Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

lahko je pametovat z izpitom za neomejeno v žepu.

Tudi tvoj predlog je brc v temo, saj se največ motoristov pobije v starosti od 28-38, tako da je zviševanje neomejega neumnost, pa tudi vsak ki kupi motor ne kupi cbr1000rrrrrrr al pa gsxr1000rrrrrr ampak tudi aj bolj umirjenega. Tudi tista zadeva z 500 ccm je totalna neumnost, kolko motorjev pa pade notr? ZELO zelo malo, in ja... ne rabiš 9000 da si kupš lep motorčič... za 3000€ dobiš že zelo lepo zadevo. nekateri pa pač imajo pri 18 ih tudi 9000+, pač imajo če si jim fouš pač jebiga, jst jih nimam jim pa privoščim

moje mnenje

16- 125ccm 11kw - kot je zdaj

18- 72 kw (max. izvorna moč motorja) (odpadejo 600 ccm+ rakete, pride pa veliko motorjev v ta razred praktično izbire veliko)

21- neomejeno

pika. vsak dobi kar mu je prav.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je pametovat z izpitom za neomejeno v žepu.

Tudi tvoj predlog je brc v temo, saj se največ motoristov pobije v starosti od 28-38, tako da je zviševanje neomejega neumnost, pa tudi vsak ki kupi motor ne kupi cbr1000rrrrrrr al pa gsxr1000rrrrrr ampak tudi aj bolj umirjenega. Tudi tista zadeva z 500 ccm je totalna neumnost, kolko motorjev pa pade notr? ZELO zelo malo, in ja... ne rabiš 9000 da si kupš lep motorčič... za 3000€ dobiš že zelo lepo zadevo. nekateri pa pač imajo pri 18 ih tudi 9000+, pač imajo če si jim fouš pač jebiga, jst jih nimam jim pa privoščim

moje mnenje

16- 125ccm 11kw - kot je zdaj

18- 72 kw (max. izvorna moč motorja) (odpadejo 600 ccm+ rakete, pride pa veliko motorjev v ta razred praktično izbire veliko)

21- neomejeno

pika. vsak dobi kar mu je prav.

lp

Meni je blo pa čist zakon, tako kot je bilo prej. :)

16 --> 125cc, 11kW

18 -- > 25kW

21 neomejeno. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je blo pa čist zakon, tako kot je bilo prej. :)

16 --> 125cc, 11kW

18 -- > 25kW

21 neomejeno. :)

heh problem je tale 25kw :P ker to pomeni "vozi karkoli" ;)

ne če so že hotl zdrekat bi blo pomojem moja verzija še najboljša 72kw max. s tem se znebiš "raket", ostane vbistvu zelo veliko izbire, razn pač SS motorjev... zdj ti pa še marsikakšne hornetke, fazerke zjebe :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh problem je tale 25kw :P ker to pomeni "vozi karkoli" ;)

ne če so že hotl zdrekat bi blo pomojem moja verzija še najboljša 72kw max. s tem se znebiš "raket", ostane vbistvu zelo veliko izbire, razn pač SS motorjev... zdj ti pa še marsikakšne hornetke, fazerke zjebe :)

Zakaj nebi privoščil nam nekaj, kar si ti imel omogočeno?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je blo pa čist zakon, tako kot je bilo prej. :)

16 --> 125cc, 11kW

18 -- > 25kW

21 neomejeno. :)

Veliko je razno raznih opcij, ki bi bile povsem sprejemljive. Tudi s tem zakonom, ki je sedaj ni nič narobe. Sej ni noben problem odpelat tistih 10 urc, sam problem nastane potem ko moraš fuknit 500€ na mizo, da dobiš ti ta izpit. Mislim da bodo v prihodnje imeli izpit le tisti, ki bodo imeli dosti €. Ostali se bodo pa furali brez. Posledično bo zato samo še več nesreč. Že sedaj je tako, da izpit ''kupiš''. Izpit bi moral dobiti tisti, ki bi dejansko dokazal, da je sposoben voziti motor. Predrago je vse skupej.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nebi privoščil nam nekaj, kar si ti imel omogočeno?

kdo je reku da ne bi privoščil??? halo 3 leta pred mano so mel neomejeno že pri 18ih, pa vseeno mislim da je povišana meja na 21 pametna zadeva, čeprav tudi jaz "trpim" (no ja nism trpel zaradi 25kw), posledično zdaj zarad tega ;)

jst povdarjam ČE so že mogl zdrekat 25kw bi lahk rajš dali na 72kw, kot pa tehle 35kw ki zjebejo vsepovprek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kako lahko do tega pride?!

kaj res sami nesposobneži urejajo zakone? wallbash.gif

stavim da ta ki si je to zmislu še nikoli motora od blizu vidu ni kaj še da bi ga vozu

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sam ni jasn kako smo lahko mi k mamo izpit narjen še v starem zakonu padl v nov zakon :? Ubistvu smo delal za takratni zakon

in ne za novga k ga sploh še ni blo. Plačal smo za neki kar nimamo in bi mogl met :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je pametovat z izpitom za neomejeno v žepu.

