Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

evo sm se pozanimov: spomlad morm pridt na avtošolo pa odvozt 2 uri za tisto vožnjo odličnosti (70€) pol morm 2 mesca počakat in jit na varno vožnjo (160€) in potem spet 2 mesca počakat in odvozit 2 uri na avtošoli (70€)... skupaj 300€!!!!!

ja a je to normaln no, ne me jebat.... ta zakon je tko gniv faq, mamu jim nabijem že tko sm dav zj 450€ sam za prestop :headbang::wallbash: kwa se bojo še spomnl... :surrender: kriza

saj bi lahko NE plačal in pač še nekaj časa vozil tisto, kar lahko brez 'prestopa'? ...

Skratka, plačal si za nekaj, kar si si očitno želel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm se pozanimov: spomlad morm pridt na avtošolo pa odvozt 2 uri za tisto vožnjo odličnosti (70€) pol morm 2 mesca počakat in jit na varno vožnjo (160€) in potem spet 2 mesca počakat in odvozit 2 uri na avtošoli (70€)... skupaj 300€!!!!!

ja a je to normaln no, ne me jebat.... ta zakon je tko gniv faq, mamu jim nabijem že tko sm dav zj 450€ sam za prestop :headbang::wallbash: kwa se bojo še spomnl... :surrender: kriza

kewo...jez nism nobenga lista dobu, pa nič. Men naj nebi blo treba delat...Pozanimaj se ti, da neboš brezveze plačeval ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mashina, ti pa ker se vedno nekaj bahaš kolk maš vez od zgoraj (predvidevam: ministerstva), govoriš da posreduješ te luknje ki jih mi odkrivamo, in da so v pripravi novi zakoni...Bi mogoče lahko ti malo več povedal, saj o tem kako naj si tolmačimo zakon (to glede najvišje izvorne moči, tudi če je na 11kw blokiran), in ali je tudi če delamo prekvalifikacijo potrebno opravljati varno vožno.

Lahko bi kot forumaš pomagal kaj na tem, ni nujno da izdajaš zaupne informacije. Ne pa da cele dneve bluziš nekaj v tri krasne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš ispit ! če država nas jebe lahko mi tudi njo! sam je drek da oni lahko kaznujejo nas mi pa njih ne :closedeyes: sicer pa nevem zakaj delate ispite za te (bicikle) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš ispit ! če država nas jebe lahko mi tudi njo! sam je drek da oni lahko kaznujejo nas mi pa njih ne :closedeyes: sicer pa nevem zakaj delate ispite za te (bicikle) .

Kr tko mal, mamo preveč cajta pa dnarja. Bicikle? Dobr si če ti je npr. cbr600 bicikl :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr tko mal, mamo preveč cajta pa dnarja. Bicikle? Dobr si če ti je npr. cbr600 bicikl :whistle:

jas sem mislil za 125cc...no sej z vami se je itak bv menit ker mora biti vse tip-top preden greš na motor...greš dalat pri 24 letih za neomejeno pa amen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem mislil za 125cc...no sej z vami se je itak bv menit ker mora biti vse tip-top preden greš na motor...greš dalat pri 24 letih za neomejeno pa amen.

Nekak ni vse odvisno od tega kar ti hočeš...vsaj ne pri men.

Men naprimer starši ne pustijo da se vozim brez izpita, in pač ni druge izbire kot da izpit nardim - če že hočem motor. wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br />jas sem mislil za 125cc...no sej z vami se je itak bv menit ker mora biti vse tip-top preden greš na motor...greš dalat pri 24 letih za neomejeno pa amen.<br />
<br /><br /><br />

ne razumeš... zakaj pa se nočeš voziti po mariboru? ali pa ko smo hoteli it v ljubljano pa nisi hotel ker nisi imel izpita...

premisli malo, niso vsi doma nekje bogu za hrbtom kjer policija ne najde niti z helikopterjem bajte...

če si zračunam koliko bi jaz v dveh letih plačal kazni... 3x brez izpita to je 500€+1000€+1000€ (2500€) pa če bi vse polovičke plačal je to 1500€ :) izpit pa stane 700-900€, torej...

se splača ali se ne splača? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak ni vse odvisno od tega kar ti hočeš...vsaj ne pri men.

Men naprimer starši ne pustijo da se vozim brez izpita, in pač ni druge izbire kot da izpit nardim - če že hočem motor. wink.gif

Ja hvala bogu, da so vsaj starši razumni, če že ti nisi..

Ne vem sploh zakaj bi se kdo vozil brez izpita, če ga ima možnost narest. Ajde, štekam tiste, ki pač ne izpolnjujejo formalnih pogojev in gredo pač kdaj kakšen ilegalen krog narest z močnejšim motorjem.. Prav ni, ampak mislim, da je malo takih, ki niso nikoli tega naredili. Včasih se pač ne moreš zadržat, ko ti kolega ponudi motor za en krog, to še razumem..

