Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Guest anzeee93

Se podpisem pod izjavo budackija in tvojo spade...ampak useen se mi zdi da bi pršparal, za kšn kvalitetn set obutve za motor =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpisem pod izjavo budackija in tvojo spade...ampak useen se mi zdi da bi pršparal, za kšn kvalitetn set obutve za motor =)

pridno delaj med počitnicami, naredi izpit, ko našparaš par € takrat poglej kaj lahko kupiš.

oprema te pa tudi lahko košta...na avtonetu se še najde kakšna zadeva rabljena pa kot nova...kak kombinezon ki se prodaja za pol manj kot v trgovini...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

bo treba bit pridn pa delat, prvo pa se kako prošnjo kam poslat :headbang:

no torej ce kupm motor z 25 kW blokado v ITA ga homologiram v ITA se lahko vozim legalno...brez straha da je izvirna moč v ITA presegala 70 kW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako imajo te stvari porihtane makarončkarji in me tudi ne zanima....

ti pa predlagam da kontaktiraš hiltona ker on je veleum na temu forumu...ti bo z veseljem odgovoril ;)

LP

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje. Izpit A1 sem naredil že več kot 2 leti nazaj, sepravi nisem več mladi voznik. Izpit za avto pa sem naredil pred parimi meseci. Ali sem za B kategorijo še vedno mladi voznik, čeprav za A1 nisem več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje. Izpit A1 sem naredil že več kot 2 leti nazaj, sepravi nisem več mladi voznik. Izpit za avto pa sem naredil pred parimi meseci. Ali sem za B kategorijo še vedno mladi voznik, čeprav za A1 nisem več?

mal bedno uprašanje ampak dobr no... :P mladi voznik si ja,čudn...in še 3 leta boš. no če ne bojo še kerga strožjega zakona pogruntal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal bedno uprašanje ampak dobr no... :P mladi voznik si ja,čudn...in še 3 leta boš. no če ne bojo še kerga strožjega zakona pogruntal :D

Sory za bedno vprašanje, hvala za odgovor. Drugače še 2 leti ker sem pri 19ih naredil izpit za avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory za bedno vprašanje, hvala za odgovor. Drugače še 2 leti ker sem pri 19ih naredil izpit za avto.

sori če sm te prizadel :P ni bl tk mišlen. pa fajn voz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje. Izpit A1 sem naredil že več kot 2 leti nazaj, sepravi nisem več mladi voznik. Izpit za avto pa sem naredil pred parimi meseci. Ali sem za B kategorijo še vedno mladi voznik, čeprav za A1 nisem več?

Ja, mladi voznik si do 21 leta oziroma 2 leti od narjenega izpita... Jaz sem isto upal da nebom več mladi voznik... :) Samo vseeno bi lahko mi ki imamo izpite že od 14/16 leta imela kakšne privilegije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mladi voznik si do 21 leta oziroma 2 leti od narjenega izpita... Jaz sem isto upal da nebom več mladi voznik... :)Samo vseeno bi lahko mi ki imamo izpite že od 14/16 leta imela kakšne privilegije :D

Kartico k boš pike gor nabiru? Pa pol kšne nalepke pri sodnikih? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...bolj kot vse to berem, manj mi je jasno oz. nevem kakšen motor bi lahko sploh vozila :surrender: :rolleyes::D kater ustreza standardom, oz. kater je ok, samo rabi blokado in če se blokado dobi za ta motor.... da potem lažje naredim izbor :whistle::D....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bolj kot vse to berem, manj mi je jasno oz. nevem kakšen motor bi lahko sploh vozila :surrender: :rolleyes::D kater ustreza standardom, oz. kater je ok, samo rabi blokado in če se blokado dobi za ta motor.... da potem lažje naredim izbor :whistle::D....

Povej kaj bi z motorjem delala, oziroma kje, koliko, s kom ... se bi vozila, pa ti bomo lažje svetovali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej kaj bi z motorjem delala, oziroma kje, koliko, s kom ... se bi vozila, pa ti bomo lažje svetovali :)

bi se vozila po cesti :kva2: se pravi pride v poštev sport,naked varianta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziš lahko motor do 35kW, oziroma motor, za katerega obstaja blokada (35kw) -> v originalu max 70kW in če obstaja blokada samo 25kW ne sme imeti v originalu več kot 50kW

-> Kawasaki ER6-N/F, za njega obstaja blokada 35kW

-> Yamaha XJ6

-> Suzuki SV 650 (zaenkrat mislim, da še ni 35kW blokade, če je me popravite)

-> Honda CBF 500

-> Suzuku Bandit 600

-> Ducati Monster 600

-> Hyosung GT 650 (aja, si rekla, da bi rada mela motor) :D ...pol to odpade :P

Od naštetih nima noben motor v originalu 35kW, vsi imajo več (tako, da nujno blokado)

Sportaka (600ccm) NE moreš nobenega vozit

Popravljeno . Popravil r_o_b_i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športne 600 + kubiku ne smeš vozet kr majo v originalu več k 70kw (razen na črno) ;)

od nekedu maš pa kr neki izbire recimo

Honda cbf500

Honda cbf600

Suzuki sv650

Kawasaki er6

Ducati monster

yamaha xj6

Suzuki bandit

če pa kopuješ novega lahko pa kupeš kawasakija z750 tovarnišku blokiranga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bolj kot vse to berem, manj mi je jasno oz. nevem kakšen motor bi lahko sploh vozila :surrender: :rolleyes::D kater ustreza standardom, oz. kater je ok, samo rabi blokado in če se blokado dobi za ta motor.... da potem lažje naredim izbor :whistle::D....

Lahko vozis:

  • Vse motorje ki niso blokirani in moc ne presega 35Kw (recimo ninja 250, yamaha xt660)
  • Rabljene motorje, ki jih zelis blokirat:

1) ce ga blokiras na 25kw potem v originalu ne sme imeti vec kot 50kw

2) ce ga blokiras na 35 kw potem v originalu ne sme imeti vec kot 70kw (razni er6, cbf in nakedi ki so ti jih prej nastevali, v tem primeru odpadejo vsi sportni motorji ker imajo vec kot 70kw)

  • Nove motorje, ki jih blokiras:
Popolnoma katerikoli motor, ki ga lahko dobis TOVARNISKO ZABLOKIRANEGA na 35kw, ali pa lahko tudi na 25kw ce blokada za 35 se ne obstaja. (tako da se ti ni potrebno odreci sportnim motorjem)

  • Rabljene motorje, ki so bili blokirani pred zacetkom veljavnosti novega zakona in imajo v prometni 35 oz 25kw. (tudi tukaj se ti ni potrebno odreci sportnim motorjem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE SMES PA IT IZ SLOVENIJE, KER V TUJINI NAS IZPIT NE VELJA!! DO 19.1.2013

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko vozis:

  • Rabljene motorje, ki so bili blokirani pred zacetkom veljavnosti novega zakona in imajo v prometni 35 oz 25kw. (tudi tukaj se ti ni potrebno odreci sportnim motorjem)

To drži 100% ???

Kr če je to res si mi polepšal počitnice čeprov mi rabljen motor ne diši. Treba še mal počakat kok bo debela denarnica . (NE MOJA :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa nebi drzalo??

Kje pa to lohka zvem da res drži ?

Piše kje v zakonu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!