Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Plus, da gre za enega najbolj ziher motorjev, kar so jih izdelali. Foter je tako zajlubljen v njega, sicer še v staro 600cc, ki ima prisilno zračno hlajenje (zrak, olje), sicer ima na motorju bogih 24kkm, vendar je zdej kupil nove gume in upam, da dobim za kak krog. Fenomen od motorja, GSX-R na semaforju gori (vodno hlajen+ventilator), tega pustiš na miru 2 ure, pa se ne bo pregrel :D

No sicer tale na oglasu je 650 in je že vodno hlajen, vendar, če niso bili res nerodni, motor mora bit fenomenalen. S tem, da ima komplet oklep in ga vsak amater zamenja za navadnega sportaka.

Pa zvok...hjou. :D

Se strinjam, res je zelo zanesljiv in vzdržljiv motor ;) Mogoče ga tudi js enkrat v prihodnosti kupim, če mi ne uspe zbrat za Panigale :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste delali izpit za motor ? Oziroma kje ga je najbolje in najceneje narediti :closedeyes: Slišal sem od eneparih da so delal pri Brulcu, pa me zanima a je kakšna razlika med Brulcom Lj in Brulcom Grosuplje ? In če priporočate raje kakšno drugo avtošolo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste delali izpit za motor ? Oziroma kje ga je najbolje in najceneje narediti :closedeyes: Slišal sem od eneparih da so delal pri Brulcu, pa me zanima a je kakšna razlika med Brulcom Lj in Brulcom Grosuplje ? In če priporočate raje kakšno drugo avtošolo :yes:

avtošola 3D je supr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo imam en problem sem lastnik motorja tuono 125 ki ima 11kw. imam pa narejen izpit za a1 to se pravi da ga bi lahko registreru kot 125 cmm... ali je zakon do 11kw ali da ne presega 11kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo imam en problem sem lastnik motorja tuono 125 ki ima 11kw. imam pa narejen izpit za a1 to se pravi da ga bi lahko registreru kot 125 cmm... ali je zakon do 11kw ali da ne presega 11kw

To je RS 125 brez oklepa in ga normalno voziš z A1, dokler ima motor v papirih napisano 11kW. Se pravi do 125ccm in do 11kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati 748 - 70.8kW ... a zdej me bo tistih 0,8kW zajebalo? :D

:glare:

Prej te bo motor zajebal, kot teh 0.8kW haha. Pa dejansko piše 70.8kW v prometni haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej te bo motor zajebal, kot teh 0.8kW haha. Pa dejansko piše 70.8kW v prometni haha :D

Če nebi pisalo tistih 0,8 več bi ga tudi js mel :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej te bo motor zajebal, kot teh 0.8kW haha. Pa dejansko piše 70.8kW v prometni haha :D

Eh, a Ducati..je pa ja Italijan... :P

Ja čist nobenga SS ne morš vozit..se bo treba na naked prestavit, zgleda :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, a Ducati..je pa ja Italijan... :P

Ja čist nobenga SS ne morš vozit..se bo treba na naked prestavit, zgleda :glare:

Al pa če improviziraš in enostavno narediš novo homologacijo pa upaš, da bodo noter napisali 70kW. Malo jim namigneš, da bi rad 70kW in po mojem zarad teh 0.8kW neb smel jebat. :D Kdor ne poskuša ne more dobit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa naj pol z motorju, če ne napišejo.. :l_01:

Sicer pa sta samo dva na avtonetu zdle..in mislim da sta obe verziji z več kot 71...bomo spremljali pa ko bo prišu čas, se bom prej pozanimu kaj se bo dalo naredit ..

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati 748 - 70.8kW ... a zdej me bo tistih 0,8kW zajebalo? :D

:glare:

kolega je sel polagat neomejeno ker ima yamaho mt-03 s 35,3 kW. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je : Z izpitom a2 lahko voziš povsod če imaš motor blokiran na 25kw če pa je motor blokiran na 35kw potem je to za tuje policaje enako kot da voziš brez izpita saj kategorijo do 35kw poznamo samo v blesavi Sloveniji. (lahko še kje drugje ampak nisem seznanjen :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, nemci imajo samo 25kw in 37kw, ne vem, kje so dobili teh 35kw :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozna kdo kakšno avstrijsko ali italijansko stran, podobno našemu (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u ? Bi malo pogledal in se pozanimal kako je to z uvozu motorja..nekje sem bral (mogoče celo v tej temi), da ko uvoziš zablokiran motor, ti kot izvirno moč napišejo blokirano, in z A2 nebi smel bit problem. :?

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kakšno avstrijsko ali italijansko stran, podobno našemu (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u ? Bi malo pogledal in se pozanimal kako je to z uvozu motorja..nekje sem bral (mogoče celo v tej temi), da ko uvoziš zablokiran motor, ti kot izvirno moč napišejo blokirano, in z A2 nebi smel bit problem. :?

italijanskega maš moto.it, ampak kokr sm mau na hit gledou, se mi zdi da se skoraj ne splača uvozit, razen če dobiš res dobro varjanto. Prvo rabš prevoz, pol vso to dokumentacijo, homologacijo, na koncu ko boš prodajal bo pa še manj vreden ker je bil uvožen. Če dobiš dobr motor, ugoden JA, drugače je pomoje brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Drugače pa kar se tiče cene se verjetno res bol kot ne ne splača..gre se bol za to da bi lahko SS vozil z A2, ne toliko da bi kaj ceneje skos prišel. No tako ali tako pa v tej smeri sedaj le razmišljam..moram malo bol raziskat kako je sploh z uvozom motorja itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Drugače pa kar se tiče cene se verjetno res bol kot ne ne splača..gre se bol za to da bi lahko SS vozil z A2, ne toliko da bi kaj ceneje skos prišel. No tako ali tako pa v tej smeri sedaj le razmišljam..moram malo bol raziskat kako je sploh z uvozom motorja itd.

kupi tu prinas v Sloveniji SS pa je to to,..jaz mam izpit + paprije za 35Kw in vozim SS ;)

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voziš že voziš, sam ne legalno..to je problem. :blush:

Pa tut se mogoče ne gre toliko zarad policajev kot se gre za zavarovalnico, če se ti, bog ne daj, kaj zgodi na cesti, si za njih tretiran kot da nimaš izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, vsak se more to zase odločt. Jz sm si raj kupu naked in povem da se da čist OK peljat, na zaprtih ovinkih tudi precej v stilu SS. Je pa res da to ni športak in nesmeš preveč zahtevat od motorja, saj pri višjih hitrostih v ovinkih postane premehak, tudi drža ni dovolj športna... :D. Je pa še ena varianta, proti kateri se tudi sam vse bolj nagibam -->

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kolk je kej cena ure v Kranju za A kategorijo? BB mogoče?

Imajo spletno stran.

mene pa zanima ali je res pri avtošoli Krpan ura vožnje za A1 kategorijo 22€ oz. 21€ za dijake študente???

http://www.avtosola-...7dc17762f3.html

na zgornem linku je tabela, zdaj pa nevem a so tu ure ali cena ure???

Namig: Zgoraj piše ''Cenik''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo spletno stran.

Namig: Zgoraj piše ''Cenik''.

vem da piše namig ampak se ti ne zdi 21€ na uro nekam malo???
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!