Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

ja lol ! kazn itk da je :D mah tko al tko im spickas ...

jao jst se zej nism nesu zdravniskega potrdila na avtosolo ... sam kej bo z mano :D lol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm šou sam enkrat s tabo iz postojne pa sm ti poskušu sledit.(pa sm ene parkrat kkšn prekršek mogu narest)....

od tam se mi zdiš tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm šou sam enkrat s tabo iz postojne pa sm ti poskušu sledit.(pa sm ene parkrat kkšn prekršek mogu narest)....

od tam se mi zdiš tak

ah ne, yamaha pa res skos po predpisih voz :yes:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha sej ni sam hitrost u igri ampak tut prehitevanje po levi in desni hkrati, kajne yamaha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem padel na občinskih testih, pa tko kot ponavadi je bilo spet eno čudno vprašanje ki me je stalo 7 tisočakov, ker morm it še enkrat pisat

vprašanje:

Kakšna mora biti oprema motorista:

a) neki v zvezi z modo (to itak ni prov)

B) homologirana (sem obkrožil)

c) dobro opazna (sem obkrožil)

d) primerna glede na vremenske razmere (nisem obkrožil)

in pol mi un reče da nujno mora bit primerna glede na vremenske razmere, pol sem mu pa reku, "aja, a pol poleti ko mi je vroče sem lahko brez, pozimi pa pod kombinezon zabašem deko, kolk je pa kazen če se bom peljal po dežju brez dežnega kombinezona :slap: " pol je biv pa sam tih, k sm pa že šov ven mi je pa reku da so taka pravila :huh:

če je to res, kar težko verjamem, mi pa povejte

meni se to ne zdi nujno, je pa priporočljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem padel na občinskih testih, pa tko kot ponavadi je bilo spet eno čudno vprašanje ki me je stalo 7 tisočakov, ker morm it še enkrat pisat

...

Pa nisi sam zarad enga vprašanja padu, raj povej kaj si še narobe obkrožu pri drugih vprašanjih :whistle: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah :D

pa dej no bozga clovka bo pa pol sram ... :D sam ce si pa take neumnosti delu :D kriza ... :D je pa res da pol pravil sploh ni realnih recimo za une v lublani ko te teste sestavljajo je ma recimo tle na vipavskem tle je itk vse drgac :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha sej ni sam hitrost u igri ampak tut prehitevanje po levi in desni hkrati, kajne yamaha?

:D

Nč ne vem jst o tem... :naughty: :P

Sicer pa naj kr tejcy pove kok se je lušno z mano čez planino vozit :rolleyes:

P.S.:

Zdej majo na CPPjih taka nelogična,nerazumljiva vprašanja&odgovore da nikol ne veš kaj je prov pa kaj narobe!

Res se je najbol iz pol učit ker pol uprašanj v knjigah sploh ni navedenih oz. odgovorjenih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja doro ena so ... sam ena pa tud niso ... kokr ne vem takrat ko smo ponavlali kao za cppje je blo eno vprasanje da ni megle na mostu al neki tazga kar neki cudnega ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sem pa še eno križišče zajebu, sam sem se pol spomnil kako je prov ko sem še enkrat pogledal pa še pri vprašanju: kje se ne sme obračati nisem obkrožil da v cesti izven naselja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo res drugo leto spet nov ZVCP?! Ker bi ful rad počaku z izpitom do konca aprila da mam pol direkt A-OM.. Se mi bolj splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem! .)

castitam... a ti syma vozis?

Ja trenutno ga še vozim, ampak upam, da ne več za dolgo.. .) Pravzaprav ga prodajam, če koga zanima :whistle: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!