Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Ja ja...to sm pozabu dodat...valda naj velajo za njih njihovi zakoni za nas pa naši drgač pa glede teh k jih je dolenc navedu se če popolnoma objektivno pogledam strinjam tut če bi bli v slo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je su mogoce kdo zdej po izpit po neomejeno za A ? novembra ali oktobra? A jih se talajo, no sj cene bomo pa ugotovil kmal k morm it pa ni cajta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je su mogoce kdo zdej po izpit po neomejeno za A ? novembra ali oktobra? A jih se talajo, no sj cene bomo pa ugotovil kmal k morm it pa ni cajta :D

Tejcy sej veš da so jih samo do 13.8. talal :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :fight2: :angry2: :alien1: :afro1: :SS :yea1: :xx: :wacko: Neumna vprasanja ne obstajajo, obsatajajo le ................. (nek pridevnik) ljudje, ki postavljanjo taksna vparasnja.

................... neumni, butasti, smotani, ( trikat na palco ruknjeni z drekom in zeljem na 723° C prepeceni, zazgani tarzancki ).

Da tarzancki? Mogoce kdo ve kaj so tarzancki? kr`nekej

ni misljeno zaljivo; se opravicujem :huh: :blink: :doze: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:  :fight2:  :angry2:  :alien1:  :afro1:  :SS  :yea1:  :xx:  :wacko: Neumna vprasanja ne obstajajo, obsatajajo le ................. (nek pridevnik) ljudje, ki postavljanjo taksna vparasnja.

................... neumni, butasti, smotani, ( trikat na palco ruknjeni z drekom in zeljem na 723° C prepeceni, zazgani tarzancki ).

Da tarzancki? Mogoce kdo ve kaj so tarzancki? kr`nekej

ni misljeno zaljivo; se opravicujem  :huh:  :blink:  :doze:  :closedeyes:

Ti maš pa že mal bolj resne probleme...

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejcy sej veš da so jih samo do 13.8. talal :P  B)

zej ga ne dobis za neomejen, je su sosolc pa je probu in mu je un stric lepo razlozu da majo tak program, tko da to ne funcjonira vec, razn ce si 21...nazalost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je su mogoce kdo zdej po izpit po neomejeno za A ? novembra ali oktobra? A jih se talajo, no sj cene bomo pa ugotovil kmal k morm it pa ni cajta :D

Probi na več upravnih enotah, nekje se bo že najdu stric al pa teta k je v zamudi s spremembami zakonodaje :D

lahkopaenostavnopridešpoizpitnaUEcerknicasomaltrcenipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se sekerat... voznja je cist na izi... sam poligon mors znt pa si zmagu... u prometu pa sam lepo pocas pa previdn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam pa u torek izpitno vožnjo, držte pesti da bom naredo :cry: :cry:

Ne bod vs presran pa objokan pa boš naredu za šalo :devil: ...sej znaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pride zdaj izpit, pa kaj vse lahk nardis predn si star 16?

Ma kdo izkusnje z delanjem izpita v mb,kerga priporocate, al je bolse da delam izpit doma(izven mesta)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno delam izpit za 125 in moj inštruktor mi je rekel da dobim izpit za neomejeno pri 18 letih. Zdej me je pa ta topic čist zmedu ko sem brel da dobim šele pri 21... Komi naj verjamem. :( :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno delam izpit za 125 in moj inštruktor mi je rekel da dobim izpit za neomejeno pri 18 letih. Zdej me je pa ta topic čist zmedu ko sem brel da dobim šele pri 21... Komi naj verjamem. :( :?

verjem zakonom in NE inštruktorju! inštruktorju pa povej, da si nej zrihta nov zakon o cestnem prometu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A neee, zdej pa nebom mogu spat. :( :doze: Vrjetno bo kr držal da dobim šele pri 21. Jaz sem pa že mislu da bo že čez 2 leti en stroj doma... Kaj pa za 350ccm? A jih avtomatsko dobim pri 18 ali moram delat izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A neee, zdej pa nebom mogu spat. :( :doze: Vrjetno bo kr držal da dobim šele pri 21. Jaz sem pa že mislu da bo že čez 2 leti en stroj doma... Kaj pa za 350ccm? A jih avtomatsko dobim pri 18 ali moram delat izpit?

350 ccm? omejitve na kubike ni več, tko da je omejitev sam na kW!

izpit za 25kW boš dubu če boš izpolnjevav 2 pogoja: da imaš 2 leti veljavno vozniško dovoljenje z omejitvijo na 11kW in da si star najmanj 18 let!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za neomejeno/neomejeno ccm/KW pa dobiš če imaš 21 let in najmanj 2 leti izpit za A1/A2 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pride zdaj izpit, pa kaj vse lahk nardis predn si star 16?

Ma kdo izkusnje z delanjem izpita v mb,kerga priporocate, al je bolse da delam izpit doma(izven mesta)?

jaz sem izpit delal pri Avtosoli Fortuna (ti priporocam ful vreo instruktorji vse), vozil bos kimkota 125...pred 16im letom lahko opravis tecaj CPP pa tud po dogovoru lahko ze kaj vozis, samo vse uradno (sepravi pisanje CPPja na obcini in pa izpitna ura) pa komaj po dopolnjnem 16 letu! aja pa rdeci kriz pa zdravniski pregled tud lahko ze prej naredis :OK:

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avto šola B&B je zakon sploh pa inštruktor Sandi ena la dve uri skonto... ni mi blo treba tečaja za cpp delat pa plačat tud ne :OK: pa še face so vsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem izpit delal pri Avtosoli Fortuna (ti priporocam ful vreo instruktorji vse), vozil bos kimkota 125...pred 16im letom lahko opravis tecaj CPP pa tud po dogovoru lahko ze kaj vozis, samo vse uradno (sepravi pisanje CPPja na obcini in pa izpitna ura) pa komaj po dopolnjnem 16 letu! aja pa rdeci kriz pa zdravniski pregled tud lahko ze prej naredis :OK:

Pa kdaj zacnejo vozit oz kerga mesca lahk vozis ze ker po zimi mislim da se ne da!Jst bi nekje do aprila rad izpit mel!Drugac se bom pa probal pri nas zmenit da bi ob sobotah vozo po 2 uri pa da bi cim manj ur vozo placal pa pac vse(sam da je izpit)!

Kolk pa pride vse skup izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit te pride od oka 130 jurju,razen če si kje dost pocen ure dobiš .)

Začneš varetn k je vreme za to...če bo sred aprila še pol metra snega na cest te ne bo nobena AŠ pelala na cesto :closedeyes:

Drgač pa računi da za izpit če boš zlo priden rabiš mal manj kt 2 mesca po moje tko da če začneš sred januarja ti rata narest do aprila če ne pa ne prčakuj izpita pred počitncami .)

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za izpit se jaz porabil 10 dni, res pa je da nisem imel cpp tečaja in prvo pomoč sem imel narejeno že prej.

Aja število ur: 16, 17. glavna in to v soboto - kaj hočeš lepšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!