Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

1.8€ je pr nas v lokalu povprečno ( se da dobit tut za 1.60 in za 2.10 ). V trgovini je okrog 86c.

kar pa vi omenjate gre za poseben tip šole ... sem 2 tedna nazaj test pisal in je blo to omenjeno noter in se nikakor nemore spomnt kako se reče :$ Azubis je pa tale k dela prakso :D vajenc al kako že :)

:topic: :topic: :topic: :topic:

Die hauptschule mit dem hauptschulabschluss oder die Berufschule :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berufsschule

;)

konkretno ktera poklicna tako dobro plača?

Hehe to smo mi pisal ene 3 mesce nazaj pa nemščino mam komej 2 tko da..:D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto sm dubu odgovor v prometni svetovalnici da se starost nč ne bo spreminjala!

Še vedno in skos dokler ni nič uradno bom vedno trdil da so to le govorice ki so nastale ko je bilo nekomu dolgčas!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej me neki zanima če je sprejet zakon da lahko zablokiraš do 35kw motorje ki imajo 70kw približno 100km ali je mžnost R6 zablokerat ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej me neki zanima če je sprejet zakon da lahko zablokiraš do 35kw motorje ki imajo 70kw približno 100km ali je mžnost R6 zablokerat ??

R6 ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Prosil bi, če mi eden, ko točno ve tole mal razloži...

Eni so rekli, da rabiš 20ur vožnje za 125cm in 11kW, spet drugi so rekli, da 9 ur...

Tako da, glede tega bi rad vidu točn odgovor!

Koliko ste pa vi zapravli za izpit vse skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Prosil bi, če mi eden, ko točno ve tole mal razloži...

Eni so rekli, da rabiš 20ur vožnje za 125cm in 11kW, spet drugi so rekli, da 9 ur...

Tako da, glede tega bi rad vidu točn odgovor!

Koliko ste pa vi zapravli za izpit vse skupaj?

Tono tako kot ti je uporabnik sinn povedal.

Jaz sem porabil cca 600eu, samo sem več ali manj prvič vozil motor 80+. Samo glede na to da je 20 ur minimalno, ti očitno taka cifra ne uide.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima. Izpit za 125 sem začel delat pred zimo in odvozil 3 ure. zdaj ga mislim nadaljevati in me zanima če bom moral 20 ur vozit? ker bi mi stroški bistveno narasli. cpp in prva pomoč sta narejeni. od testov imam samo še občince.

hvala za odg.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima. Izpit za 125 sem začel delat pred zimo in odvozil 3 ure. zdaj ga mislim nadaljevati in me zanima če bom moral 20 ur vozit? ker bi mi stroški bistveno narasli. cpp in prva pomoč sta narejeni. od testov imam samo še občince.

hvala za odg.

lp

Po mojem maš ti sam še vedno po starem sistemu. Ti pa tle nemore skor nihče pomagat. Pokličeš in vprašaš na avtošoli. Samo, če bo bodo kei težil se pač malo skregaj pa mogoče ti celo res rata pod tastar zakon pridet.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kakšne pole za republiške teste za poslat elektronsko mi da bi se mal učil?

Dobiš jih  na partisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej me neki zanima če je sprejet zakon da lahko zablokiraš do 35kw motorje ki imajo 70kw približno 100km ali je mžnost R6 zablokerat ??

jah zablokiras lahko sam najprej r6 ima okol 90kw nima 70kw tko da blokado mas lahk sam izpita nebos meu ker motor presega 70kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če ma naprimer motor 72kw org.? bi lahk legalno vozu blokirano na 35kw? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če ma naprimer motor 72kw org.? bi lahk legalno vozu blokirano na 35kw? :)

Lohk bi te jebal zarad teh 2kW. Kaj pa gledaš? Z750?

Hypermotard mensezdi pride čez, SXV 550, vsi ktmčki (625, 660, 690), FMX 650, XTX 660, DRZ 400 ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima. Izpit za 125 sem začel delat pred zimo in odvozil 3 ure. zdaj ga mislim nadaljevati in me zanima če bom moral 20 ur vozit? ker bi mi stroški bistveno narasli. cpp in prva pomoč sta narejeni. od testov imam samo še občince.

hvala za odg.

lp

če obvladaš boš meu lahk tut sam 7 ur recimo, če pa si antitalent pa 50, al pa 170, odvisno, nima pa veze ali začenjaš ali prestopaš kategorijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk bi te jebal zarad teh 2kW. Kaj pa gledaš? Z750?

Hypermotard mensezdi pride čez, SXV 550, vsi ktmčki (625, 660, 690), FMX 650, XTX 660, DRZ 400 ....

Suzuki GSR 600 gledam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima. Izpit za 125 sem začel delat pred zimo in odvozil 3 ure. zdaj ga mislim nadaljevati in me zanima če bom moral 20 ur vozit? ker bi mi stroški bistveno narasli. cpp in prva pomoč sta narejeni. od testov imam samo še občince.

hvala za odg.

lp

Če si že pred zimo začel delat, si še po starem sistemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si že pred zimo začel delat, si še po starem sistemu.

oooo hvala kurcu. sm se že ustrašu da bo nujno 20 ur delat. stroški bi mi bistveno narasli in si nebi mogel kupit nove čelade in jakne. če bojo na avtošoli kej kompliciral se bom pa zmenu. sj jest se znam zment

hvala vsem za odgovore

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz minister, bi predlagal tak zakon:

16 let- 125ccm in 11kw

18 let- 500ccm in 44kw

21 let- neomejeno ob pogoju vsaj 2-letnih izkušenj 125/500

23 let- neomejeno brez pogojev

Sprememba je v mojem zakonu ta, da pri vsaki kategoriji dobiš avtomatsko izpit, če si prejšnjo kategorijo vsaj 2 leti že vozil-

in v zakonu za opravljanje izpita pri 18.letu navajam do 500ccm. To pa zato, ker veliko ljudi kupi 600 ali več ccm, zablokira in potem privat

odblokira, pomoje pa 18-leten mulc s takšnim motorjem pač ni varna naložba ne staršev ne države. Poleg tega so motorji do 500ccm razreda bolj prijazni toliko stari populaciji in precej cenejši. Kdo pa ima pri 18 letih 9000 in več evrov??? Nesmisel.

Blokade motorjev do nevemkoliko malo kw bi ukinil, ker se mi zdi to najbolj brezvezna stvar kar sem jih kdaj videl.

Tako bi lahko 18-letniki vozili 125 (24kw) in 250ccm (40kw) sportake, mogoce kakšen gpz500 (44kw) in podobno. Teh motorjev je res ogromno in različnih

kategorij. Ne pa npr. kakšen Z750, ki ga mulc odblokira, ma 110 konj in 25 oz. 35kw v prometni, pa vozi pol to 220kg kravo, ki jo še s tal ne more pobrat

niti v ovinek nagnit, namesto da bi se učil na bolj prijaznem motorju.

Država je s temi blokadami SLEPA!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!