Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

ponavadi se ga nekako ne da delat izven sezone! Ker kao zaprejo....

Sem mel pa 14ur jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi če delaš izpit izven sezone je bolj poceni?

to ne vem kako majo drugje, sam takrt k se je začeu lep vreme, se je ful folka prjavl, zato so tut mal podražl. zdej pa ne vem kakšne cene majo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest bom dau za ceu izpit avtosoli 100k. pa se 21k za cpp pa se 5k za vozno... no ja skor tko k za avto :glare: sam je pa res drag tale sport :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cpp je 17k pol je zdravnišk pregled 7k pa še občinski okol 7 prva pomoč nevem kok pride ura vožnje je 6500 pa 14 ur morš nujn narest tk d te pride kr vlik čez sto :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mel uro vožnje pred enim letom v kranju po 6500sit/uro in še to je bilo za dijake cenejše, ker je bila drugače ura čez 7000sit. Tko da sm jest za čist use kar sm rabu narest za izpit za A porabu okroglik 140000sit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI:ja novga si bom nabavu ja

SeLoTeJp:ne tale je kr 2t

DSBlackDoc:ja lohk de se,jst sm s trebuše bol natančnu.Če se spoznamo lahk gremo od pondelka naprej kašno soboto al pa nedeljo kšno turo kam.

Mte:se strinjam da je,jst sm za vse skup dav okol 140k:cpp+test=12k

zdravniški=9k

prvo pomoč=16k

republiški0=10k

ure vožnje=1ura/5800 za vse sm dav 87k+ddv se prav mal čez 100k

VSE U PRVO NAREDU :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda si dobro skozi prišo :) torej si dal za izpit majn kot 100k ?

okol 80 al še manj :OK:

ura je bla 4400, mel sem jih 14+izpitna

zdravniškega sem free mel

prvo pomoč polovično, ker smo prek šole, se pravi okol 7k

naredu vse v prvem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fuckin comment ! mooooo kje si dobu tko pocen uree ?????

Celje, AŠ Strmecki.

Redna cena je bla 4500SIT, s Planet Tuš kartico 4400SIT :OK:

Zdj majo po 5k za A se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no eni majo sreco :D zej das 80k za 50ccm se mi zdi :D drgac pa sm si preracunu da bom dal jst tud tam okol 140k ko cppje, zdravnisko pa prvo pomoc sm naredu .... se prav se ure + glavna, republiski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od včeri naprej sm tut jst med vam...naredu izpit za 125 :D  :D  :OK:  :OK:  :OK:,kumi čakam ponedeljek,ko dobim nov motor (yamaha dt125x) :kva2:  :D  :)

Ti maš taprav okus za motorje :OK:

Drugač sm pa jst dau za A-kat. od A-Ž vse za 126.400SIT...s tem da sm meu 17 ur,pa ure tut niso ble prov pocen .)

Sicer zdej za avto nism računu kok sm dau ampak mi je bla pršparana prva pomoč,cpp tečaj,taglavn cpp 2X pisu,z 22 urami naredu pa mislm da me je pršlo mal čez 100 jurju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam neki zanima!!

kako je možno da ste vsi neki na velko plačevali za izpit pa ne vem kaj še če sm pa na tej strani vidu ceno ure 5300 gotovina in 5600 na kartico...vi pa ste neki plačeval 6000 pa 7000 pa take fore???a to nategujejo al pa vi ne znate zbrat avtošole!!!

evo vm stran

http://www.blisk-as.si/cenik_a.htm

pa majo brezplačni cpp pol daš pa na roški 7600 pa majo prvo pomoč za 8000SIT!!!!

tko da če maš 15ur pa prvo pomoč pa cpp pa to vse vprvo nardiš z glavno vožno vred mislm pol te pride zavidljivih 101400 pol si pa lahko še dodaš h tej ceni kok ur rabš dodatno pa če cpp pa prvo pomoč večkrat delaš...in podobno tko da dobrih 100k je pr tej avto šoli vi pa neki sanjate okol 150k...

mislm vsaj pr tej avtošoli je tako kako je pa drugje pa ne vem.

lp jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se lih včer prjavu v bb u kranu pa je tm okol 140 k je 6500 ura brez vseh popustov

une fore do sto pa velajo sam za 50ccm k pol bi mel vožno sam po 2000 tok pa ni nkodar

pa ne rečt d ti bojo dal cpp zastonj an mrbit test unu k se hodš učit morš zih plačat k nou edn zaston tega delu :eek: :eek:

pa tm ni nč zdravstvenga pregleda pa prve pomoči to morš še zmer narest pa občinske to se vse plača tut če bi biv cpp zaton morš dat še zmer okol 120 do 130

