Skoči na vsebino

Derbi GP1


manjak

Priporočene objave

Oooooo Derbi GP1 :wub: :wub: :wub: :photo: :blush: prou lepo so ga nardil :OK: evo bomo mel kej kupvt namesto Gilere Runner (nove) k je grda <_< sam še šipco mu tm gor namontirajo tako mejhno bl pa je skuter za ubit :D (ne dobesedno :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čemu 150 guma odzadi? :?

Čemu, čemu.... :xx: :xx: :slap: , ja da ga "založiš" merjasca, tako kot mu gre... :grim

To bi še jaz otrokom kupil .... ko bodo, ane.. :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

[:kva2: ma pa ludeki vi nimate pojma o tem skutrčku raj mene uprašte jst wem najweč....hehehe :P aja pa cena je men tko kr dost sm je pa lep ni kej.....glih zame... :kva2: tale bo maja u moji garaži....hehe mam že razerveranga.......hehe......sm s to razliko d ga jst dobim za 100 čukou cenej k usi drugi k ga dobim po tovarniški ceni................aja pa tu ne d ma ketno (k mete eni tok čez tu za povedat) ubistvu je tu še velik bulš......................................................................... jau ................fajn se mejte.......užiwejte....pa dejte kej pisat (pamtnga) :lol1: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

skuter je po obliki ful lep. samo cena je pa :eek: :eek: pa tud ta drugi je zelo lep cena pa vrjetno tud :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Probaj jih kontaktirat. Mogoče ti za 50€ kakega uvozijo (z vsemi papirji) :P

Dinnoti na moto hitt krsko se ubrn oni ti ga lahko uvozjo z nemcije zelo poceni :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao :slap: Se opravičujem, sem hotel uresit prejšnji post, pa sem po pomoti kliknil citiraj. Zdaj vidim, da sploh ne gre uredit

Se lahko zbriše ^_^

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!