Ampak tiste, ki pa izpolnjujejo pogoje za izpit, pa ga ne naredijo iz nevemkakšnega razloga, to je pa enostavno butasto.

1. na motorju sploh ni pravega užitka, če samo gledaš kje se bodo taplavi pripeljali

2. to je nevarno, ker te bo dosti prej zamikalo bežat pred policaji in naredit kakšno pizdarijo, če si brez izpita

3. če pride do pizadrije, tudi do take, kjer ti nisi nič kriv, boš vseeno nastradal in v najboljšem primeru pokasiral oreng kazen

4. kazen je lih tolk k izpit

5. itd, itd..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala bogu, da so vsaj starši razumni, če že ti nisi..

Ne vem sploh zakaj bi se kdo vozil brez izpita, če ga ima možnost narest. Ajde, štekam tiste, ki pač ne izpolnjujejo formalnih pogojev in gredo pač kdaj kakšen ilegalen krog narest z močnejšim motorjem.. Prav ni, ampak mislim, da je malo takih, ki niso nikoli tega naredili. Včasih se pač ne moreš zadržat, ko ti kolega ponudi motor za en krog, to še razumem..

Ampak tiste, ki pa izpolnjujejo pogoje za izpit, pa ga ne naredijo iz nevemkakšnega razloga, to je pa enostavno butasto.

1. na motorju sploh ni pravega užitka, če samo gledaš kje se bodo taplavi pripeljali

2. to je nevarno, ker te bo dosti prej zamikalo bežat pred policaji in naredit kakšno pizdarijo, če si brez izpita

3. če pride do pizadrije, tudi do take, kjer ti nisi nič kriv, boš vseeno nastradal in v najboljšem primeru pokasiral oreng kazen

4. kazen je lih tolk k izpit

5. itd, itd..

Mogoče je res zvenelo kot da bi se vozil brez izpita, če bi sam odločal...ampak ni tako.

Delal sem izpit za 50cc, pa mi ni žal. Delam izpit za 125cc pa vem da mi ne bo žal. Ravno zaradi tega kar je napisal Impulz nad tabo.

Pelaš se brez problema kamor hočeš, kadar koli hočeš brez da bi te skrbelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga zakon je zakon, tut jst se nebi branu kakšen set grelcev al pa kakšno novo opremo kupit s tem denarjem... pa ga morm sam dat barabam :( tolk da izpit je treba met, sam to kar se pa zdej dogaja je pa že skoraj izsiljevanje, sej ne serjemo denarja :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br /><br /><br />

ne razumeš... zakaj pa se nočeš voziti po mariboru? ali pa ko smo hoteli it v ljubljano pa nisi hotel ker nisi imel izpita...

premisli malo, niso vsi doma nekje bogu za hrbtom kjer policija ne najde niti z helikopterjem bajte...

če si zračunam koliko bi jaz v dveh letih plačal kazni... 3x brez izpita to je 500€+1000€+1000€ (2500€) pa če bi vse polovičke plačal je to 1500€ :) izpit pa stane 700-900€, torej...

se splača ali se ne splača? :)

se splača se strinjam, če seveda maš tolko denarja... on pa izpita za 125 niti ne more met ker je star 15 let pa še ga du drugega leta nebo mel dokler seveda ne dopolni 16 let, pa sicer dvomim da ga bo šel delat:) pa saj ga poznaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br /><br /><br />

ne razumeš... zakaj pa se nočeš voziti po mariboru? ali pa ko smo hoteli it v ljubljano pa nisi hotel ker nisi imel izpita...

premisli malo, niso vsi doma nekje bogu za hrbtom kjer policija ne najde niti z helikopterjem bajte...

če si zračunam koliko bi jaz v dveh letih plačal kazni... 3x brez izpita to je 500€+1000€+1000€ (2500€) pa če bi vse polovičke plačal je to 1500€ :) izpit pa stane 700-900€, torej...

se splača ali se ne splača? :)

zakaj pa bi se vozil po lj pa mb, kaj pa mam tam videt ?če se grem kam peljat dalje grem morda na pohorje ali marija reka pa raceland je tudi bil, pa tukaj po bližnjih cestah ki so mi všeč pa itak grem ko mi paše. Ti pa kazni itak nebi dobil ker si mladoleten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak ekstremistično razmišljat tudi ne pelje nikamor, pol se lahko takoj vprašamo zakaj sploh vozimo motorje in se spuščamo na te naše nevarne ceste?<br /><br />kazen po KZ RS lahko dobiš. sicer pa noben ne more 100% povedat ker je konec koncev to odvisno od okoliščin.<br />ko smo že pri tem, jutri imam sodišče ob pol 2...

