Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

jst sm mev 10ur usega skupi pa je blo že to dost dnarja...

Kok si lahk mel 10, a ni nobenga minimuma za A1?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok si lahk mel 10, a ni nobenga minimuma za A1?

ja jest drugač niti dobro nisem znal menjat 1. uro, in sm se pol v naslednji 5ih urah zlo dobr nauču vozt pa use, pa fajn mi je šlo... pa mi je kr predladu da nej se grem prijavit za glavno, da nimava več kej delat, in sem naredu 10to uro glavno brez problema trance_43_wavetowel2.gif omejitev mi ni nič omenu, le na začetku je reku da bova vidla, ker pač nism znal nič je rekel tam okrog 15ur da bom mev približno, pa se je izkazalo da to ni blo potrebno, drugač jih tut nekaj poznam ki so naredili z 10ur in tudi manj... biggrin.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu bo potrebno za dvigovanje kategorije ponovno odvozit 23 ur(minimum) nared teorijo in izpitno. Tak da boš to ponovil 3 krat da dobiš neomejeno. Sepravi dobre 3k za izpit :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu bo potrebno za dvigovanje kategorije ponovno odvozit 23 ur(minimum) nared teorijo in izpitno. Tak da boš to ponovil 3 krat da dobiš neomejeno. Sepravi dobre 3k za izpit :(

Upam da se šališ :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu bo potrebno za dvigovanje kategorije ponovno odvozit 23 ur(minimum) nared teorijo in izpitno. Tak da boš to ponovil 3 krat da dobiš neomejeno. Sepravi dobre 3k za izpit :(

tko je dons men reku inštruktor, smo mel lih debato... mal preber prejšne poste. upam da si narobe informiran surrender.gif šiittt, nas ne morjo še nehat jebat trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu bo potrebno za dvigovanje kategorije ponovno odvozit 23 ur(minimum) nared teorijo in izpitno. Tak da boš to ponovil 3 krat da dobiš neomejeno. Sepravi dobre 3k za izpit :(

Hecaš se? Nemorjo v enem letu 2× spremenit zakona pizda?!

EDIT:

http://www.varnostvp...Svet=fj&id=6009

En mesec nazaj so na svetovalnici dejali, da je potreben samo praktični del izpita.

EDIT drugič:

Mater če negremo staukat. 3000€ za izpit dat pa to je neumnost. Tok nit v nemčiji ni za avto!

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kewo: Si pa kr car a? Joj kok bi blo to fain, ko bi biu še jst tko dober

lepo sm ti odgovoru na vprašanje, ni pa treba bit nesramen glare.gif kakšna hvaležnost... l_01.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu bo potrebno za dvigovanje kategorije ponovno odvozit 23 ur(minimum) nared teorijo in izpitno. Tak da boš to ponovil 3 krat da dobiš neomejeno. Sepravi dobre 3k za izpit :(

jest sm prejšn tedn ispit naredu in sm se z inštruktorjem menu glede tega k nadgrajuješ in je reku da morš nrdit samo praktičn deu( tolk ur k je blo tkrt po zakonu k si ispit naredu, jest sm nasrečo še ujeu 8 ur)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater če negremo staukat. 3000€ za izpit dat pa to je neumnost. Tok nit v nemčiji ni za avto!

Ko bi ti vedel, koliko stanejo v tujini izpiti in potem še zavarovanja za mlade vročeglave voznike motorjev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi ti vedel, koliko stanejo v tujini izpiti in potem še zavarovanja za mlade vročeglave voznike motorjev ...

Koleg se je lani priselil nazaj iz nemčije, kjer je opravil izpit za skuter in kasneje še za avto. Prvi ga je prišel nekaj čez 1200€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi ti vedel, koliko stanejo v tujini izpiti in potem še zavarovanja za mlade vročeglave voznike motorjev ...

V tujini je povprečna plača 2x višja kot pri nas, tako da, če bo res kakšen tak glup zakon stopil v veljavo, bo motorizem samo še nedeljski hobi eliteslap.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koleg se je lani priselil nazaj iz nemčije, kjer je opravil izpit za skuter in kasneje še za avto. Prvi ga je prišel nekaj čez 1200€.

eh... to ti pa ni povedal da lahko dela 1 leto prej izpit za avto kot pr nas ne?

pa naprimer to, da pr 18 dobijo neomejeno A kategorijo -.-

goupc ma prav.. samo še hujše bo :)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Evo danes sem šel v avtošolo Humar, v Kranju. 22 ur je obveznih če greš delat izpit, ne pa za prestop iz kategorije, če prestopaš je ur pov manj, se pravi da je 11-ta ura lahko že glavna. Rabiš narediti samo vožnjo in nič drugega.

