Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Po moje, da tud če ti ne piše, oni sm pogledajo kdaj si naredu izpit, pa bojo vedl da si VOZNIK ZAČETNIK.  .)

Al pa tud ne, to je sm moje mnenje...

LP

če misliš policaje heh sploh ne gledajo ti datum in to oni samo pogledajo kere kategorije lahko voziš in opombe to je to ............pol pa ti morijo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je to res.

ZVCP-1-UPB1 (Ur. list RS 51/2005) pravi v 147. členu v 4. 5. in 6. odstavku takole:

... katerih moč motorja ne presega 25kW in razmerje moč motorja/masa vozila ne presega 0,16 kW/kg....

notri je in

in ne ali.

Zato veljata oba pogoja hkrati: 25 kW in 0,16 kW/kg.

Kolikor je meni znano mora motor zadostovati enemu od teh dveh pogojev, pa ga lahko uvrščamo v to kategorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je to res.

ZVCP-1-UPB1 (Ur. list RS 51/2005) pravi v 147. členu v 4. 5. in 6. odstavku takole:

... katerih moč motorja ne presega 25kW in razmerje moč motorja/masa vozila ne presega 0,16 kW/kg....

notri je in

in ne ali.

Zato veljata oba pogoja hkrati: 25 kW in 0,16 kW/kg.

še bolj izrazito to potrjuje 149. člen v 3. odstavku:

... katerih moč ne presega 25 kW, pri katerih razmerje med močjo motorja in maso vozila ne presega 0,16 kW/kg.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe zapijam ga redno.. Če padem/nrdim/niti ne pišem :D Alkohol je moj idol. Pa sj je v merah.. ;) Amm 1-krat sm do zdj padu. Zadnč k sm biu prov hud na avtošolo. Zdj mam vso potrebno gradivo pa se bom probu tud mau poučit. Da le nrdim to beštijo od izpita :D Držte pesti...

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabiš met izpit za avto kokr jst vem...mogoče je še varianta da maš A-neomejeno druzga pa mislm da ni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

neki me zanima: a ko vas policaji ustavjo in vam pogledajo voznisko - a jo kj preverjajo?? :ninja:

k sm slisu, da se velik folka voz po cestah s fejk vozniskami...kako je kj s tem? O:-)

Popravljeno . Popravil e_boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni neka kategorija po novem Lahki štirikolesniki?

Ja to naj bi bla I-kategorija ki jo naj bi uvedl že lani sam ne vem kako je zdej s tem...I kat. pa naj bi zajemala lahke 4-kolesnike do 50 al 125 ccm(nism čist prepričan .) )

neki me zanima: a ko vas policaji ustavjo in vam pogledajo voznisko - a jo kj preverjajo??  :ninja:

k sm slisu, da se velik folka voz po cestah s fejk vozniskami...kako je kj s tem? O:-)

Ja valda da jo lahko preverjo!Če si jim mal sumljiv grejo prec une cifre pa kategorije preverjat!

Drgač pa fejk vozniške še nism vidu vem pa da se jo da dobit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to naj bi bla I-kategorija ki jo naj bi uvedl že lani sam ne vem kako je zdej s tem...I kat. pa naj bi zajemala lahke 4-kolesnike do 50 al 125 ccm(nism čist prepričan .) )

Ja valda da jo lahko preverjo!Če si jim mal sumljiv grejo prec une cifre pa kategorije preverjat!

Drgač pa fejk vozniške še nism vidu vem pa da se jo da dobit :whistle:

jst tut vem, da se jo da dubit, pa tut vidu sm jo že! sam ne bom povedu kdo jo ma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!