Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Ve mogoc kdo kdaj se spomladi lahk zacne voznja z motorjem pri avtosolah!Ze majo kaj marca oz aprila?

opnavadi takrat ko je že dosti toplo za to. je pa pr vsaki avtošoli drgač kolk js vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo maja sneg te tud maja nobena AŠ ne bo spustila na cesto :P ...my point is-noben ne ve,ko je vreme primerno začnejo spet izvajat vožnjo za A-kat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo maja sneg te tud maja nobena AŠ ne bo spustila na cesto :P ...my point is-noben ne ve,ko je vreme primerno začnejo spet izvajat vožnjo za A-kat...

OMFG my bad .... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas pa glih zdle sneguje... :OK: Mogoče bo mal čudn zvenel, ampak jaz se ga kr veselim. Velik navdušenec bordanja. :wub:

Se oplavicujem... OFFTOPIC. :blush:

Glede tega, kdaj kje začnejo vozt, je najbrž odvisno tud od avtošole. Pozanimaj se pri sebi najbližnji. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ej folk zdj mi pa neki povejte. A so me nategnil al me niso. Prejšen tork sm naredu izpit za avto in šu seveda iskt izpit na upravno enoto. Tm sm jih komej prepričov da mi morjo napisat za A kategorijo 25kW in ne 11kW, saj sm str 18 let. In kaj se je zgodl. U soboto dobim pošto da se morm zglasit na UE ker je napaka v izpitu. pridem tja in mi popravjo A kategorijo nazaj na 11kW, ker naj nebi mel izpita še 2 leti. Ženska mi je kr rekla da če narediš izpit pr 18 letih maš do 25 kW, če si ga pa naredu prej morš pa 2 let met izpit 11kW, tud če si že 18 in šele po 2 letih dobiš 25kW. Zdj mi pa povejte a je to nategancija al ni no, aja to se je zgodil v kranju!!!!! :blink: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nevem če je to res sam če je je to največja bedarija kar jih je lahko :BUA: :BUA: :BUA:

seveda maš ti več izkušenj z vožnjo motorja, kot nekdo, ki bo pri 18ih naredu izpit in bi tebi lahko dali omejitev 25kw ne pa tistemu. saj se sam voziš že prej na 11kw (uradno 11kw :P :P ) motorju in imaš veliko več izkušenj, kot pa nekdo, ki se ni še nikoli vozil (ali pa se je s 50cc)

potem pa se zaradi takih dogajajo nesreče in krivi so seveda motoristi in ne tisti, ki dajo tak zakon :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nategancija ;) Tak je zakon - za A-OM do 25kW morta bit NUJNO izpolnjena 2 pogoja: 1. star morš bit najmanj 18 let; 2. če si pred 18tim letom dobu izpit A do 11kW ga moraš met najmanj 2 leti, predn se nadgradi v naslednjo kategorijo..

Tak je zakon :BUA: Zato sm pa js vse razn izpitne vožnje naredu zdj pred 18im letom. Pol spomladi ko bom pa že 18, pa odvozim tistih 14-15 ur pa izpitno in mam avtomatsko A-OM do 25kW. Pol pa FZ6 zablokirat pa gasa :wub: :OK:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nategancija ;) Tak je zakon - za A-OM do 25kW morta bit NUJNO izpolnjena 2 pogoja: 1. star morš bit najmanj 18 let; 2. če si pred 18tim letom dobu izpit A do 11kW ga moraš met najmanj 2 leti, predn se nadgradi v naslednjo kategorijo..