Pa še to, prov posebej sem uprašov kakšen motor lahko vozim potem, omejitu je 35kw, kar že usi veste in razmerje med težo in močjo je lahko največ 0.16kw/kg: se pravi primer: R6 blokirana na 25kw, in s 166kg suhe teže, pride razmerje 0.15, kar je uredu! "Original moč" ni pomembna, važno je samo da v prometni piše 25kw, tako so mi danes povedali, se pravi da use 600SS pridejo u poštev trance_25_naughty.gif Super zadovoljen sem worship.gif

LP Kevin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Evo danes sem šel v avtošolo Humar, v Kranju. 22 ur je obveznih če greš delat izpit, ne pa za prestop iz kategorije, če prestopaš je ur pov manj, se pravi da je 11-ta ura lahko že glavna. Rabiš narediti samo vožnjo in nič drugega.

Pa še to, prov posebej sem uprašov kakšen motor lahko vozim potem, omejitu je 35kw, kar že usi veste in razmerje med težo in močjo je lahko največ 0.16kw/kg: se pravi primer: R6 blokirana na 25kw, in s 166kg suhe teže, pride razmerje 0.15, kar je uredu! "Original moč" ni pomembna, važno je samo da v prometni piše 25kw, tako so mi danes povedali, se pravi da use 600SS pridejo u poštev trance_25_naughty.gif Super zadovoljen sem worship.gif

LP Kevin

1. Razmerje moč/masa 0.2kW/kg

2. " in ne izvira iz vozila z dvakrat večjo močjo"

:closedeyes:

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Razmerje moč/masa 0.2kW/kg

2. " in ne izvira iz vozila z dvakrat večjo močjo"

:closedeyes:

Prov to sm poudaru, in so rekli da nima to veze NČ! trance_11_confused.gif sej mene tut to moti, sam če so tko rekl pizda trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov to sm poudaru, in so rekli da nima to veze NČ! trance_11_confused.gif sej mene tut to moti, sam če so tko rekl pizda trance_19_hmm.gif

Oni že lahko rečejo...mene zanima kaj bi policaj reku na to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Evo danes sem šel v avtošolo Humar, v Kranju. 22 ur je obveznih če greš delat izpit, ne pa za prestop iz kategorije, če prestopaš je ur pov manj, se pravi da je 11-ta ura lahko že glavna. Rabiš narediti samo vožnjo in nič drugega.

Pa še to, prov posebej sem uprašov kakšen motor lahko vozim potem, omejitu je 35kw, kar že usi veste in razmerje med težo in močjo je lahko največ 0.16kw/kg: se pravi primer: R6 blokirana na 25kw, in s 166kg suhe teže, pride razmerje 0.15, kar je uredu! "Original moč" ni pomembna, važno je samo da v prometni piše 25kw, tako so mi danes povedali, se pravi da use 600SS pridejo u poštev trance_25_naughty.gif Super zadovoljen sem worship.gif

LP Kevin

Maš plus!

A nima nobedn kakega sorodnika na policiji, da bi uprašal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam kolege policaje, pa sem jih povprašal

njihov odgovor: "za mene je dovolj da je pod 35kW in pod 0.2kw/kg, saj se zakon tako hitro spreminja, da sami več ne vemo kaj gledati"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam kolege policaje, pa sem jih povprašal

njihov odgovor: "za mene je dovolj da je pod 35kW in pod 0.2kw/kg, saj se zakon tako hitro spreminja, da sami več ne vemo kaj gledati"

pol pa ni panike trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš plus!

A nima nobedn kakega sorodnika na policiji, da bi uprašal?

Sm razmišlu da ko bi me policaj kje ustavu pa da bi bil dobre volje uprašu glede tega pa sm učer pozabu ko so me ustavl nazaj grede od morja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto sm mimgrede pogledu na yahoo pa vidm da mam eno prejeto pošto, kr sm kšn tedn nazaj zastavu vpršanje. Tist k je v oklepaju 80-90kw je bila moč motorja katarega sem gledal

Spoštovani,

V kategorijo A2 spadajo motorna kolesa, katerih moč motorja ne presega 35 kW in pri katerih razmerje med močjo motorja in maso vozila ne presega 0,2 kW/kg in ne izvira iz vozila z dvakrat večjo močjo. Dovoljenje za vožnjo vozil te kategorije vključuje tudi dovoljenje za vožnjo vozil kategorije AM, A1 in G. Motor s takšnimi karakteristikami (80-90 kW) torej ne ustreza kategoriji A2.

Lep pozdrav,

Služba za odnose z javnostmi

Ministrstvo za notranje zadeve

yawn.gif

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nč novga..motorji nad 70kW odpadejo.

jah sam nwm kuko da to avtošole niso obveščene, res slabo surrender.gif in še poudaru sem, pa so mi zagotovil da to nima nubene veze z izvirno močjo, res sram jih je lahko, mislm da jih bom kmal spet ubisku z uradnimi dokumenti zakona. whistle.gif buče prodajajo, banda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!