Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

ni nič zaslužka, če si sposoben oz. imaš izkušnje že od prej boš izpit mel prej v žepu, taki, ki pa ga nikoli ne bi smeli imeti bodo pa pač rabili 50 ur in več...tudi jaz sem delal izpit za avto v ˝malo večjem mestu˝, če Novo mesto šteješ pod to, pa sem imel po 13 urah izpit v žepu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nič zaslužka, če si sposoben oz. imaš izkušnje že od prej boš izpit mel prej v žepu, taki, ki pa ga nikoli ne bi smeli imeti bodo pa pač rabili 50 ur in več...tudi jaz sem delal izpit za avto v ˝malo večjem mestu˝, če Novo mesto šteješ pod to, pa sem imel po 13 urah izpit v žepu

Samo ti nisi imel omejitve na 23 ur za B kategorijo :) Tako da ja...najmanj kar se je dalo pridet čez. Pa nasplošno, če pogledam je pri nas za vsak izpit potrebnih dost manj ur, če primerjam z NM.

Mogoče, ker je bolj kompliciran cestni režim pa je treba strenirat to?

In ja, Novo mesto sem štel pod malo večje mesto.

Bom jutri še enkrat poklical na a.šolo in povprašal, če se stanje kaj spremenilo. 11 ur za prehod, A1 sem pa naredil z 7 urami -.-" katastrofa :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nič zaslužka, če si sposoben oz. imaš izkušnje že od prej boš izpit mel prej v žepu, taki, ki pa ga nikoli ne bi smeli imeti bodo pa pač rabili 50 ur in več...tudi jaz sem delal izpit za avto v ˝malo večjem mestu˝, če Novo mesto šteješ pod to, pa sem imel po 13 urah izpit v žepu

13 ur? Katerega leta si pa delal izpit za avto? Ker do leta 2007 je bilo po zakonu 17 ur. Naprej pa ne vem več, ampak se mi zdi da še več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 ur? Katerega leta si pa delal izpit za avto? Ker do leta 2007 je bilo po zakonu 17 ur. Naprej pa ne vem več, ampak se mi zdi da še več...

23 od lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 ur? Katerega leta si pa delal izpit za avto? Ker do leta 2007 je bilo po zakonu 17 ur. Naprej pa ne vem več, ampak se mi zdi da še več...

2006 sem delal, decembra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 od lani.

Jaz sem imel pred 2ma mesecema 22ur z izpitno (to naj bi bil minimum). :D No tuki je dokaz da sploh nobena avtošola ne ve točne cifre ... Trenutno se spravlam delat izpit za A2, pa tudi mene zanima točna cifra (rečeno mi je bilo 11ur, pa inštruktor ni bil čist zihr). Obstaja kakšen zakonik, ki je točno navedeno??? Res ne bi rad v brez veze zapravljal denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehod je 10+glavna ur (ali pa 9 + glavna , torej +-1 ura, sm že pozabu)

na novo delan izpit (katera koli kat. ) je 23ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za A2 naredu z 10. uro dober let nazaj pa nisem meu A1 prej.

dobr let nazaj nisi mogu narest, ker od novembra do aprila ne morš vozit, če si naredu pred novembrom, torej skor 1,5 leta nazaj potem pa ja... si imel 10ur. če si naredu izpit manj kot eno leto nazaj, torej april oz. kasnej, nisi mogu met 10 ur če nisi meu prej neke kategorije. Marca 2010 je začel veljat nov zakon.

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr let nazaj nisi mogu narest, ker od novembra do aprila ne morš vozit, če si naredu pred novembrom, torej skor 1,5 leta nazaj potem pa ja... si imel 10ur. če si naredu izpit manj kot eno leto nazaj, torej april oz. kasnej, nisi mogu met 10 ur če nisi meu prej neke kategorije. Marca 2010 je začel veljat nov zakon.

28.10.2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prehod je 10+glavna ur (ali pa 9 + glavna , torej +-1 ura, sm že pozabu)

na novo delan izpit (katera koli kat. ) je 23ur

Ja sej to gre men na k***c, ker noben ne ve točne cifre. Zato te pa pol v avtošoli kamot opilijo za 2 urce, to je pa že 50€ oz 60€ (odvisno od avtošole). To je pa že nekaj denarja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to gre men na k***c, ker noben ne ve točne cifre. Zato te pa pol v avtošoli kamot opilijo za 2 urce, to je pa že 50€ oz 60€ (odvisno od avtošole). To je pa že nekaj denarja.

bom še jst uprašou u soboto k grem avto pelat :) ... pa da vidmo kuk vejo naši inštruktorji u Kočevju glede ur potrebnih za prehod u višjo kategorijo A :) sporočim k zvem, pričakujem pa odgovor u stilu "nevem okrog 10 jih je treba pomojm" :D ... usaj ponavad je tku :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zakonu 11ur + glavna vožnja.

