Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

seveda jo preverijo. ponavad pogleda za kok mas izpit pa kok mas v prometni moc...

fejk vozniske?  nism she slisou

hmm..ok da to pogleda je jasn, sam a kj prever v comp, itd..?? :krneki:

k te cifre, ipd..ni problem zrihtat al pa celo dodat v pravo voznisko... :hmm:

Popravljeno . Popravil e_boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm..ok da to pogleda je jasn, sam a kj prever v comp, itd..??  :krneki:

k te cifre, ipd..ni problem zrihtat al pa celo dodat v pravo voznisko... :hmm:

Ja prek centrale lahko vse preverjo!

Preverjo cifro dovoljenja pa ktere kategorije maš pol pa če kej ni vredu si ga najebu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm..ok da to pogleda je jasn, sam a kj prever v comp, itd..??  :krneki:

k te cifre, ipd..ni problem zrihtat al pa celo dodat v pravo voznisko... :hmm:

policaj pokliče na centralo in prever podatke o vozniški (številke) in nato mu sporočijo kere kategorije maš pa kdaj ti poteče! če se kej ne ujema, greš pa lepo na policijsko postajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

neki me zanima: a ko vas policaji ustavjo in vam pogledajo voznisko - a jo kj preverjajo??  :ninja:

k sm slisu, da se velik folka voz po cestah s fejk vozniskami...kako je kj s tem? O:-)

hmmm kasno prometno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tuki prašu.

Kok kazenskih točk dobiš če te policaj ustavi in nimaš registriranega motorja imaš pa izpit za A kategorijo??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega se je fural z 4ko pa je biu brez izpita pa brez čelade pa moped ni biu registriran pa je dobo položnco gor pa 300k za plačat :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so pred 2 leti ustavl,ko sm šu z 4-ko brez izpita pa registracije pa sm mev srečo,de pol ni blo neč.Čene pa bi me koštal 90k ka sm brez izpita biv pa 25 ka ni biv registriran pa opomin bi dobu.Sam zej po tanovem so itak drugi zakoni!

Lucky sith

A ti ne zej če te ustavjo pa si brez usega ti poberejo za tri mesce motor?Tako sm po TV slišu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojga frenda so dobl na sterki, brez izpita, celade, reg. dobu je pa sodnika... bomo vidl kwa bo tm... sporocim kwa se mu je zgodl...

p.s.:za une k ste bli u petek u logatcu... to je un k se je pol odpelu ceu naklan s sterko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaj pokliče na centralo in prever podatke o vozniški (številke) in nato mu sporočijo kere kategorije maš pa kdaj ti poteče! če se kej ne ujema, greš pa lepo na policijsko postajo :D

pol ne vem ka majo uni od tega k majo fejke...ocitno nc... :hmm:

moj kolega se je fural z 4ko pa je biu brez izpita pa brez čelade pa moped ni biu registriran pa je dobo položnco gor pa 300k za plačat :BUA:  :BUA:

ufff...ta je pa huda...pol se res (kokrtok) splaca bezat..seveda ce mas usaj 600ccm.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ne vem ka majo uni od tega k majo fejke...ocitno nc... :hmm:

tisti k majo fejke vozniške, se lahko normalno furajo, pa tut če jih policaj ustav, pa sam pogleda vozniško, ni problemov, problemi nastanejo, če delaš pizdarije po cest in policaj prever številke tvoje vozniške! takrt si pa najebu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ufff...ta je pa huda...pol se res (kokrtok) splaca bezat..seveda ce mas usaj 600ccm.. :devil:

Ma za zbežat je dost avtomatik...vsaj jst sm tut z avtomatikom že spizdu lučkam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti k majo fejke vozniške, se lahko normalno furajo, pa tut če jih policaj ustav, pa sam pogleda vozniško, ni problemov, problemi nastanejo, če delaš pizdarije po cest in policaj prever številke tvoje vozniške! takrt si pa najebu!

hmm...kle se lah clovk zamisl... :hmm:

ja to bi pa znal bit jeba ce bi te dubl s fake-om... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojga frenda so dobl na sterki, brez izpita, celade, reg. dobu je pa sodnika... bomo vidl kwa bo tm... sporocim kwa se mu je zgodl...

p.s.:za une k ste bli u petek u logatcu... to je un k se je pol odpelu ceu naklan s sterko ;)

Mah 50ccm je drgač! A so vas z 125ko brez izpita že pofukal pa kva so rekl al je kj kazni?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!