Tak je zakon :BUA: Zato sm pa js vse razn izpitne vožnje naredu zdj pred 18im letom. Pol spomladi ko bom pa že 18, pa odvozim tistih 14-15 ur pa izpitno in mam avtomatsko A-OM do 25kW. Pol pa FZ6 zablokirat pa gasa :wub: :OK:

tocn tko :) bad ti je zakon .... :D jst mam 29 republiske sej bi lahko mel ze prej ... samo treba prvo ocene kej popravt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so ga lahk teli pravniki k zakone pišejo večji gnoji :BUA: Kje majo glavo k pišejo takle šit :hmm: Namesto da bi gledal na izkušnje ti greo oni gledat na starost, k da je kj drgač ko si 21 let star. Isto ga boš do konca tišov kukr bi ga pa pr 16 :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi dobu za 25KW če bi mel tega že 2 leti! Leta pol ubistvu niso pomembna (al nardiš pr 16 al pr 17.9 v prvem priemru dobiš pri 18 v drugem pa pri 19.9)

Jest mam še eno vprašanje->pri 17.5 sem naredu za 11KW, pri 19.5dobim za 25KW, a dobim pol pr 21 Neomejeno al kasneje? Mislm da morš za neomejeno imet 2 leta ALI 11kW ALI 25KW, lohk tudi oboje, to itak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za neomejeno maš tkole 11kW----> 4 leta čakaš (če nardiš pred 18). Sej če si itq 18 vozš z 25kW.

25kW----> 2 leti čakaš

Popravljeno . Popravil Nikic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adio pamet ce je tak ne :BUA:

zdej ce bom sou delat pr 18 ko bi lahk za 25kw bom dobu do 11kw

jao raj se furam brez, zakon je zmeri bol v piz. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adio pamet ce je tak ne :BUA:

zdej ce bom sou delat pr 18 ko bi lahk za 25kw bom dobu do 11kw

jao raj se furam brez, zakon je zmeri bol v piz. :SS

vce lepo in prow dokler te ne bo cesta pojebala al pa kir munjen italjan in bo prsla policija ti pa ne bos mogu s cim spizdit ... :) bad for u .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ka ma kdo kej izkušnje z tem zablokiranjen motorjev na 25KW?

Da recimo kupiš kateri koli motor pri nas ki ima več kot 25KW in če se bi pol dal zrihtat da bi ga zablokiral na 25Kw sam zarad omejitve mislim, ne zarad tega ker bi preveč Kw mel med nogami .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenc46 Dokler se vozš do trgovine in nazaj je kul... Sicer pa se strinjam s tabo zakon je u PIZDI totalni.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovenc46 Dokler se vozš do trgovine in nazaj je kul... Sicer pa se strinjam s tabo zakon je u PIZDI totalni.

tud jst se sm podpism :( zakon delijo taki k v zivljenju se niso mel riti na motorju ... :D

Ej ka ma kdo kej izkušnje z tem zablokiranjen motorjev na 25KW?

Da recimo kupiš kateri koli motor pri nas ki ima več kot 25KW in če se bi pol dal zrihtat da bi ga zablokiral na 25Kw sam zarad omejitve mislim, ne zarad tega ker bi preveč Kw mel med nogami .)

mal poglej tukej KLIK je grcar tukej opisu .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja grcar je? :) Ccc :grrr Amm glede neomejeno A.. Velja čist isto kot za A-OM (samo pač razlika glede let). Se pravi najmanj 2 leti predhodne kategorije in najmanj 21 let!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse, ki vam ni jsno: izpit za A-OM (25kW) dobiš: 1.če si star najmanj 18 let

2.če imaš 2 leti veljavno vozniško dovoljenje za A(11kW)

izpit za A-neomejeno dobiš: 1. če si star najmanj 21 let

2. če maš 2 leti vlejavno vozniško dovoljenje za A(25kW) ali A(11Kw)

upam da vam je zdej kej bl jasn!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne si tko razlagat.. Al 1. al 2. pogoj :nono: Oba pogoja morta bit izpolnjena!! In starost in 2 leti predhodne kategorije!! Zdj si pa zabijte to u glavo PM <_<

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam po moje tole ni čist res, ka pa ko maš tisto foro, da greš pač izpit delat za A- 125 do 25 kw, malo pred 18. letom, pa maš pol izpit lepo, vožnjo pa isto plačaš. K sj sm pred enim mescem naredu izpit za 125 z omejitvijo 11kw, 3. januarja bom pa star 18. let, doma v garaži pa mam aprilio rs 125 18 kw, ka mi naj zej to pol koristi.

To ni čisto logično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!