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak ekstremistično razmišljat tudi ne pelje nikamor, pol se lahko takoj vprašamo zakaj sploh vozimo motorje in se spuščamo na te naše nevarne ceste?<br /><br />kazen po KZ RS lahko dobiš. sicer pa noben ne more 100% povedat ker je konec koncev to odvisno od okoliščin.<br />ko smo že pri tem, jutri imam sodišče ob pol 2...

jas mam ga ob 1 :D vso srečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tebi ;)

Če bo me jebala se bom začel cmerit buhuhu nisem hotel 8kmh prehitro vozit prosim usmilite se me haha

Pa greš to prvič na sodišče al si že njihova "slavna oseba"?

Jst ms bil takrat prvič zarad tiste prometne kjer je bila zagrožena kazen 460€ + 6kt

No sm vse lepo objasnu kako pa kaj je blo in je tud ona potrdila da to ubistvu ni bla prometna ker sem bil udeležen čisto sam po svoji krivdi.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mashina, ti pa ker se vedno nekaj bahaš kolk maš vez od zgoraj (predvidevam: ministerstva), govoriš da posreduješ te luknje ki jih mi odkrivamo, in da so v pripravi novi zakoni...Bi mogoče lahko ti malo več povedal, saj o tem kako naj si tolmačimo zakon (to glede najvišje izvorne moči, tudi če je na 11kw blokiran), in ali je tudi če delamo prekvalifikacijo potrebno opravljati varno vožno.

Lahko bi kot forumaš pomagal kaj na tem, ni nujno da izdajaš zaupne informacije. Ne pa da cele dneve bluziš nekaj v tri krasne.

Jure, predlogi zakonov so javno dostopni na spletnih straneh ministrstev, bile so tudi javne razprave o zakonih in če se človek znajde, dobi kontakte in potem na te kontakte posreduje problematične vidike tako zakonov, kot obstoječega stanja.

Kot forumaš pa sem se pomagal boriti, da nam težkih motorjev niso obdavčili z 18 procenti (zaradi izpuhov), ampak smo na koncu "fasali" samo neke 4 ali 5 procentov ...

Glede blokad pa - lej, sem pristaš skrajno previdne vožnje in postopnega uvajanja v svet motociklizma, svoje mnenje sem povedal že velikokrat.

Kdor pa hoče kako tolmačenje - za to so javne službe, tam so ljudje plačani za to, da tolmačijo zadeve ... obrnite se na njih.

Nisem vaša mama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa greš to prvič na sodišče al si že njihova "slavna oseba"?

Jst ms bil takrat prvič zarad tiste prometne kjer je bila zagrožena kazen 460€ + 6kt

No sm vse lepo objasnu kako pa kaj je blo in je tud ona potrdila da to ubistvu ni bla prometna ker sem bil udeležen čisto sam po svoji krivdi.

uf na sodišču sem bil že dostikrat... zdaj prvič kot obtoženec ja ;)

slavn pa sem kar ja, vsi vejo za mene na sodišču :D

zdaj sem uradno v evidenci, bo treba pazit od zdaj naprej :/

666 kak je bila obravnava? :D

mashina dj ne no...prosim...brez veze nekaj tu :rolleyes:

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf na sodišču sem bil že dostikrat... zdaj prvič kot obtoženec ja ;)

slavn pa sem kar ja, vsi vejo za mene na sodišču :D

zdaj sem uradno v evidenci, bo treba pazit od zdaj naprej :/

666 kak je bila obravnava? :D

mashina dj ne no...prosim...brez veze nekaj tu :rolleyes:

kazni nebo če bo pa kaj drugo pa dobim po pošti napisno :D 5 min. sem bil noter, je pa še čakal en policist na obravnavo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mi je zelo žal da nikoli nebom več tega naredil :D pol pa že čuješ starega zadi "kaj kurac lažeš povej po pravici! da se boš trudil da neboš več tega naredil, ne? xD" sem reko samo jaja :D

neuradni zastopnik je vedno bil v pripravljenosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak ekstremistično razmišljat tudi ne pelje nikamor, pol se lahko takoj vprašamo zakaj sploh vozimo motorje in se spuščamo na te naše nevarne ceste?<br /><br />kazen po KZ RS lahko dobiš. sicer pa noben ne more 100% povedat ker je konec koncev to odvisno od okoliščin.<br />ko smo že pri tem, jutri imam sodišče ob pol 2...

glej vse je odvisno od voznika..ti maš raje vožnje nekam po celi sloveniji ali pa še dalje, moj namen motorja je pa pač da grem na ovinke in tam naredim svoje kilometre...sicer pa če bi vi šli v lj bi šel polek samo kolko vem je mogel dejan internat...sigurno pa nisem bil zato da bi šli v lj ker sem mel skoraj premalo bencina za domov, pa ne že spet kako rs pije pa nevem kaj porabil sem v 240km 13 litrov (res da je bila vožnja počasna)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

impulz:

3x brez izpita to je 500€+1000€+1000€ (2500€) pa če bi vse polovičke plačal je to 1500€ :)

Pa si prepričan da gre tako, ni potem že prepoved delanja izpita in odvzem vozila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!