Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

U kurac naj gre vse skup, instruktor mi je skoz trdil, da pri 18 se ti avtomatsko prepiše, pa sm ga mnda desetkrat uprasu, če je treba met dve leti izpit prej, pa je reku, da se ti avtomatsko.

Bom že une babe tam na občini nasral da bodo napisale, al pa se bom z tem izpitom vozu, a je kaka možnost, da bi samo pol spomladi mel ene 3 ure za A- 25kw pa izpitno pol, da bi pol pač mel to, k se mi butast zdi da bi še enkrat vse plačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ka ma kdo kej izkušnje z tem zablokiranjen motorjev na 25KW?

Da recimo kupiš kateri koli motor pri nas ki ima več kot 25KW in če se bi pol dal zrihtat da bi ga zablokiral na 25Kw sam zarad omejitve mislim, ne zarad tega ker bi preveč Kw mel med nogami .)

Da se vse zablokirat,za nekatere motorje obstajajo tut kiti za zablokiranje na 25kW sam vprašanje pa je če je vse homologirano in če se da sploh te stvari8 homologirat...sevede pa tut če se da so to sam dodatni stroški .)

Drgač pa so zakoni v Sloveniji itak za en drek :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa so zakoni v Sloveniji itak za en drek :SS :SS :SS

Ne vem, meni je bil tastar čist všeč. :devil:

neomejenopodvehletih.press :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, meni je bil tastar čist všeč. :devil:

neomejenopodvehletih.press :D

Dobr ta zakon je biu res hud...mogoče tut zato k sm ga jst koristu in mam že neomejeno :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prokleti fegi jst se bom pa do 21 fuku ! ma mamu im karam !!! in pol da nardim npr izpit zej ?? in da zkaon spremenijo pr 18 nazaj tko kot je blo ga bom mel ze pr 18 za neomejeno al pr 21 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prokleti fegi jst se bom pa do 21 fuku ! ma mamu im karam !!! in pol da nardim npr izpit zej ?? in da zkaon spremenijo pr 18 nazaj tko kot je blo ga bom mel ze pr 18 za neomejeno al pr 21 ?

tele pravljice ti ne boš vidu :D ker takega zakona bo več NE :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele pravljice ti ne boš vidu :D ker takega zakona bo več NE :BUA:

gremo se zbunit pred parlament ? :D kar burnouti tam pred parlamentov jim notr prdisal po sveze opiljenih gumah :D jst prnesm se 2 soda vina pa cevapcice in raznice pa bomo pekli :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo se zbunit pred parlament ? :D kar burnouti tam pred parlamentov jim notr prdisal po sveze opiljenih gumah :D jst prnesm se 2 soda vina pa cevapcice in raznice pa bomo pekli :D

:worship: :worship: :worship:

pridem... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem samo na vino in čevapčiče, motor ima zimsko spanje, pa če ga zdele zbudim bo potem celo sezono tečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem samo na vino in čevapčiče, motor ima zimsko spanje, pa če ga zdele zbudim bo potem celo sezono tečen.

loly :D lej ga izkoriscevalca sam korist bi rad mel !! :P POZERUH !! :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh če bi me vidu kok sm suhcan bi se me zihr usmilu pa pustu kaksen cevap pojest. :OK: O:-)

lol no comment ;D

Kaj vse je treba met predn lahk zacnes vozit v avtosoli?

am preden zacnes vozit rabis: - PRVA POMOC (16.200sit - se mizdi da tok sm dal jst)

- ZDRAVNISKO POTRDILO (tam nekje od 8-9k)

- CPP(mislim da okol 12k)

no ko to nardis lahko zacnes vozit ....... vendar preden nardis GLAVNO VOZNJO mors opravit se republiske teste....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am preden zacnes vozit rabis: - PRVA POMOC (16.200sit - se mizdi da tok sm dal jst)

- ZDRAVNISKO POTRDILO (tam nekje od 8-9k)

- CPP(mislim da okol 12k)

Kaj CPP ne vela od izpita H kategorije,za republiske pa tak al tak morjo bit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj CPP ne vela od izpita H kategorije,za republiske pa tak al tak morjo bit!

ma mislim da ne .... kr kadar sm jst delu zej ne dolgo nazaj CPP-je smo delali vsi posebi pac A kategorija B, H itd .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bom kr tuki uprašu

Kakšna kazen je če te možje u modrem ustavijo z neregistriranim mopedom imaš pa izpit za A kategorijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tuki uprašu

Kakšna kazen je če te možje u modrem ustavijo z neregistriranim mopedom imaš pa izpit za A kategorijo?

Normalna kazen za neregistriran moped,ker ti A izpit nic ne pomaga ce nimas registracije :D

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to vem,da ti nič ne pomaga...

Prej sm pozabu oment:kakšna je kazen če si voznik začetnik (kok pik dobiš pa kok moraš plačat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to vem,da ti nič ne pomaga...

Prej sm pozabu oment:kakšna je kazen če si voznik začetnik (kok pik dobiš pa kok moraš plačat)

eh nič ni za plačat sm ti sodniku reč da ne boš nikol več :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: JOoj

Pa sej me niso neč ustavl al pa kaj...sam tko informativno me zanima oz. enga druzga

Jst itak nism več na mopedih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: JOoj

Pa sej me niso neč ustavl al pa kaj...sam tko informativno me zanima oz. enga druzga

Jst itak nism več na mopedih :D

ja pik ni nč in kazni nebi dobu, dobu boš sam opozorilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!