Tudi tvoj predlog je brc v temo, saj se največ motoristov pobije v starosti od 28-38, tako da je zviševanje neomejega neumnost, pa tudi vsak ki kupi motor ne kupi cbr1000rrrrrrr al pa gsxr1000rrrrrr ampak tudi aj bolj umirjenega. Tudi tista zadeva z 500 ccm je totalna neumnost, kolko motorjev pa pade notr? ZELO zelo malo, in ja... ne rabiš 9000 da si kupš lep motorčič... za 3000€ dobiš že zelo lepo zadevo. nekateri pa pač imajo pri 18 ih tudi 9000+, pač imajo če si jim fouš pač jebiga, jst jih nimam jim pa privoščim

moje mnenje

16- 125ccm 11kw - kot je zdaj

18- 72 kw (max. izvorna moč motorja) (odpadejo 600 ccm+ rakete, pride pa veliko motorjev v ta razred praktično izbire veliko)

21- neomejeno

pika. vsak dobi kar mu je prav.

lp

Je že res, ampak npr. veliko motorjev je bilo prodanih pri nas kawasakijev 6,7,9 za nemški trg z 72kw. Tega je res

polno, ker je motorje s to specifikacijo uvažal DKS. Pa tud novega, naj bo katerikoli športnik lahko vsakdo pripelje iz Nemčije.

Tudi 72kw je za 18-letnika kar veliko, saj so ti motorji precej lahki po teži.

Kdor ima dirkalne ambicije pa bo itak šel na pisto, če ima 9000, bo dal pa še malo za Grobnik pa je.

Ne strinjam se, da ni do 500ccm nobene izbire: imamo recimo er-5, gs500, gpz500, zzr250, ninja250, vse 125ke no limit, rs250, cbf500, baje pride tud yamaha

yzf250, razni starejši japonci 400ccm (tega je za dobit, samo potrpljenje je treba!) in drugih prostornin, potem recimo monster400 itd itd...Endur in supermoto je tudi precej, tako da izbire je res dovolj.

Meni je blo pa čist zakon, tako kot je bilo prej. :)

16 --> 125cc, 11kW

18 -- > 25kW

21 neomejeno.

To tudi ne bi bilo napačno, ta zakon je bil dober, samo kilovati pri 18 letih ne.

Jaz sem šele kasneje ugotovil, da sem zakon kršil z razmerjem 0,21 moč-masa, dovoljeno je bilo samo 0,16 (rs125).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi,ki ste odpeljali kakšno uro pred 20.02.2010 ste še po tastarem zakonu,ostali pa obveznih 20 ur,neglede na to če ste se prijavili v šoli pred novim letom :devil: .Žal sem tudi jaz padel v novi zakon :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno pri keri avtošoli pa kako se zmeniš :D

Mojga brata je inštruktorica uprašala pred kakim tednom če ga še da v star sistem da nebo tolk plačal..

Tk da se grem js tut jutr zmenit pa bomo vidli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek se grem prijavit na CPP in sem še po starem sistemu :yea1: Vsaj tako je rekla inštruktorca k sm jo dans klicu.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek se grem prijavit na CPP in sem še po starem sistemu :yea1: Vsaj tako je rekla inštruktorca k sm jo dans klicu.

A po tanovem je pa kao obvezno 22 ur ? To znesejo že ure 660€ + CPP 45  :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če moraš biti na vseh urah na tečaju CPP? Ali ni nujno da si na vseh prisoten?

Drugače pa ja obvezno je 22 ur :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

 Nevem kje sm že v eni temi bral, da je pogoj če hočš delat A2, da rabš met vsaj 2 leti izpit za A1. Dons sm klicu na AŠ in so mi rekl da to ni res. Da lahko grem pr 18 mirno delat za A2, sam da pač odpelm 22ur. Pa pr 21 nardim še par ur in dobim A-neomejeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!