Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Čestitam  :OK:

Jaz pa čez 2 dni!  :yea1:  :yea2:

Gikser je tudi že nemiren  O:-)

K da ti verjamemo, da se ne voziš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo vse ocenili v petek na rakitni  :naughty:

Če bo ocenjevanje potekalo dopoldne pridem kot predtekmovalec progo ogret :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo ocenjevanje potekalo dopoldne pridem kot predtekmovalec progo ogret  :yea2:

ocenjevanje se začne šele po 13.00 uri... ;) ... pa fajn jo ogrej za našga jackota :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo ocenjevanje potekalo dopoldne pridem kot predtekmovalec progo ogret  :yea2:

Kdaj pa? O:-)

Ker takoj zjutraj ko pridem z roške grem v dvoje gor na kavico, nato pa najbrž še parkrat solo gor in dol (in gor in dol in ... :grim ), tako da se utegneva srečati... :)

A popoldne se bomo ocenjevali? :blush: Bom še živčen ratu... :blush:

Kdo bo kartice z ocenami na un dvojni ovink za 180 prnesu? :naughty:

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA valda kr dam poslijajo da do 13ga lohka dobis izpit za neomejeno...Nic dubila bom vidla ce bo kdo ga se novembra izdal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...za štos bom šu kr ju3 al pa pojutršnm na roško pa jim uturiu da mi podalšajo izpit...me zanima kašn bo odziv :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pizda mate eni drage ure na avto solah... jst sm iz velenja pa sem za 125-A kategorija mel 4300,sit na uro!!! ti si ja nor pa nedam 7000 sit za uro.. BV si nor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pizda mate eni drage ure na avto solah... jst sm iz velenja pa sem za 125-A kategorija mel 4300,sit na uro!!! ti si ja nor pa nedam 7000 sit za uro.. BV si nor..

no jaz sm mela 500 sit drazje od tebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

let's pray for one stupid bit*h which will not have a clue that we are not 13th :ninja:  :P

Amen! :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...za štos bom šu kr ju3 al pa pojutršnm na roško pa jim uturiu da mi podalšajo izpit...me zanima kašn bo odziv :hmm:  :D

V petek odprejo ob 7ih... O:-)

Samo ga bom jaz prvi dvignil. Šele takrat ko bo moj v roku lahko izvlečeva pištole in se začneva pogajat :P :grim

Drugače pa vso srečo... :OK:

PS: dans ga registriram O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am mene tud neki zanima zdej ta zakon... prebral sm prvih 10 strani vseh 30 se mi pa ne da :blush: heh u glavnem jest sem enkrat julija 2003 naredil izpit za 125 ccm... ampak ker sem pač vedel da ne bom kupil 2taktnega 125 motorja... se mi ni nikamor mudilo it po izpit na mačkovo... no in sem ga šel iskat 7.10.2003 in ta datum so mi dal u vozniškega... zdej se je pa izkazal da sem se pošteno nategnu s to nepremišljeno potezo ki me lahko kar precej stane!!! :blink: u glavnem zdej so začel spreminjat zakon katerega ne vem datuma kdaj ga bojo dejansko spremenili... neki men govorijo drugi da nej bi se čez 4 dni spremenu... ka pa vem (neuradno) no in mene zanima kaj bojo zdej z mano nardil... čez mesec nej bi mel 2 leti izpit... ampak če mi zakon spremenijo ne bom mel neomejeno.... :huh:

a ma kdo kake informacije glede tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, res si se zafrknil, da nisi šel takoj po vozniško, ko si naredil izpit. Po zakonu ti neomejeno NE pripada, ker zakon navaja za pogoj za pridobitev A neomejeno 2 leti VELJAVNO vozniško dovoljenje, ne pa dve leti opravljen izpit.. Veljavno vozniško dovoljenje imaš pa od tiastega dne, ko si ga šel iskat na upravno enoto. Edina možnost je ta, da poskusiš it na upravno enoto, jim razložiš situacijo, tako in tako imajo tvoje potrdilo o opravljnem izpitu nekje v arhivu (potrdilo ki ga dobiš na izpitni komisiji in napodlagi katerega dvigneš vozniško) in upaš, da ti bodo malo pogledali skozi prste..

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to bi še nekak šlo... da bi pač mi čez mesec potrdil 2 leti... ampak skrbi me samo kdaj bodo spremenili zakon in na kaj ... torej če bodo spremenili na <25kw in ne na neomejeno... to me najbolj skrbi... pa še to.. KDAJ ga bodo sploh spremenili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne bodo spremenili.

Je že spremenjeno.

Uporabljati se pa prične od sobote, 13. avgusta 2005 dalje.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si ti že rojeni optimist, ali kaj?

Seveda ne na neomejeno, ampak na omejitev:

razmerje med močjo in maso pod 0,16 kW/kg

in

moč do 25 kW.

:devil: :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si zaradi slabo razvitih bralnih navad prigulil le do desete strani,

pa malo preskoči in

preberi 147. člen ZVCP-1-UPB1

pa še 257. člen tudi ni zanemarljiv.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap:

Pomoje več ali manj vsi bolj redni uporabniki Motosveta že skoraj na pamet vemo omenjene člene, ker o teh izpitih se je pa res po dolgem in počez predebatiralo v najmanj 10 temah in to v vsaki po 10x :)

Že če malo po tej temi pobrskaš boš videl, da je vse razloženo, kako pa kaj, pa zakaj, pa kdaj, pa od kdaj, pa zaradi česa.. Dejstvo je da ti neomejeno po zakonu žal ne pripada. .)

LP, DeX

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja še mal mi dan pokvarte :SS lol

hec

sam a ne spadam jest poj tud pod tisto skupino... k tist folk k majo zdej en let izpit pa nej bi mel po starmu zakonu drug let neomejeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, brez zamere, ampak a si ti nepismen? Brrrm ti je dal linke in ti točno povedal, kateri člen si preberi. Tudi vtej temi je že 100x razloženo! Še enkrat: Če do 13.8.2005 nimaš že dve leti VELJAVNEGA vozniškega dovoljenja a kategorije, boš neomejeno dobil ko boš star 21!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ti pizdarija

ma kdo telefonsko kkšnega ki ponareja izpite :)

al pa bomo šli protestirat pret parlament... with lot of C4 O:-)

dobr hvala lepa za zame dokaj neugodno zadevo

upam da se nisi preveč razburil DeX... če pa... se pa opravičujem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!