Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

a pol kokr vidm je blisk dobra avtošola, čeprov je en moj frend pred kratkim tm delu za 125ccm, pa je reku da ni dobr...

jst grem zdej delat za 125ccm, pa newem pr kateri avtošoli.

baje je za motorje ježica tut full dobra??!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekleti prasci dans sm šou po izpit da bo dobu neomejeno pa nočjo dat so o vsem obveščeni na upravni,če bi pa hotu met za 25kw bi pa zahteval nov izpit to te pa stane 3680sit pa se ne splača kurc sj še nimam motorja ko bi meu več ko 11kw,prasci sam služjo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, mislim da pol leta prej lahko voziš s tem da glavno in glavne teste pišeš po 16letu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, mislim da pol leta prej lahko voziš s tem da glavno in glavne teste pišeš po 16letu

:yes:

ej mojga frenda zanima, če obstaja kkšna avtošola, k lahko s svojim motorjom vozš!

a mogoče kdo ve za kkšno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, nevem v kateri temi sm zasledil da more bit motor kasko zavarvan in da treba to in uno uštimat, tko da se ti na koncu verjetno sploh ne izplača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni za avtosole clo svoja vrsta zavarovanja... sm zadnc gledu k swa sla s fotrom avtu podalsat reg. pa sta bla zravn se 2 razreda... en je biu za avtosole, en pa za mrtvaske avte (LOL)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekleti prasci dans sm šou po izpit da bo dobu neomejeno pa nočjo dat so o vsem obveščeni na upravni,če bi pa hotu met za 25kw bi pa zahteval nov izpit to te pa stane 3680sit pa se ne splača kurc sj še nimam motorja ko bi meu več ko 11kw,prasci sam služjo :BUA:

Kje si pa probu???

Men je v LJ na Roški ratalo mesec pa pol nazaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni za avtosole clo svoja vrsta zavarovanja... sm zadnc gledu k swa sla s fotrom avtu podalsat reg. pa sta bla zravn se 2 razreda... en je biu za avtosole, en pa za mrtvaske avte (LOL)

Pa še za taxije je posebej!

Pa za te avtošole je 100% posebej zavarovanje pa tut vsake pol leta morš hodit registracijo podalšvat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neeee, to zavarovanje vzamejo avtošole,. če hočeš s svojim delat pa morš met kasko zavarvan motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa probu???

Men je v LJ na Roški ratalo mesec pa pol nazaj :OK:

probu sm pa u velenju na upravni,lj je za mene predaleč al pa mogoč ne:Da še ve kdo kje za kakšno bližjo :Dfak ej ka sm žiučn:Dprou pogrešam že svojo yamahco dt :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če čš met neomejen izpit pejt mal naokol drugač pa čaki 2 let,a ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj verjetn je ze kje napisan sam nism nc najdu :huh:

a bi mi znav kdo povedat kaksna bi bla kazen ce te policaj ustav z 125cc motorjem in da mas izpit H

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja brez vozniškega dovoljenja - 120.000SIT, pa še kakšna prepoved opravljanja izpita za nekaj časa..

Jaz se ne bi preveč igral s tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mi znav kdo povedat kaksna bi bla kazen ce te policaj ustav z 125cc motorjem in da mas izpit H

O tem govori 138. člen ZVCP:

(1) Motorno oziroma motorno in priklopno vozilo sme voziti oseba, ki:

– je telesno in duševno zmožna voziti vozilo;

– je dopolnila predpisano starost za vožnjo vozil;

– ima veljavno vozniško dovoljenje za vožnjo vozil tiste oziroma tistih kategorij, v katero spada vozilo ali skupina vozil, ki jo vozi in ne vozi vozila ali skupine vozil v nasprotju z omejitvijo, vpisano v njenem vozniškem dovoljenju;

– ji v času, ko vozi vozilo, vozniško dovoljenje ni odvzeto ali se ji ne izvršuje sankcija prepovedi vožnje motornega vozila določene vrste ali kategorije;

– ji ni izrečen varnostni ukrep odvzema vozniškega dovoljenja ali ji ni izrečena sankcija prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja;

– uporablja pripomočke za vožnjo, ki so vpisani v njenem vozniškem dovoljenju;

(2) V cestnem prometu se ne sme uporabljati vozniškega dovoljenja, namesto katerega je izdan dvojnik.

(3) Z globo 20.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki vozi z vozniškim dovoljenjem, katerega veljavnost je potekla, pa predložitev veljavnega zdravstvenega spričevala ni pogoj za podaljšanje njegove veljavnosti.

(4) Z globo 30.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju s prvo, drugo ali šesto alineo prvega odstavka tega člena.

(5) Z globo 120.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju s peto alineo prvega odstavka ali z drugim odstavkom tega člena.

(6) Z globo najmanj 120.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju s tretjo ali četrto alineo prvega odstavka tega člena. Vozniku motornega vozila se izreče tudi najmanj 8 kazenskih točk.

(7) Z globo 50.000 tolarjev se kaznuje za prekršek oseba, ki da motorno vozilo v uporabo osebi, ki ne sme voziti takega vozila.

Opomba: preberi si 3. alinejo prvega odstavka in preberi si točko 5.

Na kratko: najmanj 120.000 SIT ti bodo zakasirali in dobil boš 8 kazenskih točk (najbrž v kategorijo A, če boš kdaj naredil izpit in se ti bodo točke štele 3 leta).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja brez vozniškega dovoljenja - 120.000SIT, pa še kakšna prepoved opravljanja izpita za nekaj časa.. 

Zakon o prepovedi opravljanja izpita zaradi kršitve vožnje brez vozniškega izpita v tem primeru ne omenja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in v primeru da nisi polnoletn

Ammm... Jaz nisem polnoleten, imam izpit za H, vozim 125 že nekaj let... Samo ti vseeno nebi tega priporočal, edino če živiš na kakšni vasi kjer ni policajev.

No, danes sem šel po zdravniško potrdilo, ker grem delat izpit za 125. Pa na testiranju vida sem videl zelo slabo, skoraj nič in dobil sem očala. Zdej pa: ali bo v vozniški pisalo naprimer: "nosi očala" ali kaj podobnega? Rekla je da bom moral nositi ko se bom vozil. Kakšna je kazen če jih ne nosiš? Ali se moram še 1x slikat z očali za vozniško?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja mt ma očala pa za avto vozt jih nej bi mela sam že dostkrat so jo ustavl brez očal pa ji noben k.... ni moril

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se očal tiče naj bi jih moral nosit če te policaj ustav, sam lahko pa rečeš da maš notr kontaktne leče pa je to to in ti ne bo nč več moril! Če bi ti pa slučajno zamoril ti pa lahko prepove nadaljno vožno, ker naj ne bi bil sposoben varne vožne bvrez očal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko vem nič ne piše v prometni, da nosiš očala, eni so slikani z očalami in ker jih imaš na sliki v prometni jih moreš tudi nositi med vožnjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!