Zadnje čase pa se večkrat zgodi da tudi komisija točno ne ve (ali pa se jim ne da komplicirati) ter te na izpit sprejmejo s kakšno urco manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tem linku imate vse napisano samo trba si je čas vzet - Z A K O N O VOZNIKIH (ZVoz)

Citiram iz Uradnega lista Republike Slovenije, 37. člen: "Ne glede na določbo prejšnjega odstavka se praktični del usposabljanja za kandidata motornega vozila kategorije F izvede v trajanju najmanj 16 ur. Kandidat, ki že ima vozniško dovoljenje A1 ali A2 in se usposablja za pridobitev vozniškega dovoljenja kategorije A2 ali A ter kandidat, ki se usposablja za vožnjo skupine vozil, katere največja dovoljena masa presega 3.500 kg in ne presega 4.250 kg, če je vlečnemu vozilu dodano priklopno vozilo, ki ni lahki priklopnik, mora opraviti praktični del usposabljanja v trajanju najmanj devet ur."

pa sm najdu :P ... minimalno 9 ur je obveznih po zakonu očitno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bo držalo

9 ur odvozit, deseta naj bi bila glavna vožnja

28.10.2009

e to pa ja... si se glih zmuznu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec septembra lani je bilo 11ur, če se je pa zdaj drugače pa nevem

jst sm tisto, kar sm napisu u zgornjm postu našu na linku od eraserja, tam pa piše da je datum izida tistga uradnega lista 28. december 2010 :) ... se pravi je po septembru 2010 očitno nova sprememba ... al kako? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tisto, kar sm napisu u zgornjm postu našu na linku od eraserja, tam pa piše da je datum izida tistga uradnega lista 28. december 2010 :) ... se pravi je po septembru 2010 očitno nova sprememba ... al kako? :)

Glej, sem klical izpitno komisijo v Mb in so rekli: voziti moraš najmanj 9 ur+ izpitna! To je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram iz Uradnega lista Republike Slovenije, 37. člen: "Ne glede na določbo prejšnjega odstavka se praktični del usposabljanja za kandidata motornega vozila kategorije F izvede v trajanju najmanj 16 ur. Kandidat, ki že ima vozniško dovoljenje A1 ali A2 in se usposablja za pridobitev vozniškega dovoljenja kategorije A2 ali A ter kandidat, ki se usposablja za vožnjo skupine vozil, katere največja dovoljena masa presega 3.500 kg in ne presega 4.250 kg, če je vlečnemu vozilu dodano priklopno vozilo, ki ni lahki priklopnik, mora opraviti praktični del usposabljanja v trajanju najmanj devet ur."

pa sm najdu :P ... minimalno 9 ur je obveznih po zakonu očitno :D

Glej, sem klical izpitno komisijo v Mb in so rekli: voziti moraš najmanj 9 ur+ izpitna! To je to!

KONČNO en zanesljiv podatek!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Najlepša vam dala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj! Ker mi res ni do tega, da bi prebiral vseh n-strani v tej temi bom na hitro uprašal kako je s to A2 oz prehodom v A (neomejeno) kategorijo. Torej če greš pri 18ih delat izpit za A2 (do 35kW), dobiš po dveh letih avtomatično A kategorijo ali je treba naredit še eno izpitno vožnjo (in ure vožnje v avtošoli?) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj! Ker mi res ni do tega, da bi prebiral vseh n-strani v tej temi bom na hitro uprašal kako je s to A2 oz prehodom v A (neomejeno) kategorijo. Torej če greš pri 18ih delat izpit za A2 (do 35kW), dobiš po dveh letih avtomatično A kategorijo ali je treba naredit še eno izpitno vožnjo (in ure vožnje v avtošoli?) ?

Heh, če se ti ne da brat n-strani, pa si lahko vsaj prebereš prvi citat v zadnji objavi. Po novem zakonu nič ne dobiš avtomatično, pri obeh moraš opravit min. 9ur + glavna.

Popravljeno . Popravil macak333
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

star sem skoraj 23-let, izpit za avto imam 4 leta in pol, isto A2, pri 16ih letih sem opravil A1(125ccm). A2 sem seveda dobil lepo štempel, takrat, ko sem opravil izpit za avto, brez doplačila. Ko pa sem lani odšel po štempel na UE za neomejeno A pa mi povejo za ta prf**jen novi zakon, ki so ga sprejeli glih mesec al 2 pred tem. Leta 2009 bi lahko šel po štempel, a ker ga nisem šel iskat takoj ko sem dopolnil 21(oz lahko bi šel še kako leto po tem - do novega zakona), ker ga še nisem potreboval, bom zdaj mogel vozit še 11 ur in plačat dodatnih 500€.... ko sem opravljal pri 16ih izpit za 125ccm pa mi je inštuktor rekel, da so ure ravno zato tako drage, ker potem nimam nobenih stroškov več, ter da je tudi sama glavna izpitna vožnja zato na "višjem" nivoju.

Uglavnem je še kdo med vami tak??? Razmišljam, da bi napisal kakšno pritožbo(oz prošnjo - za štempel), čeprav dvomim, da bi mi ustregli. Prizadeta vlada..!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

star sem skoraj 23-let, izpit za avto imam 4 leta in pol, isto A2, pri 16ih letih sem opravil A1(125ccm). A2 sem seveda dobil lepo štempel, takrat, ko sem opravil izpit za avto, brez doplačila. Ko pa sem lani odšel po štempel na UE za neomejeno A pa mi povejo za ta prf**jen novi zakon, ki so ga sprejeli glih mesec al 2 pred tem. Leta 2009 bi lahko šel po štempel, a ker ga nisem šel iskat takoj ko sem dopolnil 21(oz lahko bi šel še kako leto po tem - do novega zakona), ker ga še nisem potreboval, bom zdaj mogel vozit še 11 ur in plačat dodatnih 500€.... ko sem opravljal pri 16ih izpit za 125ccm pa mi je inštuktor rekel, da so ure ravno zato tako drage, ker potem nimam nobenih stroškov več, ter da je tudi sama glavna izpitna vožnja zato na "višjem" nivoju.

Uglavnem je še kdo med vami tak??? Razmišljam, da bi napisal kakšno pritožbo(oz prošnjo - za štempel), čeprav dvomim, da bi mi ustregli. Prizadeta vlada..!!

Zdaj sem našel še več tem o tém.. Če je nas toliko se pa zberimo, in napišimo skupno prošnjo probat ni greh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!