Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

ka če motor blokiraš na 25kw pol nesme v orginalnem stanju presegat 50kw al lahk?

da pravilno razmisljas ce hoces imet 25kw blokado original ne sme presegat 50kw....ce pa hoces met 35kw original nesme presegat 70kw to pa je max kar sploh lahk imas za a2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če lahko vozim z kategorijo A2 motor ki je bil blokiran preden je ta zakon stopil v veljavo neblokiran motor pa ima 81kW.

Lp. Žiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če lahko vozim z kategorijo A2 motor ki je bil blokiran preden je ta zakon stopil v veljavo neblokiran motor pa ima 81kW.

Lp. Žiga

Ne, zato ker ti izpit tega ne dovoljuje in ni pomembno kdaj je bil motor zablokiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom spomladi delala A2. Vem, da je omejitev moči na 35kW, ampak me zanima kako je to s kubiki, če je tudi kaj omejeno? Zdi se mi malo čudno da bi lahko vozila Hondo Shadow 750 (35kW):hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom spomladi delala A2. Vem, da je omejitev moči na 35kW, ampak me zanima kako je to s kubiki, če je tudi kaj omejeno? Zdi se mi malo čudno da bi lahko vozila Hondo Shadow 750 (35kW):hmm:

kubiki so neomejeni. Samo KW je podan pri A2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sepravi iz A2 na neomejeno je obveznih 9 ur + izpitna. Kaj teorijo je tudi potrebno ponovno pisat?

meni so v avtošoli rekli da CPPja ni potrebno še 1x pisati..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sepravi iz A2 na neomejeno je obveznih 9 ur + izpitna. Kaj teorijo je tudi potrebno ponovno pisat?

samo to in nič drugega! vožnja 9 ur + deseta glavna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo to in nič drugega! vožnja 9 ur + deseta glavna

Ni mi jasno kaj naj delam 9 ur tam. Če sem pred leti ko sem bil čisti začetnik mel 11 al 12 ur :) od tega 2-3 na poligoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kaj naj delam 9 ur tam. Če sem pred leti ko sem bil čisti začetnik mel 11 al 12 ur :) od tega 2-3 na poligoni.

To tut men ni blo jasno, še sam inštruktor je po 5ih urah reku da bi se ubistvu že lahko prijavu na glavno, ker sem res vozil brez napak... ampak tak je zakon pač , tolk da je blo treba še dodatnih 5 ur kupt, namest en par Dunlop GP :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno kaj naj delam 9 ur tam. Če sem pred leti ko sem bil čisti začetnik mel 11 al 12 ur :) od tega 2-3 na poligoni.

lej jasno ne jasno, odpeljano ne odpeljano; taka so pravila. Plačaš 9 ur + glavno, kolko jih odvoziš je pa stvar "dogovora" jst sm meu eno urco poligona (da se navadš mal na bremz u sili na čipšit motorjih, ter osmica [ ja vseeno je treba spet mal povadt :P ]), pa ene 2 sm odpelov tok da me je popravu za kakšno napako ki sem jo naredu... Uglavnm nč novga nism zvedu, vse kar je blo da sm fuknu stran 400€ ... :wallbash: aja pa zdravniškega boš mogu še enkrat delat predvidevam da ti je poteku.

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej jasno ne jasno, odpeljano ne odpeljano; taka so pravila. Plačaš 9 ur + glavno, kolko jih odvoziš je pa stvar "dogovora" jst sm meu eno urco poligona (da se navadš mal na bremz u sili na čipšit motorjih, ter osmica [ ja vseeno je treba spet mal povadt :P ]), pa ene 2 sm odpelov tok da me je popravu za kakšno napako ki sem jo naredu... Uglavnm nč novga nism zvedu, vse kar je blo da sm fuknu stran 400€ ... :wallbash: aja pa zdravniškega boš mogu še enkrat delat predvidevam da ti je poteku.

zdravniško spričevalo velja 3 leta tak da.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že poteklo :(

takoj bi šou delat ko si biu 18 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj bi šou delat ko si biu 18 :D

Zdravniškega sem naredil pri 17 tih pa nekaj malega. Po takratni zakonodaji bi moral dobiti neomejeno pri dopolnjenem 21 letu. Vendar ko sem bil star 20 pa pol so spremenili zakon. Tak da moram zdaj vse ponovno it zakaj bi včasih samo na občino šel in prejel novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, se prav če hočš narediti pri 20/21 letih izpit za neomejeno moreš nujno narediti do 35kw pri 18letih? A se da če maš izpit za A1 delat izpit za neomejeno(A) pri 21?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Nažalost...

Pol bo pa treba še 9ur odvozt, se bomo pa pr 18 že vozl z kej močnej :)

Sam je ful škoda dnarja, še dodatnih 400€.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bo pa treba še 9ur odvozt, se bomo pa pr 18 že vozl z kej močnej :)

Sam je ful škoda dnarja, še dodatnih 400€.

Sm si beležu, točn 474€ me je pršlo :BUA: banda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele ko bom star 18 let bom šel prav za foro na upravno enoto vprašat če mi dajo izpit za A2. Se bom budalo naredu kukr da nč nevem o novem zakonu. Probat ni greh. Povem kako se bo obnesl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele ko bom star 18 let bom šel prav za foro na upravno enoto vprašat če mi dajo izpit za A2. Se bom budalo naredu kukr da nč nevem o novem zakonu. Probat ni greh. Povem kako se bo obnesl.

Tut to smo že probal :P se ne obnese, sam člene ti bo začela brat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdele ko bom star 18 let bom šel prav za foro na upravno enoto vprašat če mi dajo izpit za A2. Se bom budalo naredu kukr da nč nevem o novem zakonu. Probat ni greh. Povem kako se bo obnesl.

in mislš da ti bodo kr en spešl izpit stiskal :D hahaha sam ste komedijanti nekateri. punca ti bo lepo poklofala A1 če nimaš nč višjega in pol se jebi po domač povedan :D

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!