Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Evo, veeeeeeelike čestitke še od mene, pa še ene VELIIIIIIKEEEEE čestitke vsem k jim še nisem čestital.... :OK:

Motoristi smo CARJI!!! :kva2:

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brawo selotejp zej pa se vstopi v klub 125k da pol nardimo en điro skupi :OK:

P.S: nismo carji ampak legende :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ma mogoč kdo primere pol za občinske teste?

jp

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevlk je useskup da bi lohk poslau

tole si mal poglejta pa bo:

www.vozniski-izpit.com/kviz/test1_1/test1.htm

www.jaguar.si/cpppole.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

yo

mene pa nekaj zanima, bom kar tu vprasal, sicer me zanima za izpit za avto, pa itak je vseeno.. Zanima me, ce za tiste, ki smo izpit naredili pred novim zakonom(pred 1.1 2005) velja, da smo vozniki zacetniki 2 leti, ali pademo v nov zakon, kjer je voznik-zacetnik 3 leta?? (oz.do 21 leta)pomoje je bolj logicno, da sem voznik zacetnik samo 2 leti, kakor je blo po starem zakonu, po katerem sem opravil vozniski izpit.

pa pardon, ce je ze bilo omenjeno.. :blush:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo

mene pa nekaj zanima, bom kar tu vprasal, sicer me zanima za izpit za avto, pa itak je vseeno..  Zanima me, ce za tiste, ki smo izpit naredili pred novim zakonom(pred 1.1 2005) velja, da smo vozniki zacetniki 2 leti, ali pademo v nov zakon, kjer je voznik-zacetnik 3 leta?? (oz.do 21 leta)pomoje je bolj logicno, da sem voznik zacetnik samo 2 leti, kakor je blo po starem zakonu, po katerem sem opravil vozniski izpit.

pa pardon, ce je ze bilo omenjeno.. :blush:

LP

pomoje, da boš voznik začetnik 3 leta, ker drugače bi tut pri A kategoriji veljalo, da tisti, ki smo naredili izpit pred 1.1.2005, da bi dobili A neomejeno pri 18h letih (s pogojem, da bi imeli 2 leti veljavno vozniško)! tko jst mislm, čist 100% pa nism!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pri teh omejitvah se je nekaj govorilo o spremembah zakona 13. 8. al kaj ze, to je pomoje druga stvar, ker je ta zakon(da si 2 leti zacetnik) veljal do 1. 1. 2005, jaz pa sem pred tem naredil izpit, zato ravno sprasujem, ker nisem preprican kako je s tem :hmm:

pa lahko please odgovori, nekdo, ki je preprican kako je na stvari, al pa je prebral crno na belem, ker ta "meni se zdi, da je tako", ni ravno ziher :hmm: :hmm: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pri teh omejitvah se je nekaj govorilo o spremembah zakona 13. 8. al kaj ze, to je pomoje druga stvar, ker je ta zakon(da si 2 leti zacetnik) veljal do 1. 1. 2005, jaz pa sem pred tem naredil izpit, zato ravno sprasujem, ker nisem preprican kako je s tem :hmm:

pa lahko please odgovori, nekdo, ki je preprican kako je na stvari, al pa je prebral crno na belem, ker ta "meni se zdi, da je tako", ni ravno ziher :hmm:  :hmm:  :(

moja seka je tut pred 1.1.2005 nardila pa je ''samo'' 2 leti voznik začetnik torej si tut ti sam 2 leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SeLoTeJp....Tut jst ti čestitam de si naredu!

Od včeri naprej sm tut jst med vam...naredu izpit za 125 :D :D :OK: :OK: :OK:,kumi čakam ponedeljek,ko dobim nov motor (yamaha dt125x) :kva2: :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SeLoTeJp....Tut jst ti čestitam de si naredu!

Od včeri naprej sm tut jst med vam...naredu izpit za 125 :D  :D  :OK:  :OK:  :OK:,kumi čakam ponedeljek,ko dobim nov motor (yamaha dt125x) :kva2:  :D  :)

To! :OK: A tale Yamaha je 4-taktna? :hmm: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa neki zanima. kaj vse rabš, da nardiš izpit A kategorije (PP, CPP, vožnja....) tnx za vse inf.

najprej greš v avtošolo, se prjavš, greš na predavanja CPP, pol pišeš društvene CPP, pol začneš vozt, spotoma narediš prvo pomoč in greš na zdravniški pregled, ko inštruktor meni, da si sposoben za vožnjo, te prijav na društveno vožnjo, pol se greš prjavt na občinske teste, če narediš, te inštruktor prjav na glavno vožnjo, če narediš, greš po vozniško izkaznico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabu si mastno plačevanje :BUA:

mhm mislim da je ura vožnje 7k kar je to mucho :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!