inšpekcije ampak komunale (!!)

ergo

po izjavi inšpektorja osebno

gre za čisto navadno maltretiranje (priča razgovora - moja žena)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!