Popravljeno . Popravil 1shumi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko da če maš 15ur pa prvo pomoč pa cpp pa to vse vprvo nardiš z glavno vožno vred mislm pol te pride zavidljivih 101400 pol si pa lahko še dodaš h tej ceni kok ur rabš dodatno pa če cpp pa prvo pomoč večkrat delaš...in podobno tko da dobrih 100k je pr tej avto šoli vi pa neki sanjate okol 150k...

ja pa glavno morš posebi plačat, ma pa tko se kej še nabere...no glih 150k ni je pa okol 120k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam neki zanima!!

kako je možno da ste vsi neki na velko plačevali za izpit pa ne vem kaj še če sm pa na tej strani vidu ceno ure 5300 gotovina in 5600 na kartico...vi pa ste neki plačeval 6000 pa 7000 pa take fore???a to nategujejo al pa vi ne znate zbrat avtošole!!!

evo vm stran

http://www.blisk-as.si/cenik_a.htm

pa majo brezplačni cpp pol daš pa na roški 7600 pa majo prvo pomoč za 8000SIT!!!!

tko da če maš 15ur pa prvo pomoč pa cpp pa to vse vprvo nardiš z glavno vožno vred mislm pol te pride zavidljivih 101400 pol si pa lahko še dodaš h tej ceni kok ur rabš dodatno pa če cpp pa prvo pomoč večkrat delaš...in podobno tko da dobrih 100k je pr tej avto šoli vi pa neki sanjate okol 150k...

mislm vsaj pr tej avtošoli je tako kako je pa drugje pa ne vem.

lp jure

Kdo je reku da je dal 7000sit in da je plačal za izpit 150k?

Jest sm dal za ure80500sit (14)

glavna je bla menda 7000sit

CPP in PP sm meu ful pocen, menda za 9000sit oboje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam neki zanima!!

kako je možno da ste vsi neki na velko plačevali za izpit pa ne vem kaj še če sm pa na tej strani vidu ceno ure 5300 gotovina in 5600 na kartico...vi pa ste neki plačeval 6000 pa 7000 pa take fore???a to nategujejo al pa vi ne znate zbrat avtošole!!!

evo vm stran

http://www.blisk-as.si/cenik_a.htm

pa majo brezplačni cpp pol daš pa na roški 7600 pa majo prvo pomoč za 8000SIT!!!!

tko da če maš 15ur pa prvo pomoč pa cpp pa to vse vprvo nardiš z glavno vožno vred mislm pol te pride zavidljivih 101400 pol si pa lahko še dodaš h tej ceni kok ur rabš dodatno pa če cpp pa prvo pomoč večkrat delaš...in podobno tko da dobrih 100k je pr tej avto šoli vi pa neki sanjate okol 150k...

mislm vsaj pr tej avtošoli je tako kako je pa drugje pa ne vem.

lp jure

Evo točno v tej AŠ sm jst delu izpit!Za H,A,B!

PRIPOROČAM :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao .... in ka naprimer bo edn iz kopra hodu v maribor da bo prsparu tistih 20jurju k jih pol das za bencin ...... no comment ... to sm dal sam kot primer ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao .... in ka naprimer bo edn iz kopra hodu v maribor da bo prsparu tistih 20jurju k jih pol das za bencin ...... no comment ... to sm dal sam kot primer ..

ja dobr to sm mislu za une k majo dost blizu do te avtošole logično da ne boš hodu iz kopra....

ja pa glavno morš posebi plačat, ma pa tko se kej še nabere...no glih 150k ni je pa okol 120k

aja pa glavno sm že vračunu no3...

Popravljeno . Popravil weerus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej avtošoli Blisk mamo dijaki z dijaško izkaznico 100% popust pri tečaju in izpitu cpp. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tut najbolši inštruktorji so :OK:

Lahk tut tejcy prašate :P

v blisku so res sami dobri inštruktorji! k sm jst za motor delu, sm delu pr avtošoli STOP, ker sm tm poznov inštruktorja, zdej pa dela pr BLISK-u tko da bom za avto tm delu!

moja sestra je v blisku nardila use izpite, sam še za avtobus ji manjka, tko da inštruktorji so res :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!